Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

user posted image

Praeitoje temoje pradėjome labai įdomią diskusiją apie tai, kokius kvepalus vadiname "popsiniais", kokiais kvepalais "dera" kvepintis, o kokiais - ne tongue.gif
Pratęskime ją čia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDee: 20 kovo 2008 - 15:12
QUOTE(Seeme @ 2008 03 20, 15:03)
O ryskiai riuuuzavos (angl. shocking pink) spalvos neizeidinekit - taigi visas puslapis parfumerijos istorijoje: Schiaparelli ir jos mados namu kvepalai Shocking ir kt.


Anuomet riūžava spalva buvo iššūkis. Deja, šiandien ji labai nuvalkiota ir turi nekokias asocijacijas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kazarniene @ 2008 03 20, 16:12)
popsiniai nuo zodzio populiarus. aisku? beja, paskaicius tavo kitus postus, manau tau tai priimtina  smile.gif

na man priimtini visi kvapai kurie man patinka ir kurie privercia man juos issimylet wub.gif blush2.gif ir nesvarbu ar daug kas juos nusipirko ar ne..nors gal geriau kaip daug kas juos nusiperka autobusouse mazesne tikimybe kad "susipjaus" kvepalai.. o kai tai atsitinka tikrai nebuna smagu biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jane deadly @ 2008 03 20, 15:26)
nors gal geriau kaip daug kas juos nusiperka autobusouse mazesne tikimybe kad "susipjaus" kvepalai.. o kai tai atsitinka tikrai nebuna smagu biggrin.gif  ax.gif

oho, kokia teorija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2008 03 20, 16:27)
oho, kokia teorija lotuliukas.gif

aha, si karta as neturejau ka parasyt smile.gif beprasmiska doh.gif nebutu smagu jei aplink jausciau tuos pacius kvapus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kazarniene @ 2008 03 20, 16:35)
aha, si karta as neturejau ka parasyt  smile.gif  beprasmiska  doh.gif  nebutu smagu jei aplink jausciau tuos pacius kvapus  blink.gif

manau jau geriau siek tiek pakentet tuos pacius kvapus negu iki pykinimo susimasiusuis kvapus kvepuot mirksiukas.gif
Papildyta:
beje o jei popsiniai kvepalai labai tau patinka tiesiog uch net nezinau kaip patikima isreikst tinkamai.. blush2.gif ir vien del to nepriktumet kad jie popsiniai? g.gif
Atsakyti
Visgi manau, kad diskusijoje apie kvepalus amžius yra itin svarbus faktorius g.gif

Na vat, jei tokia teta "pod sorok" kaip aš pradėtų svaigti nuo Spyrsės muzikos ir purkštis jos kvepalais, atrodyčiau pokvailiai. Ne dėl to, kad Spyrsės muzika š... ar jos kvepalai smirda, o dėl to, kad atrodyčiau neadekvačiai.

Bet jeigu mergina (motera), kuriai yra 25 meteliai ar dar mažiau mėgsta uoginius, gėlyčiu kvepaliukus, manau, viskas normalu... Ir tie popsiniai (čia nieko paniekinančio, pavadinimas tox biggrin.gif ) kvepalai turi savo amžių, savo nišą ir t.t

Dėl to tie ginčai popsas-klasika, rimta-nerimta, riūžava-žalia yra Sizifo akmens ridenimas kalnan. Tarp pašnekovių - diskusijos dalyvių amžiaus skirtumas visokiausio dydžio ir dėl to vertybės, skoniai ir gyvenimo patirtis kita. Viskas reliatyvu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2008 03 20, 16:42)
Visgi manau, kad diskusijoje apie kvepalus amžius yra itin svarbus faktorius g.gif

Na vat, jei tokia teta "pod sorok" kaip aš pradėtų svaigti nuo Spyrsės muzikos ir purkštis jos kvepalais, atrodyčiau pokvailiai. Ne dėl to, kad Spyrsės muzika š... ar jos kvepalai smirda, o dėl to, kad atrodyčiau neadekvačiai.

