Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės - 2

norim nusipirkti dujine virykle, gal galetumet pasidalinti savo patirtimi, kokios virykles yra geresnes, kurios ne tokios geros 4u.gif

1 tema
Atsakyti
Gorenje labai geros, tik Lietuvoj pilnai dujiniu retai kada buna. Dazniausiai buna dujinis virsus, o orkaite elektrine. Zinau viena parduotuve Kaune Savanoriu pr., kur yra Gorenje firmos pilnai dujines. Kainos iki 1000
Atsakyti
Man asmeniskai kazkaip Hansa labiau patikimesnes atrodo. Nera brangios ir tikrai patvarios. Modelius ir kainas galima paziuret kad ir cia:
http://www.meka.lt/p...roducts_id=1031
Atsakyti
Turim dujine virykle su elektrine orkaite Bosch. Patenkinti esam. Jau 5 metai kaip bitute mums tarnauja. Tik vat dabar tempos reguliatoriui kazkas atsitiko ...
Atsakyti
o mes butent tokios ir ieskom, kur butu virsus dujinis, o orgaite elektrine 4u.gif
Papildyta:
o tiesa, gal kas esat susidure su beko dujinemis
Atsakyti
turiu Gorenje dujinę vyryklę su elektrine orkaite, tai labai džiaugiuosi. aikšu kaina jos ne iki 1000 lt.
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2007 04 12, 13:49)
o mes butent tokios ir ieskom, kur butu virsus dujinis, o  orgaite elektrine 4u.gif
Papildyta:
o tiesa, gal kas esat susidure su beko dujinemis

esam susidūrę, veikia puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RainStorm @ 2007 05 17, 13:34)
esam susidūrę, veikia puikiai  thumbup.gif


ir as jau dvejus metus naudojuosi BEKO dujine, virsus - 3 skyles dujos, viena - elektra, orkaite elektrine. thumbup.gif pirkome su viena elektrine skyle tam atvejui, jei baigtusi dujos, o virti reiktu g.gif (gyvename name) nusiskundimu neturiu victory.gif
Atsakyti
HANSA - lenkiska firma. GRYNAI lenku. Gerai jei daiktas atlaiko garantini perioda. O paskui prasideda seksas. Rusy stovi skalbenke nepigi HANSA. Tiesa pasakius - trys metus atitarnavo, nors ir buvo siokiu-tokiu niuansu. Bet po triju metu - uzsilenke. Neberemontavom, nupirkom LG. Daugiau i HANSA puse neziuriu. BTW, kai pirkom maniau kad firma vokieciu, pavadinimas suklaidino...
Atsakyti
pas mane stovi Indesit, tai tikrai nerekomenduoju schmoll.gif Naudoju antri metai, bet nieko gero joje neradau kai moketa 800Lt g.gif Tepli, nenusisveicia normaliai, orkaite valymas - tragedija, ypac dureles doh.gif Zodziu, planuoju pirkti Bosch normalia, nes mama nusipirko - atsidziaugti negali kokia gera rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2007 04 12, 14:49)
o tiesa, gal kas esat susidure su beko dujinemis


QUOTE(RainStorm @ 2007 05 17, 13:34)
esam susidūrę, veikia puikiai  thumbup.gif

susidūrėm rolleyes.gif 3 metai, o lakas jau trūkinėja ax.gif Ir skalbyklę Beko naudojau, daugiau nė į tą pusę nežiūrėsiu schmoll.gif
Atsakyti
mano anytos pirma dujine buvo gorenje, tai po 30 metu galiausiai ismete, bet pripazinkim tarnavo ilgai
mes irgi gorenje pasirinkom jau 5 metai ir tfu tfu tfu viskas puikiai.... tik as ne dujine turiu o keramikiniu pavirsium, ir is vis nesuprantu kam tos dujines,
mano ir elektros neitin daug ima, ir gerai valosi
dujines niekada nesirinkciau
Atsakyti