Įkraunama...
Įkraunama...

Avižų košė

Tik nepradėkit iš manęs juoktis dėl tokios temelės blush2.gif
Mano mažiukui jau septintas mėnesiukas įpusėjo, ir gydytoja patarė pradėti valgyti kruopų košeles.
Ji patarė pradėti nuo avižų Nordic firmos. Dariau proporcijas, kaip nurodyta ant pakelio - 200 ml vandens ir 50 ml avižų.
Na nelabai man patiko tas vaizdas. Dar po to su blenderiu maliau, kad vientisesnė masė būtų.
Taigi, nusprendžiau, kad visiškai nežinau, kaip virti avižų košę blush2.gif blush2.gif blush2.gif
O būtinai reikia pienuku balinti?

Būsiu dėkinga už patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgiucs @ 2008 03 18, 15:42)
Tik nepradėkit iš manęs juoktis dėl tokios temelės  blush2.gif
Mano mažiukui jau septintas mėnesiukas įpusėjo, ir gydytoja patarė pradėti valgyti kruopų košeles.
Ji patarė pradėti nuo avižų Nordic firmos. Dariau proporcijas, kaip nurodyta ant pakelio - 200 ml vandens ir 50 ml avižų.
Na nelabai man patiko tas vaizdas. Dar po to su blenderiu maliau, kad vientisesnė masė būtų.
Taigi, nusprendžiau, kad visiškai nežinau, kaip virti avižų košę  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
O būtinai reikia pienuku balinti?

Būsiu dėkinga už patarimus  4u.gif  4u.gif  4u.gif

na ir kaip su blenderiu kai sumalei vietiek netinkama gavosi? maldavau ir aš su blenderiu ax.gif arba su kavamale gali pirmiau sumalt ir tada virt, nes avižų miltų nemačiau pirkt schmoll.gif , o ryžių, grikų, kukurūzų miltus pirkdavau smile.gif
jeigu maitini dar pati savo pienuku užbalink, o jei ne mišinuko gali į pilt, karvės pienukui dar per anksti jums, aš karvės pienuku košes pradėjau balint nuo 11 mėn 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutaa: 20 kovo 2008 - 22:52
QUOTE(rutaa @ 2008 03 20, 23:51)
na ir kaip su blenderiu kai sumalei vietiek netinkama gavosi? maldavau ir aš su blenderiu  ax.gif  arba su kavamale gali pirmiau sumalt ir tada virt, nes avižų miltų nemačiau pirkt schmoll.gif , o ryžių, grikų, kukurūzų miltus pirkdavau smile.gif
jeigu maitini dar pati savo pienuku užbalink, o jei ne mišinuko gali į pilt, karvės pienukui dar per anksti jums, aš karvės pienuku košes pradėjau balint nuo 11 mėn  4u.gif

Esmė ta, kad pagal šitas proporcijas gavosi išvirę dribsniai vandens masėje - teisingiau vanduo su dribsniais. Tai galvoju, kad reikėtų mažiau vandens.
Atsakyti
cia kazkokia mistika g.gif verdu savo pupai aviziniu dribsniu kose ir neisivaizduoju kaip ji galejo nesigauti? bigsmile.gif santykis 1 dalis dribsiu su 2 tokiom dalim skyscio. as verdu su pienu ir nemalu nes maniske jau didesne ax.gif puikiausia kose net per tirsta buna kaip vaikui mirksiukas.gif bet vandens ipilti visada galima o vat nusunkti ne...

ka tik paziurejau ant pokelio ten tikrau sako 1l vandens ir 1 stikline dribsniu doh.gif niekad koses taip neverdu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 21 kovo 2008 - 17:49
Vakar viriau santykiu 1:2, tai visai neblogai jau thumbup.gif Tik kol sumaitinau, visai sutirštėjo doh.gif
Atsakyti
Mes išvirdavom košę ir ją per sietelį pertrindavom,kad visiškai vientisa masė gaudavosi thumbup.gif Pienuku nebalindavom.
Atsakyti
Aš irgi nebalinu ax.gif Visai skaniai mažiukas valgo biggrin.gif
Atsakyti
o kodel neperkat paruostas koses "Milup'os , "Hipp'o ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 03 24, 00:18)
o kodel neperkat paruostas koses "Milup'os , "Hipp'o ?  g.gif

Man gydytoja taip rekomendavo, bet įtariu, kad reiks pabandyt ir kitas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgiucs @ 2008 03 24, 00:13)
Aš irgi nebalinu  ax.gif  Visai skaniai mažiukas valgo  biggrin.gif

balinti kares pienu pradejau nuo 9 men. mirksiukas.gif
Atsakyti
As naudoju taip pat Nordic avizinius dribsnius verdu vandenyje, bet numatuoju is akies ir viskas gerai gaunasi,bet pili mazdaug 1 dalis kruopu 2 dalys vandens ipilu kartais misinuko, kartais idedu banano, obuolio ar slyvu dziovintu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutia @ 2008 03 26, 15:32)
As naudoju taip pat Nordic avizinius dribsnius verdu vandenyje, bet numatuoju is akies ir viskas gerai gaunasi,bet pili mazdaug  1 dalis kruopu 2 dalys vandens ipilu kartais misinuko, kartais idedu banano, obuolio ar slyvu dziovintu ax.gif

As irgi tokiom dalim jau darau. O mišinuką pilate jau padarytą iš miltelių? Klausiu, nes maitinu pati, tai nelabai žinau ax.gif
Atsakyti