Bet jeigu mergina (motera), kuriai yra 25 meteliai ar dar mažiau mėgsta uoginius, gėlyčiu kvepaliukus, manau, viskas normalu... Ir tie popsiniai (čia nieko paniekinančio, pavadinimas tox biggrin.gif ) kvepalai turi savo amžių, savo nišą ir t.t

Dėl to tie ginčai popsas-klasika, rimta-nerimta, riūžava-žalia yra Sizifo akmens ridenimas kalnan. Tarp pašnekovių - diskusijos dalyvių amžiaus skirtumas visokiausio dydžio ir dėl to vertybės, skoniai ir gyvenimo patirtis kita. Viskas reliatyvu g.gif

sutinku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2008 03 20, 15:42)

Dėl to tie ginčai popsas-klasika, rimta-nerimta, riūžava-žalia yra Sizifo akmens ridenimas kalnan. Tarp pašnekovių - diskusijos dalyvių amžiaus skirtumas visokiausio dydžio ir dėl to vertybės, skoniai ir gyvenimo patirtis kita. Viskas reliatyvu g.gif


Sutinku ir aš. Tik kai perskaitau, kad SM kažkam taip išlavino skonį kvapų atžvilgiu, kad tas kažkas įnirtingai atsikratė visų "popsų" - irgi galima būtų pakomentuoti kaip savos nuomonės neturėjimą arba papraščiausią bandymą įtikti šioje temoje vyraujančiai nuomonei.
Kita vertus reikia pripažinti, kad SM ir mane pačią paskatino domėtis kvepalais, pažinti juos. Bet nei už ką neatsisakysiu savo mylimų "popsų" tik todėl, kad kažkas autoritetingai juos čia sukritikuos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jane deadly @ 2008 03 20, 16:41)
1. manau jau geriau siek tiek pakentet tuos pacius kvapus negu iki pykinimo susimasiusuis kvapus kvepuot mirksiukas.gif
Papildyta:
2. beje o jei popsiniai kvepalai labai tau patinka tiesiog uch net nezinau kaip patikima isreikst tinkamai.. blush2.gif  ir vien del to nepriktumet kad jie popsiniai? g.gif

1. nevazineju viesuoju transportu bet ir visame kame susiduriu su skirtingais kvapais kaip ir visos ir nelabai suprantu as tundra kaip ir kiek reikia kvepintis kad kvepalai pjautusi nuo skirtingu zmoniu blink.gif
2. ir turiu ir jei labai patinka perku, ir ptitariu Smaugliaus nuomonei, turiu ir i savo amziaus roges pataikyt kartais smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Rimaz @ 2008 03 20, 16:49)
Sutinku ir aš. Tik kai perskaitau, kad SM kažkam taip išlavino skonį kvapų atžvilgiu, kad tas kažkas įnirtingai atsikratė visų "popsų" - irgi galima būtų pakomentuoti kaip savos nuomonės neturėjimą arba papraščiausią bandymą įtikti šioje temoje vyraujančiai nuomonei.
Kita vertus reikia pripažinti, kad SM ir mane pačią paskatino domėtis kvepalais, pažinti juos. Bet nei už ką neatsisakysiu savo mylimų "popsų" tik todėl, kad kažkas autoritetingai juos čia sukritikuos  schmoll.gif

zinai brungioji, tavo nuomones tam paciam poste skirtingos smile.gif atradus cia daug negirdetu dalyku ir su dalim ju susipazinus daugelis mano turimu kvepalu man pasidare nebeidomus ir nesudetingi, net nezinau ar seniau labai patiko, gal tik gaila buvo atsikratyt ir t.t. smile.gif o del inirtingo atsisakymo idomiai cia suskelei, neturiu cia tokio autoriteto, kurio nuomonei siekciau visais imanomais budais itikti, o ir bandos jausmas kol kas svetimas smile.gif
Atsakyti
[quote=kazarniene,2008 03 20, 16:55]
1. nevazineju viesuoju transportu bet ir visame kame susiduriu su skirtingais kvapais kaip ir visos ir nelabai suprantu as tundra kaip ir kiek reikia kvepintis kad kvepalai pjautusi nuo skirtingu zmoniu blink.gif
2. ir turiu ir jei labai patinka perku, ir ptitariu Smaugliaus nuomonei, turiu ir i savo amziaus roges pataikyt kartais smile.gif
Papildyta:

na as vazineju.. o tu nesi tundra.. tiesiog turbut mano uosle labai jautri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kazarniene @ 2008 03 20, 15:55)
o del inirtingo atsisakymo idomiai cia suskelei, neturiu cia tokio autoriteto, kurio nuomonei siekciau visais imanomais budais itikti, o ir bandos jausmas kol kas svetimas  smile.gif


Pacituosiu: diskusija verda deja is tos matytos kolekcijos 90 proc turbut popsas jei nedaugiau, o ir visa laime sunykus ji jau labai reikia gerai pagalvot ka pirkt, kad neismestu is ten, i kur pati isiprasiau
ax.gif

Ir šiaip jau - kai kam "brungioji", o kai kam - nepažįstamas žmogus, tad familiarumų čia gal nereikėtų..? nono.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimaz: 20 kovo 2008 - 16:30