Įkraunama...
Įkraunama...

"trukinėja kraujagyslės"

Nutariau paklausti,gal kam irgi taip pat būna.Dažnokai,būna net kas antrą dieną,kartais kartą į savaitę,o kartais praeina mėnuo,atrodo kad į rankų pirštą kas įgeltų-suskausta,pirštas pamėlsta,patinsta,paskui ilgokai lieka šaltas.Turbūt truksta smulkios kraujagyslės,kapiliarai?Nuo ko tai?ar tai normalu? g.gif g.gif Glumina tai,kad kartais labai dažnai kartojasi rolleyes.gif O kartais ir visai pamiršti.Jei truksta piršto viršūnėje,tai skauda silpnai,jei ties pirmu sanariu prie plaštakos-stipriau. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
BUNA IR MAN TAIP.DAZNIAUSIAI APIE KRUTINE.SUSKAUSTA,OPO TO BUNA KARSTA TOJ VIETOJ.
Atsakyti
Na, sulaukiau atsakymo,truputį smagiau tapo bigsmile.gif O tai vis galvojau- viena tokia esu,kažkas gal tikrai negerai g.gif smile.gif smile.gif Na, bet dėl to tikrai, turbūt, gyvensim smile.gif smile.gif
Atsakyti
ir man trukineja,tik as nelabai tuos skausmelius jauciu.Tik pastebiu ant koju-slaunu ir pedu daug smulkiu sutrukinejusiu,ant nugaros.Vienu metu masiskai atsirast pradejo,jau tikrai sunerimus buvau.Vos ne kaip voratinklis smulkus is sutrukinejusiu.Ypac po isejus is duso matosi.
Net neisivaizduoju nuo ko cia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 15 gegužės 2008 - 12:32
Siaip tai reiketu nueiti pas seimos gydytoja.Ko gero truksta vitamino "C",paskirtu leidziama ar geriama,gal dar ka patartu.Manau reikia stiprinti kraujagysles g.gif
Atsakyti
Man irgi trūkinėja, pradeda niežėti skaudžiai tą vietą, iškyla mėlynas gumbelis ir po kiek laiko išsiskleidžia kaip gėlelė mėlynė doh.gif
Buvau pas gydytoją doctor.gif , skyrė vitaminą C, išgėriau tris pakuotes to vitamino C ir nieko, kaip trūkinėjo taip trūkinėja g.gif
Dabar skaitinėju internete apie kraujagyslių valymą, atseit riebus maistas joms kenkia, bet aš nevalgau riebaus maisto schmoll.gif tai gal reikia pradėti valgyti ax.gif
Atsakyti
tai ka valgyti ar kokius vitaminus vartoti ,kad netrukinetu kraujagysles?
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Man ankščiau irgi trūkinėdavo, tik be skausmų. Ant nosies kelis metus buvo "voratinklis", atsimenu kompleksavau truputį dėl jo... Bet kažkaip viskas savaime susitvarkė, nesilankiau dėl to nei pas gydytojus, nei specialiai vitaminų pirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 06 06, 13:39)
Sveikos  smile.gif
Man ankščiau irgi trūkinėdavo, tik be skausmų. Ant nosies kelis metus buvo "voratinklis", atsimenu kompleksavau truputį dėl jo... Bet kažkaip viskas savaime susitvarkė, nesilankiau dėl to nei pas gydytojus, nei specialiai vitaminų pirkau  smile.gif

manau tu dar jauna ir tau si problema negresia,tai buvo manau del auksto spaudimo
Atsakyti
QUOTE(tacia @ 2009 06 06, 12:45)
manau tu dar jauna ir tau si problema negresia,tai buvo manau del auksto spaudimo

Kad pas mane spaudimas labai per žemas g.gif
O čia tik vyresniems tokia bėda būna? g.gif
Hm, na bet ten tikrai kraujagyslė buvo.. Tik priežastys gal kitos, kaip sakote smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tacia @ 2009 06 05, 17:35)
tai ka valgyti ar kokius vitaminus vartoti ,kad netrukinetu kraujagysles?

Rutinoaskorbinas stiprina kraujagysliu sieneles, as ji vartojau kai turejau sia problema.
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2009 06 06, 15:01)
Rutinoaskorbinas stiprina kraujagysliu sieneles, as ji vartojau kai turejau sia problema.

ar jis brangus ir kiek laiko reikia vartoti?
Atsakyti