Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro pinigai

Sveiki visi smile.gif Man pasidarė labai smalsu, kaip kiti tvarkosi smile.gif Anksčiau aš galvojau, kad vyras turi išlaikyti žmona ir vaikus smile.gif matyt, todėl aš neturiu vyro lotuliukas.gif Todėl pati dabar išlaikau savo vaikus.. Bet man ydomu, kaip šeimuose buna... kas už ką moka, ar vyras moka už butą, ir kitas išlaidas? ar kartu susimetat? ar tiesiog, kas tuo metu turi pinigų tas ir moka? Pasidalinkit patirtim smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes sumetam viską į bendrą krūvelę. Nėra pas mus tavo ir mano pinigų. Yra mūsų pinigai, iš kurių apmokamos sąskaitos, perkamas maistas ir t.t.
Atsakyti
Man taip irgi labiau patinka smile.gif Taip manau tarp mylinciu zmoniu yra:)
Atsakyti
Pažįstu šeimą, kur vienas iš kito skolinasi pinigus, kad nupirkti maisto, ar nusipirkti kokį rūbą.. Bendriems, buities daiktams metasi per pusę.. Nu nežinau, nelabai man tai panašu į šeimą, nemokėčiau taip gyventi schmoll.gif
Atsakyti
Man patinka temos pavadinimas:

Vyro pinigai
Kaip tvarkotės šeimos finansus
Atsakyti
Mes tai kaip sakoma, kas turi pinigų tas ir moka smile.gif O šiaip tai bendri pas mus pinigėliai ir neskirstome.
Atsakyti
Jeigu dirba abu seimos nariai, pinigai yra bendri. Jeigu uzdirba seimoje tik vyras, vadinasi jis tik ir moka, dar ir zmonai privalo duoti pinigu. Jeigu zmona islaiko vyra, tai vyrui turi buti blush2.gif
Atsakyti
Mūsų pinigai atskiri,už viską mokam per pusę,asmeninės išlaidos-kaip kas nori.Kartais,kai perku kokius brangesnius batus,ar pan.,man prideda dalį,ar nuperka ,kaip dovaną.Kitaip tiesiog neišeitų,nes turim atskirus vaikus ir -jam reikia mokėti alimentus,aš-gaunu pati juos ,žodžiu-mums gerai . thumbup.gif nereikia atsiskaityti už nieką.
Atsakyti
tokia tema yra cia mirksiukas.gif jau 23 psl rolleyes.gif
http://www.supermama...
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 03 19, 09:29)
tokia tema yra cia  mirksiukas.gif  jau 23 psl  rolleyes.gif
http://www.supermama...


Bendras seimos biudzetas ir Vyro pinigai - lyg ir skirtingos temos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laureta: 19 kovo 2008 - 08:47
QUOTE(Mariem @ 2008 03 19, 00:06)
Sveiki visi smile.gif Man pasidarė labai smalsu, kaip kiti tvarkosi smile.gif Anksčiau aš galvojau, kad vyras turi išlaikyti žmona ir vaikus smile.gif matyt, todėl aš neturiu vyro lotuliukas.gif  Todėl pati dabar išlaikau savo vaikus.. Bet man ydomu, kaip šeimuose buna... kas už ką moka, ar vyras moka už butą, ir kitas išlaidas? ar kartu susimetat? ar tiesiog, kas tuo metu turi pinigų tas ir moka? Pasidalinkit patirtim smile.gif 4u.gif



QUOTE(laureta @ 2008 03 19, 08:46)
Bendras seimos biudzetas ir Vyro pinigai - lyg ir skirtingos temos. mirksiukas.gif

tai kas melynai paryskinta i tema apie seimos biudzeto tvarkyma mirksiukas.gif
Atsakyti
ooo as matau temu pavadinimu ir jie skirtingi. Taciau jeigu forumo dalyves pradeda painiotis g.gif sorry, nurodineti neturiu teises.
Atsakyti