Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių transportas

Gera vakara! smile.gif
Ka galvojate apie audi A8 vestuvini transporta, pamaciau jas praeita vasara mieste papuostas ir uzsimaniau tokiu per savo vestuves. Labai simboliska ant automobiliu priekiniu groteliu ziedai tikras vestuviu automobilis! Ka manote? Tiesa, gal zinote kur ju galima butu rasti?
Atsakyti

Na gal ne taip jau baisiai apie tuos Mesedes nekalbeciau, bet man taip pat nepatinka. Jie man asocijuojasi su grubumu ir blogu skoniu. BMW irgi siaip sau, man tai banditeliu masinos, o ne vestuvines. O vat AUDI atrodo labai elegantiskai, solidziai ir subtiliai, net svelniai sakyciau, tad, mano manymu, geriausios masinos vestuviu eskortui nerasi. smile.gif Juk ne siaip sau Srioderis Mersedesus i AUDI iskeite. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(callipo @ 2008 03 18, 14:48)
   Na gal ne taip jau baisiai apie tuos Mesedes nekalbeciau, bet man taip pat nepatinka. Jie man asocijuojasi su grubumu ir blogu skoniu. BMW irgi siaip sau, man tai banditeliu masinos, o ne vestuvines. O vat AUDI atrodo labai elegantiskai, solidziai ir subtiliai, net svelniai sakyciau, tad, mano manymu, geriausios masinos vestuviu eskortui nerasi. smile.gif Juk ne siaip sau Srioderis Mersedesus i AUDI iskeite. wink.gif


na, kiekvienam savo... Pameginsiu uzginti Mersus ir Bemsus: mane pavyzdziui erzina, kai visi kaimynai turi susipirke 15-20 metu senumo Audines ir vaizduojasi, kad turi pacias geriausias masinas, o kitos yra S.... (nesvarbu, kad tos kitos daug naujesnes). Be to, priparkavus masina prie prekybos centro, daugiau negu puse bus tas pats Audi. Net pykina nuo siu masinu... Jos man asocijuojasi su pasiputimu, perdeta arogancija, beskonybe, kaimietiskumu.
Atsakyti
Negincysiu, kad AUDI yra tautos automobilis. Bet kad ir tu paciu "mersu" ar "bemsu" yra nemazai. O, kaip teisingai pasakete, kiekvienam savo. O man AUDi yra subtilios ir elegantiskos, be to, kalbant apie kaina, jos tikrai nera pigios (turbut), na taip speju, jos juk limuzinu klases. Mes juk snekam apie vestuves, o ne apie prie prekybos centru paliktas masinas. smile.gif Sios mano nuomone, kaip jau ir sakiau, yra simboliskos.
Atsakyti
QUOTE(callipo @ 2008 03 18, 16:28)
Negincysiu, kad AUDI yra tautos automobilis. Bet kad ir tu paciu "mersu" ar "bemsu" yra nemazai. O, kaip teisingai pasakete, kiekvienam savo. O man AUDi yra subtilios ir elegantiskos, be to, kalbant apie kaina, jos tikrai nera pigios (turbut), na taip speju, jos juk limuzinu klases. Mes juk snekam apie vestuves, o ne apie prie prekybos centru paliktas masinas. smile.gif Sios mano nuomone, kaip jau ir sakiau, yra simboliskos.



Na limuzinu klases tai tikrai ne visos Audi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lianuza @ 2008 03 20, 13:14)
Na limuzinu klases tai tikrai ne visos Audi  biggrin.gif

As kalbejau konkreciai tik apie Audi A8, sunku butu Audi kupe pavadinti limuzinu klases, tas tiesa. smile.gif
Atsakyti
O jeigu ne paslaptis keik kainuoja? Ir keliom valandom Jus masinas emete. Galvojau is pradziu, kad 6 uzzteks, bet paskui, su vairuotojais pasikalbeje, nnusprendeme pasiimti 8 valandoms.
Atsakyti
QUOTE(callipo @ 2008 03 21, 09:29)
O jeigu ne paslaptis keik kainuoja? Ir keliom valandom Jus masinas emete. Galvojau is pradziu, kad 6 uzzteks, bet paskui, su vairuotojais pasikalbeje, nnusprendeme pasiimti 8 valandoms.

Na pas mus nuo 8 ryto iki 6 vakaro, dvi masinos bus 600 lt, bet cia mums nes mes pazistami, taip tai jie brangiau ima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(callipo @ 2008 03 21, 11:16)
Is tiesu, labai nebrangiai Jums pavyko.  thumbup.gif

o kiek pas jus paeme? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(callipo @ 2008 03 21, 10:29)
O jeigu ne paslaptis keik kainuoja? Ir keliom valandom Jus masinas emete. Galvojau is pradziu, kad 6 uzzteks, bet paskui, su vairuotojais pasikalbeje, nnusprendeme pasiimti 8 valandoms.



Na tikriausiai skirtingai yra. Bent jau cololo limuzinai uz Audi A8 8 valandom uzprase 1800 lt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(callipo @ 2008 03 21, 11:16)
Is tiesu, labai nebrangiai Jums pavyko.  thumbup.gif

mums tai 480 litu vienas automobilis kainuos, kaip rasiau imsime 3. Manau, kad tokia kaina nera per auksta palyginus su cololo limuzinais ir plius dar pazadejo maloni staigmena ir auksciausios kokybes aptarnavima. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(callipo @ 2008 03 17, 22:07)
Gera vakara! smile.gif
Ka galvojate apie audi A8 vestuvini transporta, pamaciau jas praeita vasara mieste papuostas ir uzsimaniau tokiu per savo vestuves. Labai simboliska ant automobiliu priekiniu groteliu ziedai tikras vestuviu automobilis! Ka manote? Tiesa, gal zinote kur ju galima butu rasti?

na istikruju grazus automobiliai thumbup.gif bet as ieskosiu savo transporto netradicisko,tai nebus nei audi,nei bmw,o koks retas automobilis blush2.gif arba dar neatmetu galimybes karietos wub.gif
Atsakyti