Įkraunama...
Įkraunama...

Studentų praktika

Sveiki,

esu baigiamojo kurso studentė, susiduriau su tokia "problema": reikia atlikti 3-jų mėnesių praktiką ir nežinau į kokią vietą pretenduoti. Pasiūlymų paprastai sulaukiame iš bankų, draudimų bendrovių, statistikos departamento, finansų ministerijos ir pan. Mat mūsų būsimasis darbas yra susijęs su duomenų analize. Labai norėčiau paprašyti patarimo, kur tą praktiką geriau atlikti? Problema ta, kad nežinau kur galima gauti daugiau naudos, t. y. kur didesnės įsidarbinimo galimybės, geresni atlyginimai (aišku, studentams pradžioje aukso kalnų nesiūlys) ir pan.
Būčiau labai labai dėkinga, jei ką nors galetumėte patarti.
Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(farfalla @ 2005 09 13, 15:48)
Sveiki,

esu baigiamojo kurso studentė, susiduriau su tokia "problema": reikia atlikti 3-jų mėnesių praktiką ir nežinau į kokią vietą pretenduoti. Pasiūlymų paprastai sulaukiame iš bankų, draudimų bendrovių, statistikos departamento, finansų ministerijos ir pan. Mat mūsų būsimasis darbas yra susijęs su duomenų analize. Labai norėčiau paprašyti patarimo, kur tą praktiką geriau atlikti? Problema ta, kad nežinau kur galima gauti daugiau naudos, t. y. kur didesnės įsidarbinimo galimybės, geresni atlyginimai (aišku, studentams pradžioje aukso kalnų nesiūlys) ir pan.
Būčiau labai labai dėkinga, jei ką nors galetumėte patarti.
Iš anksto dėkoju.

aš siūlyčiau rinktis sritį, kuri tau mieliausia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 09 13, 19:22)
aš siūlyčiau rinktis sritį, kuri tau mieliausia  wub.gif


Reikalas tas, kad pirmą kartą susidursiu su darbu pagal specialybę ax.gif O tai, ką studiuoju man labai patinka thumbup.gif Būsimasis darbas yra susijęs su duomenų analize (labiau ekonomikos, finansų srityje), t. y. analitiko darbas, rodiklių prognozavimas ir pan. Šiaip būtent apie praktiką banke dabar ir galvoju labiausiai, tik nežinau, kurį rinktis... g.gif
Atsakyti
na į ministerijas tai siūlyčiau neiti, nes darbo tikrai nepasiūlys. o gal g.gif neee... visai geras pasirinkimas būtų bankas ax.gif truputėlį žinau blogybių apie Šiaulių banką - aš ten neičiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemone @ 2005 09 14, 00:26)
na į ministerijas tai siūlyčiau neiti, nes darbo tikrai nepasiūlys. o gal  g.gif  neee... visai geras pasirinkimas būtų bankas  ax.gif truputėlį žinau blogybių apie Šiaulių banką - aš ten neičiau  schmoll.gif


Ačiū! smile.gif Galvoju apie Vilniaus banką ar Hansa. Nors, girdėjau, kad Vilniaus banke didžiulė konkurencija, tai, matyt, irgi įsidarbinimo galimybės visai mažos...
O dėl Lietuvos banko? Gal kas patirties turi? Vargu ar į tokią instituciją priimtų paskui schmoll.gif Nors kažin... g.gif Šiaip turiu pasirinkti 3 vietas pagal prioritetą ir jau laikas spaudžia, o aš vis dar galvoju doh.gif
O Sampo, Parex, Snoras? Gal kam teko susidurti? ax.gif Kaip ten, kas? Kokios galimybės? Labai dėkoju iš anksto heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo farfalla: 14 rugsėjo 2005 - 14:09
QUOTE(farfalla @ 2005 09 14, 14:04)
Ačiū!  smile.gif Galvoju apie Vilniaus banką ar Hansa. Nors, girdėjau, kad Vilniaus banke didžiulė konkurencija, tai, matyt, irgi įsidarbinimo galimybės visai mažos...
O dėl Lietuvos banko? Gal kas patirties turi? Vargu ar į tokią instituciją priimtų paskui schmoll.gif Nors kažin...  g.gif Šiaip turiu pasirinkti 3 vietas pagal prioritetą ir jau laikas spaudžia, o aš vis dar galvoju  doh.gif
O Sampo, Parex, Snoras? Gal kam teko susidurti?  ax.gif Kaip ten, kas? Kokios galimybės? Labai dėkoju iš anksto  heart.gif

