Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Vaižganto progimnazija

neradau nieko doro apie šią mokyklą ax.gif kaip joje su pradiniu klasiu mokytojomis? o nuo 5-os klases? ar patenkinti savo vaikų mokymu? g.gif blaškausi dabar, nes rudenį turėsim penktokę ir pirmoką namie, kol kas vežiojam kitur, bet:
jau pavargom juos vežiot kas rytą, yra abejonių ar sutars su mokytoja mano pirmokėlis (ji humanitarines sielos, o maniškis užkietėjęs tiksliukas doh.gif ), aš pati neturėsiu galimybių jų vežiot (turėsiu kitą užsiėmimą blush2.gif ), MB - sakė atsibodo jau jam.. lotuliukas.gif Patys važinėt - nemažas gabaliukas eiti palei gatvę iki "Žiburio" m-klos, be to nežinau koks ten realiai mokymo lygis unsure.gif
O į Vaižganto žvilgsnis nukrypo dėl to, jog vaikams max 7min eiti iki mokyklos blush2.gif drasiai galėsiu pati pasiimti sūnų po pamokų, vėliau galėtų ir pats gryžt be problemų, BET ar ten gerai? g.gif
Atsakyti
Aš irgi rudenį turėsiu penktokę, todėl domina informacija apie šią mokyklą. Kiek girdėjau iš aplinkinių, tai geresnius mokinius dauguma į Šv. Mato galvoja leisti. Būtų įdomu išgirsti apie sustiprintą meninį ugdymą šioje mokykloje- ar jis realiai egzistuoja, ar čia tik reklama? Ir koks bendras mokymo lygis? Mano bendradarbės tėvai vienas dirba Vaižganto, o kitas- Šančių mokykloje, bet jie abu tvirtina, kad tiksliųjų mokslų geriau išmoko Šančių, atseit Vaižgantas tik reklamuojasi geriau, nors į Šančių mokyklą kažkaip neturiu noro vaiko leisti.
Atsakyti
as irgi laukiu atsiliepimu, bet kazkaip tyku ramu.. unsure.gif
pazystama leido savo dukra i sia m-kla, tai patenkinta, bet zinant jos reikalavimus mokslams, tai nuomones normalios susidaryt negaliu ax.gif sake yra bureliai dailes po pamoku, zinios vertinamos raidemis, pradinukai atskirai nuo dickiu, o toliau?.. g.gif
Kaimynu vaikai panasaus amziaus, kurie lanko sia mokykla, na kaip cia pasakius.. kontingentas toks margas blush2.gif as saviskiu su jais draugauti ir zaist - neleidziu schmoll.gif salia gyvena kaimynai, kurie nesenai baige sia m-kla, tai irgi nepasakyciau, kad issilavinimo lygiu spindi, bet daug priklauso ir nuo pacio vaiko kaip jis i mokslus ziuri manau.. g.gif
Atsakyti
Kas dėl pradinių klasių, tai manau, kad neturėtų toje mokykloje būti blogiau, negu kitur. Aš savo dukras leidžiu į Šančių pradinę mokyklą ir esu visai patenkinta. Tik prieš leidžiant reikia sužinoti, kuri mokytoja geresnė, nes visi į mokslus rimčiau žiūrintys tėvai į tą klasę vaikus ir užrašo ir klasė susidaro stipresnė. Sužinoti tą geriausia iš kaimynų.

Dėl penktų klasių, tai pati dabar sprendžiu galvosūkį. Norėčiau, kad mokymo lygis nebūtų labai žemas ir klasė nebūtų labai silpna. bet tokius dalykus sužinoti sudėtinga, o kokie vaikai susirinks, tai iš viso neaišku.
Atsakyti
Na, gyvenant sanciuose neapsaugosi vaiku nuo sanciskiu.... net jei ir i centre esancius gimnazijas leisit. ax.gif
mokyklos svetaine
http://www.vaizgantas.kaunas.lm.lt/
mokykla tikrai nebloga. daug demesio skiria vaiku uzimtumui, kurybiskumui -daug renginiu, kurie skirti vaikams, o ne del pliusiuko. mokytojai-kaip ir kitose mokyklose -labai ivairus-yra idealistu, entuziastu, yra ir nuo gyvenimo pavargusiu blush2.gif. ziurint pas ka papulsit. mokiniu kontingentas ivairus - nuo labai biednu iki turciu. bet tokia ir musu visuomene-turi ismokti sugyventi. tas vaiku tevu turtinis skirtumas nelabai jauciasi-mat uniformos privalomos.
siais metais pirmokus, jei neklystu, turi tureti mokytoja Rima ir Jurgita. Saunios mokytojos.
siulau tiesiog aplankyti dominancias mokyklas ir pasmalsauti. budinciam paaiskinti, kad renkates mokykla ir norite pasizvlagyti. aplankykite valgykla, tualetus, pavaiksciokite koridoriais pertrauku metu.
beje, siuo metu mokyklose turetu vykti (arba jau ivyko) susirinkimai busimuju pirmoku teveliams. tai irgi gera proga zvalgytuvems.
taciau mano patirtis sako, kad svarbu ne tik mokyklos vardas. pradinukui svarbiau mokytojos asmenybe, o vyresniam-klases psichologinis mikroklimatas, draugai ir aukletoja. o stropus, atsakingas vaikas patirs sekme bet kokioje mokykloje. smile.gif
Atsakyti
baladžio 10 d. 18 val . i mokyklos aktų salėje kvieciami busimuju pirmoku teveliai . kvietimiu ir informacinius lapelius nesiojo mokytoja ir gan maloniai paiskino i iskilusius klausimus
Atsakyti
QUOTE(jjjj @ 2008 04 08, 21:53)
baladžio 10 d. 18 val . i  mokyklos  aktų salėje kvieciami busimuju pirmoku teveliai . kvietimiu ir informacinius lapelius nesiojo mokytoja ir gan maloniai paiskino i iskilusius klausimus


