Įkraunama...
Įkraunama...

Ar norėtumete turtingo vyro/žmonos?

Norėčiau pasiklausti smile.gif ar norėtumete turėti turtinga vyrą(draugą)/žmoną(draugę)?
Man pinigai nėra pagrininis kriterijus, bet iš esmės man pinigai patinka. Kadangi pati neblogai uždirbu tai noriu, kad mano vyras uždirbtu dar daugiau, kad mums nieko netruktu gyvenime (turiu omenyj materialius dalikus)
Iš kitos pusės dažniausiai gerai uždirba išsilavine, protingi ir ambicingi žmones (man kaip tik tokie patinka).. nenoriu užsikirsti, bet nenorėčiau gyventi su vyru be išsilavinimo, dirbančiu statybose, kad ir kiek gerai jie dabar uždirba (LABAI PRAŠAU NEISIŽEITI VISU STATYBUOSE DIRBANCIU VYRŲ)
Mano draugė laimingai ištekėjo už "senukų" pc salės darbuotojo..jie dabar labai laimingai kartu gyvena.. o aš taip ( vel gi nenoriu užsikirsti) negalėčiau.. man rupi, kad vyras būtų aprupintas viskuo..
Atsakyti
Tai jei zinai ko nori, tai kame problema g.gif
O laime tikrai ne nuo pinigu priklauso. Na as nekalbu apie toki lygi kai nera uz ka valgyt nusipirkt.
Atsakyti
Mano manymu vyras turi tureti nama, masina, ir gerai apmokama darba. Gyventi nuo iki nemoku.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 03 19, 09:12)
Mano manymu vyras turi tureti nama


Buto neužtenka bigsmile.gif ?
Atsakyti
Norėčiau protingo vyro,tokį ir turiu,o turtinga norėčiau aš pati būti.
Atsakyti
QUOTE(Triufelita @ 2008 03 19, 09:34)
Buto neužtenka  bigsmile.gif ?


ne, as pati ji turiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Visiskai Tau pritariu, vyras turi tureti issilavinima ir visuomeneje padeti. Su statybininkais, vairuotojais ir pan. plauko vyrais nera ka ir kalbeti, bet jie ir pagal save ir randa sau zmonas. Jai Tu esi issilavinusi ir turi pagrinda po kojomis, be abejo tau reikia lygiavercio partnerio. Sekmes rasti protinga, inteligentiska, gera pasnekova, o po to ir turtinga vyra. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 03 19, 09:46)
Visiskai Tau pritariu, vyras turi tureti issilavinima ir visuomeneje padeti. Su statybininkais, vairuotojais ir pan. plauko vyrais nera ka ir kalbeti, bet jie ir pagal save ir randa sau zmonas. Jai Tu esi issilavinusi ir turi pagrinda po kojomis, be abejo tau reikia lygiavercio partnerio. Sekmes rasti protinga, inteligentiska, gera pasnekova, o po to ir turtinga vyra.  mirksiukas.gif


Tau reikia tik su issilavinimu, be abejo, yra ir tokiu. Taciau issilavinimas proto daugiau neduoda. Dauguma statybininku, vairuotoju buna didesnio mentaliteto zmones nei su issilavinimu. Dauguma zmoniu, turinciu issilavinimas diziuojasi, nes neturi kuom daugiau gyvenime diziuotis blush2.gif
Man issilavinimas neturi reiksmes. Miegamajame ant sienos visvien nekabinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 03 19, 10:03)
Tau reikia tik su issilavinimu, be abejo, yra ir tokiu. Taciau issilavinimas proto daugiau neduoda. Dauguma statybininku, vairuotoju buna didesnio mentaliteto zmones nei su issilavinimu. Dauguma zmoniu, turinciu issilavinimas diziuojasi, nes neturi kuom daugiau gyvenime diziuotis  blush2.gif
Man issilavinimas neturi reiksmes. Miegamajame ant sienos visvien nekabinsiu  mirksiukas.gif

Pazystu tokius vyrus, kuriems issilavinimo mano kad jiems nereikia, jie ir taip protingi. Bet neturiu ka as su jais kalbeti, ziuro pvz Valinsko vedama laida milijonierius ir saiposi is zmogaus , kuris nzn kazkokio atsakymo, nu man pasislykstejimo kele i ji beziurint. Visko pasaulyje nezinosi, bent jau as rinkciausi ne tik issilavinusi , bet ir pazengias savo profesijoje. Bet ne statybininka , vairuotoja ar pan. kuris tik saiposi is kitu, koks jis protingas. Kuo toliau i miska, tuo daugiau pasirodo nezinai, o tie kurie manas , kad viska zino, yra tikri KVAILIAI.
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 03 19, 10:09)
Pazystu tokius vyrus, kuriems issilavinimo mano kad jiems nereikia, jie ir taip protingi. Bet neturiu ka as su jais kalbeti, ziuro pvz Valinsko vedama laida milijonierius ir saiposi is zmogaus , kuris nzn kazkokio atsakymo, nu man pasislykstejimo kele i ji beziurint. Visko pasaulyje nezinosi, bent jau as rinkciausi ne tik issilavinusi , bet ir pazengias savo profesijoje. Bet ne statybininka , vairuotoja ar pan. kuris tik saiposi is kitu, koks jis protingas. Kuo toliau i miska, tuo daugiau pasirodo nezinai, o tie kurie manas , kad viska zino, yra tikri KVAILIAI.


Na tikrai nemanau, kad visi vyrai yra tokie, kurie neturi issilavinimo. O ka issilavinimas duoda? Zinias, bet ne prota, mandaguma ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 03 19, 10:15)
Na tikrai nemanau, kad visi vyrai yra tokie, kurie neturi issilavinimo. O ka issilavinimas duoda? Zinias, bet ne prota, mandaguma ir t.t.

Vienas su kitu surista , manau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 03 19, 10:50)
Vienas su kitu surista , manau  mirksiukas.gif


kas su kuo surista? nesupratau.
Atsakyti