į snorą neičiau (paskaityk, kaip mamūškei sekėsi darbo paieškos), sampo jaunas kolektyvas, geros salygos,o dėl parexo nežinau. hansa man labiau patinka nei vb.
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2005 09 14, 17:25)
į snorą neičiau (paskaityk, kaip mamūškei sekėsi darbo paieškos), sampo jaunas kolektyvas, geros salygos,o dėl parexo nežinau. hansa man labiau patinka nei vb.


Ačiū už nuomonę ir patarimus smile.gif
Atsakyti
buvusiu grupiokė įsidarbino sampo. patenkinta bent jau kol kas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemone @ 2005 09 14, 19:44)
buvusiu grupiokė įsidarbino sampo. patenkinta bent jau kol kas  4u.gif


O kokį darbą atlieka? Ir kokį universitetą baigė, kokią specialybę? Įdomu ax.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba! Nerdau nieko, tad prašau Jūsų pagalbos 4u.gif
Pas mane šiuo metu atlieka praktiką socialinio darbo studentai, praktikos pabaigoje jų kelionės lapuose reikės parašyti praktikos įvertinimą g.gif , kaip jie atliko, kokių gebėjimų turi, kokie mano pastebėjimai ir t.t., doh.gif Bet svarbiausia, kad aš praktikantus turiu pirmą kartą ir nežianu kaip parašyti, kad atrodytų, kad protingas žmogus rašė blush2.gif
Labai prašau patarkite man, jei galite kokių pavyzdžių ar minčiu, ar kur ieškoti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2007 05 22, 19:28)
Laba! Nerdau nieko, tad prašau Jūsų pagalbos  4u.gif
Pas mane šiuo metu atlieka praktiką socialinio darbo studentai, praktikos pabaigoje jų kelionės lapuose reikės parašyti praktikos įvertinimą g.gif , kaip jie atliko, kokių gebėjimų turi, kokie mano pastebėjimai ir t.t.,  doh.gif Bet svarbiausia, kad aš praktikantus turiu pirmą kartą ir nežianu kaip parašyti, kad atrodytų, kad protingas žmogus rašė blush2.gif 
Labai prašau patarkite man, jei galite kokių pavyzdžių ar minčiu, ar kur ieškoti... 4u.gif

na, jie tikriausiai turi ir praktikos lapus visus, kur yra nurodyti gebejimai praktikai atlikti, ir vertinimo lape turi buti irasyta uz kokius gebejimus dedi balus mirksiukas.gif
galima rasyti:
mokejo ivardyti problema ir kliento socialines paramos poreiki
gebejo isskirti kliento galimybes problemai spresti, mokejo sukurti su klientu tarpusavio pasitikejimu grindziama rysi
sugebejo savarankiskai parinkti pagalbos forma klientui
ir t.t.
siaip tu praktikos ivertinimu mazai kas raso(is 6 vietu kuriose atlikinejau praktika tik vienoj parase ivertinima ir tai is debesu). paprsatai yra lapas kuriame nurodyti reikalavimai studentui, tu pazymi, kad juos ivykde(o gal ne), parasai savo ivertinima desimtbalej sistemoj ir pasirasai.
tikrai mazai kas nuo saves paraso koki komentara
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 22 gegužės 2007 - 21:02
Labai ačiū egliosha už patarimus clap.gif, bet kad tame kelionės lape ir nėra kad galėčiau įvertinti kažką konkrečiai ką atliko ar padarė. Kažkokia nesąmonė ten, parašyta, kad turi susipažinti su įstaiga (suprantu), praktika su senyvo amžiaus žmonėmis (ką konkrečiai jiems reikia ir nėra) ir, kad praktikos vadovas parašytų įvertinimą dešimtbalėj bei tą aprašymą ir viskas... g.gif Bandysiu rašyti doh.gif 000164.gif
Atsakyti