Įkraunama...
Įkraunama...

Specialisto konsultacija. Kaip naudotis?

Konsultacijų centras – tai :

· Profesionalų konsultacijos, kurias Jums geranoriškai teikia savanoriai įvairių sričių specialistai, bendradarbiaujantys su mūsų forumu be jokio atlygio, laisvu nuo savo tiesioginio darbo metu.
· Atsakymai į jūsų pateiktus klausimus: tiksli, patikima informacija, faktai, žinios, patarimai, kurių Jums gali tekti palaukti nuo 1-3 dienų iki 2-3 savaičių.

Dėmesio! Norėtume, kad suprastumėte tokios bendravimo formos su specialistais-konsultantais forume specifiką ir jos skirtumą nuo sveikatos priežiūros įstaigų, Greitosios Medicinos Pagalbos ar Juristo kontoros;
Forume konsultuojantys specialistai:
· nebudi visą parą, atsakinėja į jūsų užduotus klausimus laisvalaikiu; todėl sudėtingais atvejais: nelaimingo atsitikimo, traumos, ūmios būklės, pirmosios medicininės pagalbos klausimais turėtumėte nedvejodami kviesti Greitąją Medicinos Pagalbą ar važiuoti į ligoninės priimamąjį, o ne rašyti forumo konsultantui.
· Forumo specialistai konsultantai gali padėti ne tokiais skubiais atvejais, kai nereikia priimti “ekstra” sprendimo; patarti vaiko priežiūros, mitybos, vaistų, vitaminų vartojimo klausimais, įvertinę aprašytą situaciją, nukreipti pas specialistus, tačiau atminkite, kad internetinė specialisto konsultacija niekada neatstos vizito pas gydytoją!
· Visa informacija, skelbiama šiame skyrelyje, yra pažintinio pobūdžio.
Taikant svetainėje aprašomus vaikų priežiūros ar gydymo būdus Jums BŪTINA pasitarti su gydančiuoju gydytoju.

Kaip naudotis konsultacijų centru?
Prieš užduodami klausimą specialistui, būtinai pasinaudokite paieška.
Mūsų svetainėje yra sukaupta tūkstančiai atsakymų, todėl gali būti, jog į tokį ar panašų klausimą jau atsakyta. Specialistai neprivalo atsakinėti į klausimus, į kuriuos jau atsakinėjo anksčiau.

Atsakyti
Dėmesio! Svarbi informacija:

Artimiausiomis dienomis Skyrelis "Klausimai gydytojai ginekologei" bus tvarkomas:

- į atitinkamus subforumus (Nėštumas, Planavimas, Gimdymas ir po jo, Kontracepcija, Ginekologinės problemos) iš pagrindinės skilties bus perkeltos tos temos, kurios ir turėjo būti užvestos ten.

- bus apjungiamos į vieną temą dažnai pasikartojančios analogiškos temos, pvz. jei po "n" kartų yra klausta apie pienligę ar užtrukusias menstruacijas, visi klausimai bei gydytojos atsakymai bus sujungti į vieną temą.

Jei nerandate savo klausimo ir atsakymo į jį, vadinasi tema arba perkelta į atitinkamą subforumą, arba sujungta su kita analogiška tema (ieškokite pagal panašų pavadinimą).

Po skyrelio sutvarkymo, nuo kovo 27 dienos paprašysime griežtai laikytis taisyklių ir neuždavinėti tų pačių klausimų, į kuriuos jau yra atsakyta ne kartą.
Temos pavadinime nerašykite "Padėkite" arba "Kas man yra? Kas tai gali būti?" - Tiksliai įvardinkite problemą, ar diagnozę.

Taip "Konsultacijų centras" taps tvarkingesnis, aiškesnis ir patogesnis naudotis.
Atsakyti