Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno B. Brazdžionio pagrindinė mokykla

Laba diena 4u.gif .Apie ,,Versmės''mokyklą labai norėčiau susižinoti atsiliepimų.Ji randasi Dainavos rajone,kiek klausinėjau žmonių apie šią mokyklą negirdėjau nei vieno gero žodžio,tad labai norėčiau išgirsti daugiau nuomonių.Kad galėčiau nuspręsti ar galimą į ją leisti savo dukrytę ar kuo toliau bėgti blush2.gif smile.gif Daug girdėjau,kad šaltos klasės,kad tiesiog neina susišnekėti su vaikais.Labai laukiu atsiliepimų g.gif
Atsakyti
as baigiau sia mokykla...tiksliau mokiausi joje nuo 9 klases...
apie tai, jog ten gal yra daugiau nepazangiu mokiniu gal ir tiesa...bet siaip kas nori mokosi, kas nenori visvien nepriversi...o sioaip noreciau pasakyti...kad pries tai lankiusioj mokykloj jauciausi blogai...emociskai...viskas buvo kalama mintinai...ir tt...o sioje sutikau tokiu puikiu mokytoju... mirksiukas.gif pagaliau joje ismokau ne iskalti, o mokytis...apie savo mokytojus galiu pasakyti, tik tiek , kad jie labai kompetetingi...labai idomiai pravedamos pamokos (na nevisos,bet sneku apie pagrindines..)jei vaikas aktyvus...jis nebus nustumtas i sali...sioje mokykloje paciai teko organizuoti daug renginiu, visada jauciau skatinima ir palaikyma is mokytoju...dar vienas svarbus, mano akimis dalykas...kiekviena klase turi po savo kabineta...visada turi kur pasideti daiktus..nereikia tampytis tu nesuliu...aisku negaliu atsakyti uz kitus, bet...musu pvz klase baige labais gerais balais...ir dauguma istojo i norimus universitetus..mano pacios vidurkis baigimo buvo 9.6...o tokiu kaip as is 30, gal kokiu 15...(manau , kad neblogai)...aisku pora buvo kuriu rezultatai nekokie, bet cia visur tokiu yra...o kitu laikesi rezultatai apie 7-8...

ir viena esmini dalyka noreciau pasakyti...nenoriu as jos cia labai girti...bet dziaugiuosi , kad perejau i sia mokykla...anoje buciau tikrai prasciau baigus....o svarbiausia...sioje mokykloje nebuvo ne dienos, kad praleisciau pamokas...visda buvo noras i ja eiti ir jokios baimes... biggrin.gif
Atsakyti
Labutis Gabii 4u.gif Norėjau pasitikslinti,tu čia apie Kauno ,,Versmės''mokyklą?Nes kiek pamačiau bent dabar tu kiek supratau ne Kaunietė. g.gif Ar aš klystu? ax.gif
Gal galėtum jei ką parašyti,kelias bent pavardes gerų mokytojų?Gerai būtų jei ir kokią pradinukų mokytoją rekomenduotum.
Atsakyti
as tik pusmetis kaip kaune negyvenu, bet baigiau kaune...
o gerus mokytojus...na pagalvokim...:)na Kristina Biciunaite ir Auksuole Marciulioniene - lietuviu kalbos mokytojos...labai puikios ir labai idomios pamokos..manau vien ju deka gerai islaikiu valstybini egzamina...Laimute Nageliene - dailes mokytoja....iki siol domiuosi daile ...ir iskiepijo labai idomia filosofija... biggrin.gif Nijole Ziliene - fizikos mokytoja ir pavaduotoja...labai stipriai ismoko ir siaip puikus zmogus...daug padejo 11-12 klasese, paskui anglu mokytoja yra labai stipri...bet galiu nupasakot tik kaip atrodo, nebepamenu pavardes...kazkaip va tik tu isvardintu pavardes islike...turejau aukletoja - matematikos mokytoja...labai puikiai deste...labai gerai paruose egzaminams ir gerais rezultatais dziaugiuosi...na daug ju...kazkaip nelabai iseis visu isvardinti...o del pradinuku, tai negaliu jokios pavardes pasakyti...siaip as joje mokiausi tik nuo 9 klases...bet va is kitu bendraklasiu kasmet buvo rugsejo pirmaja viena ypac prisimenama...ir siaip daug labai tevu noredavo pas ja vaikus nuvesti mokytis...pavardes nezinau...bet ji viena tokia iskirtine savo isvaizda is pradinuku mokykloje...tokia labai labai zema ir smulkute,,vienintele tokia...jei tikrai noresi vesti vaika, tai ir budinti ir direktore mokyklos tikrai pasakys pavarde....
o siaip beje ir direktore labai faina...atsimenu kai priiminejo i mokykla, tai as per kelias ejau, daviau prasymus...bet jos priemimas man buvo maloniausias...ir siiap gal man si mokykla toki gera ispudi palikus...nes 9 klasej ateiti i mokykla nauja gana sunku...bet joje as buvau labai siltai ir gerai priimta, tiek mokytoju, tiek bendraklasiu.... biggrin.gif
na gal ir tiek... 4u.gif
Atsakyti
ai atsiminiau dar pora pavardziu...Miskiniene - anglu kalbos mokytoja...bent mane tai labai priremus buvo...nors kalbom nesu gabi, bet sugebejau jos deka, net valstybini islaikyti... biggrin.gif ir Inesa Franskaityte...ji iki 10 klases buvo aukletoja ir anglu kalba deste ...na kaip mokytoja nezinau, pas ja nesimokiau...bet aukletoja...mus kaip savo vaikus augino...ir visa lietuva su ja apvaziavom...ko bijo kiti mokytojai...ta prasme vaziuot su tokio amziaus vaikais kur...atsimenu 10 klasej kai reikejo su ja atsisveikinti, tai bliovem tiek mes tiek ji... lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi,labai labai Ačiū už papasakojimą 4u.gif Aš tiek blogo apie šią mokyklą esu girdėjusi,kad net nežinojau ką daryti g.gif Galvojau savo dukrytę leisti į Vyturio mokyklą,tačiau ir ten nežinau ar tikrai noriu doh.gif Kaip sunku su tomis mokyklomis tai baisu verysad.gif Aš pati jau pasimečiau.Buvau sutikus kelis vaikus iš tos mokyklos(Versmės)tai man jie pasakė-mama,jei norite gero vaiko tik neleiskite į šitą mokyklą.Po tokių žodžių net baisu man pasidarė doh.gif ,o ir vaikai stadijone kai pradėjo spręsti problemą dėl gėrimo koki 4 klasės-kur gersim?Tai plaukai pasišiaušė smile.gif ,ir dėl to bijau dabar ir visų klausinėju.O kai paklausiu tai Jūs tik pirmoji apie šią mokyklą atsiliepėte gerai...oi,kaip sunku galvoti kas geriau tavo vaikui doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
na zinot, man labai gerai buvo...bet kiekvienas vaikas individualus...va mano pussesere, tokia labai uzsisklendus, nedrasute...jei butu buve sunku sioje mokykloje...o jei svarstot dar del vyturio mokyklos...tik tiek, kad ten muzika sustiprinta, bet ...siaip ir Vyturio labai nebloga...ir mokytoju zinau ten destanciu pora, labai neblogi pedagogai...kas baige ja labai dziaugiasi...na isgirdus tokias replikas del Versmes as irgi bijociau ten vesti...siaip maziau padauzu manau Vyturio...
va tik nepadarykit klaidos ir neleiskit i simono daukanto...joje iki 9 klases ir mokiausi...o is musu klases vienas ir teliko besimokyti...ir tai pas psichologa 12 klasej sedejo 2 kart savaitej... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 03 30, 18:37)
va tik nepadarykit klaidos ir neleiskit i simono daukanto...joje iki 9 klases ir mokiausi...o is musu klases vienas ir teliko besimokyti...ir tai pas psichologa 12 klasej sedejo 2 kart savaitej... biggrin.gif

