Įkraunama...
Įkraunama...

Pamatykite mus!

Socialinės reklamos verčiančios susimastyti vairuotojus apie tai, kad keliu jie dalijasi su gerokai mažesnėmis ir labiau pažeidžiamomis transporto priemonėmis – motociklais, užsienio šalyse rodomos jau ne vieną dešimtmetį. Jose primenama, kad motociklai būdami mažesni, kelyje yra matomi gerokai prasčiau nei automobiliai, o jų nepastebėjimo kaina dažniausiai yra gerokai didesnė. Vairuotojai skatinami sankryžose ir išvažiavimuose iš šalutinių kelių būti atidesniais ir prieš atliekant manevrą apsidairyti bent du kartus. Taip pat prieš persirikiuojant į kitą juostą ne tik pažiūrėti į šoninį veidrodėlį, bet ir žvilgtelti "per petį" įsitikinant, kad važiuoti saugu, laikytis didesnio atstumo važiuojant už motociklo ir t.t..

Tuo tarpu Lietuvoje motociklininkų saugumui dėmesio skiriama labai mažai. Nors į vairuotojus orientuotos socialinės reklamos kiekis pastaruoju metu gerokai išaugo – motociklininkų saugumas jose lieka nuošalyje. Daugiausia dėmesio lietuviškų socialinių reklamų kūrėjai skiria ne vairuotojų sąmoningumo ir tarpusavio supratimo ugdymui, o gąsdinimui už kampo tykančia mirtimi.

Užsienio pavyzdys rodo, kad išmoningomis ir linksmomis reklamomis galima pasiekti ne prastesnį rezultatą. Norėdami atkreipti dėmesį į motociklininkų problemas keliuose, atrinkome geriausias vairuotojų sąmoningumą motociklininkų atžvilgiu skatinančias reklamas. Kadangi puikių reklamų itin daug, jas pristatysime dalimis, o pradedėsime nuo smagiausių ir išradingiausių... http://www.motofrakc...t/news/item/174
Atsakyti
aha, tai pasirodo tema absoliuciai neidomi...
Atsakyti
man tik keista ,,atrinkome" reklamas...rasoma tema vieno zmogaus gi.

kas liecia nuorodas visokias - ner laiko jas vartyt, o ka atsakyt i sita tema tai irgi nesupratau. apie motociklus tema atskira yra kaip ir...
jei apie tai ar as pries ar uz moto - man netrukdo, stengiuos jei matau atvaziuojanti greit is paskos, nesimaskatuot, nesimest i sona ir pan, nes nenoriu trukdyt. nzn, man nemaiso, labiau nervina vaikai su pirdaklietais.
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2008 03 18, 22:26)
man tik keista ,,atrinkome" reklamas...rasoma tema vieno zmogaus gi.

kas liecia nuorodas visokias - ner laiko jas vartyt, o ka atsakyt i sita tema tai irgi nesupratau. apie motociklus tema atskira yra kaip ir...
jei apie tai ar as pries ar uz moto - man netrukdo, stengiuos jei matau atvaziuojanti greit is paskos, nesimaskatuot, nesimest i sona ir pan, nes nenoriu trukdyt. nzn, man nemaiso, labiau nervina vaikai su pirdaklietais.


drinks_cheers.gif Man irgi anie labiau maišo... doh.gif O šiaip tai ir patys britvininkai turėtų būkite atidesni ir protingesni...Žinodami tai, kad išties nemažai vairuotojų nepastebi tiesiog jų, galėtų bent jau miesto ribose važinėti saugiu greičiu, o ne lakstyti 150-180km/h greičiu... blink.gif Bet kaip dabar matome, tų britvų prisipirkę visokie -niolikiniai, kurie pagal viską dar neturi teisės važinėti su tokiais baikais, ir visiškai nedašyla, kad norint važinėti tokiu žvėrium, reikia ne tik pinigų ir mokėti su dviračiu važinėti, o reikia turėti smegenų galvelėj ir mokėti jomis teisingai naudotis... mirksiukas.gif
Atsakyti
ir man taip atrodo, kad jie patys labiau turi ziureti kur vaziuoja, o ne matazguojasi po visa kelia, o tu ziurek tik kad jo nenusinestum doh.gif
Atsakyti
mielosios,

neina kalba apie "beprocius greicio ir adrenalino istroskusius kamikadzes" - visi puikiai zinom, kad saukstas deguto ir medaus backa sugadina...
Bet nejaugi jus TIKRAI manote, kad VISI motociklininkai yra tokie?
Atsakyti
QUOTE(Yvl @ 2008 03 19, 15:46)
mielosios,

neina kalba apie "beprocius greicio ir adrenalino istroskusius kamikadzes" - visi puikiai zinom, kad saukstas deguto ir medaus backa sugadina...
Bet nejaugi jus TIKRAI manote, kad VISI motociklininkai yra tokie?



Na taigi nieks ir nekalba kad VISI tokie, BET vat tie kaip sakot, bepročiai, labai sakykim gadina tų normalių motociklininkų įvaizdį...Mano vyras su draugais lakstė su britva, vėl planus rezga pirktis....Kai važinėjo, tai mačiau bendraminčių nemažai, ir tikrai juos nepavadinčiau "bepročiais kamikadzėm", atvirkščiai šaunūs žmonės thumbup.gif ir kai paklausiau apie ką jie galvoja kai važiuoja mocu, atsakymas net nžn kaip pasakyti, gal išsireikšiu taip, nustebino ir sužavėjo... blush2.gif Nes esu girdėjusi ir tokių atsakymų, "nu pvz kai važiuoju gyvenamojoje zonoje, tai aišku prieš panas pasirodyti, pademonstruoti kitiems ką moku, save parodyti"... blink.gif Vienai panai nupirko tėvai britvą, tai klausiu, ar ne baisu važinėti "kas čia baisaus, jei moki su dviračiu važiuoti, tai čia juokų darbas, ooo kaip bahūrai žiūriiii"... blink.gif Tai vat, aš tikrai ne prieš visus baikerius, juolab pačios svajonė yra išlaikyti teises ir nusipirkti pačiai pasivažinėti, aišku ne dėl bahūrų... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE("Lieputė")
Tai vat, aš tikrai ne prieš visus baikerius, juolab pačios svajonė yra išlaikyti teises ir nusipirkti pačiai pasivažinėti, aišku ne dėl bahūrų...


aha! o kai pavazineji su 2ratuku mirksiukas.gif - ojojoj kaip pasikeicia mastymas ir supratimas sedint prie auto vairo! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvl @ 2008 03 19, 15:46)
mielosios,

neina kalba apie "beprocius greicio ir adrenalino istroskusius kamikadzes" - visi puikiai zinom, kad saukstas deguto ir medaus backa sugadina...
Bet nejaugi jus TIKRAI manote, kad VISI motociklininkai yra tokie?


Sakyčiau, kad Lietuvoje bačkoje deguto tėra šaukštas medaus. Gal ir negerai laikytis įsikibus stereotipų, bet kad taip jau yra - tvarkingai važiuojančių "britvų" tenka retai matyti - todėl man žodis motociklas ("britva") sukelia panašias asociacijas, kaip ir žodžių junginys - tiuninguotas BMW su treninguotu vairuotoju. Nemanau, kad visi motociklininkai yra tokie, bet manau, kad didžioji jų dalis yra kamikadzės. O atsakant į temą - tai, žinoma, saugokime vieni kitus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 19 kovo 2008 - 16:26
aisvyde, o kodel tu matai tik britvas? smile.gif dar pamirsai ruscius baikerius su kiaurais duslintuvais (vaikams miegot neduoda) ir enduristus (visos grazesnes misko laukymeles isartos motociklu)...
cia siaip - ironija. neimk i dusia giliai
Atsakyti
QUOTE(Yvl @ 2008 03 19, 17:16)
QUOTE("Lieputė")
Tai vat, aš tikrai ne prieš visus baikerius, juolab pačios svajonė yra išlaikyti teises ir nusipirkti pačiai pasivažinėti, aišku ne dėl bahūrų...


aha! o kai pavazineji su 2ratuku mirksiukas.gif - ojojoj kaip pasikeicia mastymas ir supratimas sedint prie auto vairo! smile.gif


Tiesa pasakius, mano jau pasikeites, nuo tada kai pavažinėjau su vyru....Mačiau kaip žmonės "nepamato" mocų... blink.gif Todėl kai prasideda sezonas, važiuojant su auto įsijungia kažkoks papildomas matymo režimas (kaip susukau biggrin.gif blush2.gif ) stebiu motociklistus... rolleyes.gif ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
ka mes ir norejome pasakyti situo issokimu - PAMATYKITE MUS! smile.gif
O siaip - tikrai nemazai socialiniu reklamu ta tema yra kuriama pasaulyje... verta paziureti.
Atsakyti