Įkraunama...
Įkraunama...

Stumdukai

Neseniai išgirdau apie stumdukus.Atrodo, kad tai patogus daiktas tiek vaikui mokantis vaikščioti, tiek vėliau - transformuojasi į kelis žaislus. Gal kas turėjot tokį daiktą ir galit pasidalinti patirtimi? Ar patiko vaikams, ar naudingas žaislas? Kokių firmų būna ir kur gauti pirkti, nes vakar paklausiau keliose Akropolio parduotuvėse, bet niekas tokio nežinojo. Gal aš nemokėjau paklausti?
Atsakyti
Na, niekaip nesuprantu, gal neaiškiai parašiau. Tai toks žaislas, kurį stumi priešais save ir eini įsikibęs, taip pat galima iš jo padaryti mašinytę.

Negi niekas neturėjot?
Atsakyti
Aiškiai mirksiukas.gif Mes turim Fisher Price mašinėlę-stumduką, tai mergaitėms (abiems) ji labai patinka. smile.gif Mažoji pradėjo stumdyti, kai jai buvo 11 mėn. Iš pradžių, kol įgudo, reikėjo kartu pavaikščioti, o paskui jau viena darbavosi. biggrin.gif Mes pirkom prieš metus Dominuke, mačiau ir forume mamytės pardavinėjo. Dar esu mačiusi Toys market.
Atsakyti
Mes patys nenaudojom, bet prikt maciau Naugarduko gatvej pigiu zaislu parduotuvej. Ten buvo ir Fisher Price, ir kitokios firmos. Kainos nelabai prisimenu. Ir dar maciau Siaures miestely virs Norfos zaislu parduotuvej Rikis.
Atsakyti
Naugarduko g. parduotuvės tel. 213-36-02. Mes irgi ruošiamės tokį pirkti, dabar pradedam nuo vaikštukų. thumbup.gif
Atsakyti
Na tokio mes neturejom, bet ta funkcija mums gerai atlieka didele masina thumbup.gif Jei netingesi, musu nuotraukytese gali surast kaip varo vyrukas mirksiukas.gif Bet kad pati mergaite augini, tai masinyte nelabai tinka mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2005 04 19, 17:31)
Aiškiai mirksiukas.gif Mes turim Fisher Price mašinėlę-stumduką, tai mergaitėms (abiems) ji labai patinka. smile.gif Mažoji pradėjo stumdyti, kai jai buvo 11 mėn. Iš pradžių, kol įgudo, reikėjo kartu pavaikščioti, o paskui jau viena darbavosi. biggrin.gif Mes pirkom prieš metus Dominuke, mačiau ir forume mamytės pardavinėjo. Dar esu mačiusi Toys market.



O iki kokio amziaus jie vaikucius domina? Siaip idomu butu pamatyti kaip jie atrodo biggrin.gif O gal jus savo pardavynesite? biggrin.gif gal susigundyciau blush2.gif Ar domina tada kai jau vaikas vaiksto pats?
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 19, 22:37)
O iki kokio amziaus jie vaikucius domina? Siaip idomu butu pamatyti kaip jie atrodo biggrin.gif  O gal jus savo pardavynesite? biggrin.gif  gal susigundyciau blush2.gif  Ar domina tada kai jau vaikas vaiksto pats?


Nezinau,manyciau jie labaiu reikalingi jaunesniam, nei tavo Dominykas mirksiukas.gif , ta prasme, kad uz tuos pinigelius gali nupirkti kita ji lavinanti zaisla. Mano drauge turi, jos vaikui jau 2 metai, tai pastumdo, bet kai kiti zaislai atsibode, o savo funkcija jie gerai atlieka mazdaug tokio amziaus kai reikalingi vaikstukai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupsas: 19 balandžio 2005 - 22:56
QUOTE(SuperBaba @ 2005 04 19, 22:37)
O iki kokio amziaus jie vaikucius domina? Siaip idomu butu pamatyti kaip jie atrodo biggrin.gif  O gal jus savo pardavynesite? biggrin.gif  gal susigundyciau blush2.gif  Ar domina tada kai jau vaikas vaiksto pats?


Fisher'io tokie, mes irgi juos labai mylim ax.gif Rašo, kad nuo 9 mėn. Praktiškai iki tol, kol nelužta nuo svorio atsisėdus tongue.gif

user posted image

user posted image

user posted image




Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2005 04 19, 09:31)
Aiškiai mirksiukas.gif Mes turim Fisher Price mašinėlę-stumduką, tai mergaitėms (abiems) ji labai patinka. smile.gif Mažoji pradėjo stumdyti, kai jai buvo 11 mėn. Iš pradžių, kol įgudo, reikėjo kartu pavaikščioti, o paskui jau viena darbavosi. biggrin.gif Mes pirkom prieš metus Dominuke, mačiau ir forume mamytės pardavinėjo. Dar esu mačiusi Toys market.

Maniškei irgi ši mašinėlė/stumdukas patiko ir dar dabar kartais pažaidžia, pasivažinėja atsisėdus. Ankščiau ir laukan nešdavomės ją smile.gif
Atsakyti
SB,pirk,nevelu dar mirksiukas.gif
mes ja turim nuo 6men.neziurejo meda net i jos puse schmoll.gif ,va daba pries kelis menesius dasuto ka reik veikt su ja mirksiukas.gif ,tai nenulipa,galvojau pavazines parduosiu,bet tajp suvare blink.gif ,kad tinkama bus tik senienos dekoracijai 4u.gif
Atsakyti
Tai , pasirodo ju ivairiu yra g.gif Jei toks kaip cia nuotraukoj, tai aisku, kad gali tarnaut ir kaip mansinyte, o va kur mano drauge turi, tai tik toks stovelis ant ratuku, ant jo tikrai neatsisesi schmoll.gif , tik pastumdyt ir paklibint pribumbasus galima mirksiukas.gif
Atsakyti