aciu! o as kad ieskau internetiniame m-klos psl. dabar kelinta ryt tiksliai vyks susitikimas.. doh.gif praeita savaite maciau pranesima, o siandien jau nebera blink.gif
Ryt pasiimsim kartu savo busima pirmokeli ir bandysim laime, gal atrasim jam tinkama pirmaja mokytoja blush2.gif

Bobuvasara, man asmeniskai tikrai neidomu ar biednas ar turcius klasiokas, pagal finansus zmoniu neskirstau schmoll.gif tiesiog kai pati mokiausi ir buvau paprastu zmoniu vaikas, tai gerai pamenu kaip ta nelygybe skausmingai atsiliepdavo ir tarp klasioku ir su mokytojais.. unsure.gif as tik bijau tu vaiku, kurie naktim su alaus buteliais ir cigaretemis dantyse valkiojasi.. verysad.gif ne karta ta vaizda maciau, o kai pamastau, kad jiems na ne daugiau 10-11m. blink.gif

O siaip aciu uz atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 09 balandžio 2008 - 20:02
jau buvom susitikime, pasirodo mokytoja Rima mano buvusi kaimyne kazkadaise.. lotuliukas.gif bet pas ja del to ir neleisiu, kad nebutu jokiu blatu netycia vertinimuose ir t.t. Na netycia kartais juk buna, kad pazystamam zmogui lengvatas taikom, o as to nenoriu schmoll.gif
Mokytoja Jurgita mums patiko, veikli moteris, aisku MB kaip visada visko iki smulkmenu klausinejo ir kankino tuom mokytoja, ziurejo ar maniskiui ji patinka ir ar noriai eitu pas ja mokytis blush2.gif man tai nesmagu buvo del to, bet is kitos puses jeigu neranda bendros kalbos, tai butu abiems kancia derintis (mokiniui ir mokytojai), o vis tik pirmoji mokytoja mano nuomone labai svarbu 4u.gif Zodziu, mano jaunelis liko ja suzavetas, sake mielu noru eis pas ja mokytis thumbup.gif na, dabar sirdyje jau ramu, kad jam tinka ir patinka aplinka smile.gif
Atsakyti
pagaliau sutvarkiau dokumentus priemimo abiems, nuomone del mokytojos Jurgitos nepasikeite - sunui pas ja patinka, abu rado bendra kalba, zinoma maniskis ne is ramiu vaiku, megstantis nepiktybinius pokstus blush2.gif bet manau susitars kaip nors.. ax.gif
o del 5 klasiu, tai direktore pasake, kad viena klase yra komplektuojama is stipresnio pasiruosimo vaiku, kita - vidutinisko lygio. Kadangi maniske tikrai humanitarineje sritye nera ziople, ivertinimai puikus, tai sutarem, jog priims i stipresnio lygio klase rolleyes.gif tik idomiai, visada maniau, kad 5A yra laikoma stipresne, o irase 5B g.gif
Atsakyti
Uj, tik tarybiniais laikais i A klases siunte grietineles vaikus, i B-vidutinioku, o i C - kas liko.... Siais laikais jau to seniai nelike smile.gif)) Jau nuo pradines klases vaikai pasirenka mokytoja, o ne A, B ar C klase. Taip jie ir keliauja su ta savo raidele (jei klases nejungiamos ar pan) iki 12 klases. Pati dirbu svietimo sistemoj, tai galiu pasakyti, kad A tikrai nenurodo aukstesnio lygio. Na, kartais lyg tycia susikomplektuoja taip klases, kad kazkurioje susirenka daugiau gabesniu vaiku, bet del to klases "raides" nekeicia. Kadangi dabar tevai renkasi mokytojus, tai yra didele tikimybe, kad pas populiaresni mokytoja susirinks "stipresni" vaikai (o stipresni todel, kad tevai daugiau demesio skiria vaiko lavinimui, ugdymui, jiems rupi gauti gera aukle, gera darzeli, gera pirmaja mokytoja ir pan. ir.t.t. paprastai tose klasese buna labai stipri ir reikli tevu bendruomene). Kiek pamenu, anksciau toje mokykloje raides buvo skirstomos pagal pasirinkta menu krypti - C-sustiprinta muzika, B,D - sustiprinta daile, o A- be sustiprintu menu. Dabar tokio skirstymo jau seniai nera.