Košmaras - S. Daukanto buvo pas mus vienas iš variantų unsure.gif O kas ten negerai?
Atsakyti
didelis bardakas...vaikai neturi savo klasiu, kai kuriu mokytoju psichine busena irgi abejoju...be to nevisi vaikai yra gabus viskam...o tokiu atveju prasideda didelis spaudimas...be to bent kai as ten mokiausi...mokinama ne mokytis o iskalti...man buvo blogai...ir mano sesuo metus pasimokius is ten isejo...bet nesakau, kad jokiu budu ten neiti...kiekvienas vaikas yra individualus, kiekvienam skirtingai atrodo visa tai ka as pasakoju...kitam ten gali labai patikti...man ir daugumai mano klasioku ten buvo negerai...bet kiti mokosi baigia ir dziaugiasi...
Atsakyti
Manau,kad aš ir leisiu į Vyturio mokyklą g.gif Tik bijau kad tokioje mokykloje bus svarbiau muzika,negu tikslieji mokslai ax.gif Aš iš kelių mokinių sužinojau,kad ,,Vyturio''mok.,pradinėsia klasėsia tai labai gerai,bet toliau tai nelabai....Bet vistiek juk reik apsispręsti,nors taip ir nėra gero man pasirinkimo doh.gif Tiesa sakant ,,vARPELIO''tai man laaaabai patiko thumbup.gif ,bet mano dukrytei labai baisią gatvę reiktų pereiti,tad nelabai ir išeina eiti verysad.gif
Atsakyti
na bus blogai po pradines pereis kitur...nors jei dar galvojat apie varpelio, tai net nesirinkus vesciua i ja...is aplinkiniu tai ji manau pati geriausia...o veliau ir i varpo gimnazija leisciau..tik ten sunku gana patekti...mano sesuo varpelio lanke...dabar varpo gimnaijoj mokosi...tik va kai i varpeli reikejo leisti...tai kas nepatriko, kad ten kisius del priemimo reikia nunesti...bet siiap, nesibaiminciau as tos gatves... schmoll.gif
Atsakyti
O Jūs nežinote-Varpo gimnazija nuo kelintos klasės priima?Nes aš girdėjau,kad jau žadėjo nebepriimti mažiukū nuo penktos klasės.Kad tik priims vaikus kaip ir visos gimnazijos nuo devintos klasės.
Šiandiena,kaip tik buvau Vyturio mokykloje,tai man susidarė įspūdis kad ten svarbiau muzika,nei tikslieji mokslai.Tas tai mane labai išgazdino,nesinori kad vaikui būtų kalama tik muzika,o ne pvz.;matematika,chemija ir t.t...
Pati aš mokiausi Saulės gimnazijoje,ten buvo sustiprinta matematika,ir aš neįsivaizduoju tada Vyturio mokyklos tarkim koks didesnių vaikų tvarkarašti,jei ten muzika numeris vienas ax.gif
Gaila kad Varpelio mokykla mums tolokai,tiksliau sankryža baisi laukia verysad.gif ,tad nebent reiktų vedžioti savo mažiukę visus penkis metus blush2.gif
Atsakyti