Įkraunama...
Įkraunama...

Ar nesipykstate su vyru dėl miego?

na noreciau pasiteraut ar nekyla problemeliu tarp jusu ir vyro del miego??? nes mudu vis pesames del miego kiekviena laisvesni ryta. doh.gif
Atsakyti
Na ne, nesipešame biggrin.gif

Turbūt jūsų mažius mėgsta anksti keltis, ar ne?
Atsakyti
mes nesipesame,gyvenam draugiskai,dalinames vargais maloniais doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikiuke @ 2008 03 25, 16:05)
na noreciau pasiteraut ar nekyla problemeliu tarp jusu ir vyro del miego??? nes mudu vis pesames del miego kiekviena laisvesni ryta. doh.gif







Labas 4u.gif
Pirma vaikuti maitinome misinuku,tai keldavomes pasikeisdami,viena nakti as ,kita MB.Savaitgalio rytais irgi stengdavomes vienas kito nenuskriausti ax.gif Jug poilsis reikalingas abiems.
Na, o su antru dabar viskas pasikete:maitinu pati....tai ir naktimis keliuosi viena...tik savaitgaliais vyras leidzia ilgiau lovoje pasilepinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikiuke @ 2008 03 25, 16:05)
na noreciau pasiteraut ar nekyla problemeliu tarp jusu ir vyro del miego??? nes mudu vis pesames del miego kiekviena laisvesni ryta. doh.gif



Ne, nesipešame, nes visas džiaugsmas tenka man vienai lotuliukas.gif Na kartais savaitgalį leidžia pamiegot dieną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_zuwedra_ @ 2008 03 25, 22:25)
Ne, nesipešame, nes visas džiaugsmas tenka man vienai  lotuliukas.gif Na kartais savaitgalį leidžia pamiegot dieną  smile.gif

lotuliukas.gif as ir "dziaugiausi" viena .
Atsakyti
Savaitgaliais viena ryta as ilgiau miegu,kita ryta brangutis thumbup.gif ir butinai per pietus vaikus sumikde patys prigulam lotuliukas.gif na miego uzteka,nesiskundziu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_zuwedra_ @ 2008 03 25, 20:25)
Ne, nesipešame, nes visas džiaugsmas tenka man vienai  lotuliukas.gif Na kartais savaitgalį leidžia pamiegot dieną  smile.gif

Butent ir as "dziaugiuosi" viena,keturmete dukrele ir 7-menesiu suneliu...Ir pyktis sukyla,ir nuoskauda kartais pajauciu,kartais ir akys limpa,bet.... doh.gif
Atsakyti
Pagrindine nesantaikos priezastis.
Atsakyti
o mes nesipykstam pasidalinom, nors maitinu pati savo pienu, savaitgaliais ir svenciu anktim keliasi vyras ir pervystes atnesa man pamaitinti o paskui ji migdo ir atrugdina, o darbo dienom as, leidziu jam issimiegoti ir zvaliam eit i darba, nors gyvenam 1 kambario metu susiderinom taip kad jis ne neatsibunda , kai vaikas mane kviecia smile.gif
Atsakyti
Kol maitinu, tai pati ir keliuosi, tiesa savaitgaliais maloniai užleidžiu šias pareigas tėveliui. Dar gerai, kad mūsų miegaliukas ilgai parpia thumbup.gif
Atsakyti
Kai verkia atsikelia, o šiaip aš pati pamaitinti ar čiulptuką paduoti, nebet jau visiškai jėgų neturiu, tada tėtis keliasi biggrin.gif
Atsakyti