Sioje situacijoje, manau, arba is triju klasiu padare dvi ir vaikus suskirste pagal pasiekimu lygi ( o tai labai pagirtina, nes visi gauna darbo pagal savo jegas ) arba patikra parode, kad B klaseje yra zymiai daugiau gabiu vaiku, tai ir stengiasi ten tokia pat kompanija islaikyti, kad B-ekai netinginiautu uzmige ant lauru, o A-kai netinginiautu pasislepe uz pirmunu nugaru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bobuvasara @ 2008 06 14, 14:01)
Uj, tik tarybiniais laikais i A klases siunte grietineles vaikus, i B-vidutinioku, o i C - kas liko.... Siais laikais jau to seniai nelike smile.gif)) Jau nuo pradines klases vaikai pasirenka mokytoja, o ne A, B ar C klase. Taip jie ir keliauja su ta savo raidele (jei klases nejungiamos ar pan) iki 12 klases. Pati dirbu svietimo sistemoj, tai galiu pasakyti, kad A tikrai nenurodo aukstesnio lygio. Na, kartais lyg tycia susikomplektuoja taip klases, kad kazkurioje susirenka daugiau gabesniu vaiku, bet del to klases "raides" nekeicia. Kadangi dabar tevai  renkasi mokytojus, tai yra didele tikimybe, kad pas populiaresni mokytoja susirinks "stipresni" vaikai (o stipresni todel, kad tevai daugiau demesio skiria vaiko lavinimui, ugdymui, jiems rupi gauti gera aukle, gera darzeli, gera pirmaja mokytoja ir pan. ir.t.t. paprastai tose klasese buna labai stipri ir reikli tevu bendruomene). Kiek pamenu, anksciau toje mokykloje raides buvo skirstomos pagal pasirinkta menu krypti - C-sustiprinta muzika, B,D - sustiprinta daile, o A- be sustiprintu menu. Dabar tokio skirstymo jau seniai nera.
Sioje situacijoje, manau, arba is triju klasiu padare dvi ir vaikus suskirste pagal pasiekimu lygi ( o tai labai pagirtina, nes visi gauna darbo pagal savo jegas ) arba patikra parode, kad B klaseje yra zymiai daugiau gabiu vaiku, tai ir stengiasi ten tokia pat kompanija islaikyti, kad B-ekai netinginiautu uzmige ant lauru, o A-kai netinginiautu pasislepe uz pirmunu nugaru  smile.gif


tai as matyt atsilikusi.. vis gyvenau tarybiniais laikais.. blush2.gif lotuliukas.gif aciu uz info 4u.gif
na mes is saviskes daug reikalaujam, mums labai svarbu vaiku paruosimas. Del sunaus tai is karto uzklausem pirmoku mokytojos kokia bus situacija su tais vaikais, kurie turi pagrindus ir tikrai jiems nelabai idomu bus pradet vel nuo nulio, tai sake tokiems vaikams bus atskiros uzduotys, kad "neuzmigtu ant lauru" thumbup.gif nervinuos labiau nei patys vaikai, kad viskas butu puiku doh.gif
Atsakyti
Pati mokausi sioj mokykloj. Tik nenustebkit jeigu, jusu penktokui norint uzlipt y trecia auksta, ka nors jam ant galvos numes arba apspjaudys is virsaus. Dar patariu einant koridoriai buti atsargiam, nes visi spjaudosi ir ant tu seiliu paslyst galima xDD
O apie valgykla.... Iseme is ten visus saldumynus, bet, kad tipo noredami parodyt pavizdi jie pradejo pardavinet vaisius: tarkim pirmadieni juos padeda y lentyna, ok ita pirmadieni jie vis dar stovi. Tik jau aisku visi vaisiai jau buna pajuode.
blink.gif
Papildyta:
AS dabar eisiu y septinta klase, beje dar noriu primint kad jusu penktokas bus kartu su mano sese smile.gif vienoje klaseje:)
ir sitoje mokykloje visos B klases yra stipresnes negu a. 4u.gif
Atsakyti