Įkraunama...
Įkraunama...

Šeduvos darželis

mamytes pasnekekim apie musu darzeli
Atsakyti
nejaugi nieko nera is SE2UVOS doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mano didysis eina i darželį, mažąją žadu leisti į lopšelį nuo gruodžio mirksiukas.gif . Na grupės kaip grupės, nieko blogo pasakyt negaliu. Visko būna su tais vaikais biggrin.gif
Atsakyti
o tu jau uzrasei mazaja g.gif
Atsakyti
Uzrasiau dar rudeni. Keletas mamyciu patare, nes tipo eiles dideles. Na, nezinau... Turejau laiko, tai nuejau ir parasiau prasyma...O vyresniji tai pavasari uzrasiau, rudeni sekmingai isejo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimakp: 29 kovo 2008 - 22:46
taip eiles yra as irgi uzrasiau rudeni ,o pradejom eiti vasari.bet maniskis labai serga doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mano mazoji ir be darzelio daznai serga, tai net nezinau kaip bus kai isvesiu g.gif. Bet reikes, nesedesi juk namie... verysad.gif
O kaip jums aukletojos? ax.gif
Atsakyti
pakol kas nieko aukletojos rolleyes.gif , kas yra g.gif g.gif
Atsakyti
Taip paklausiau. As irgi aukletojomis nesiskundziu biggrin.gif. Ypatingai man patiko lopselio aukletoja Granzbergiene, dziaugiuosi kad mazoji eis pas ja. Nors, tiesa sakant, pries leisdama Deimi i lopseli buvau nekokiu nuomoniu prisiklausius g.gif.
Atsakyti
cia SEDUVA nuomoniu buna visokiu doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamylio @ 2008 04 03, 12:37)
cia SEDUVA nuomoniu buna visokiu doh.gif  doh.gif


Ne tik Šeduvoj... Kaip sakoma - kiek žmonių, tiek nuomonių, arba - visiems geras nebūsi biggrin.gif
Atsakyti
su nauju sezonu SEDUVOS mamytes,stiprybes ir geru dienu 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti