Įkraunama...
Įkraunama...

lėlės bratz

labas mamytes,lyg ir neradau tokios temeles apie leles bratz.Mano dukrai jau 11 metu,bratz manija jau lyg ir praejus,bet neleidzia nei vienos leles niekur isnest,stovi kruva bratz,bratz salomas,laikrodis,masina,lova,visas lagaminas,baisu,lentynose renka dulkes doh.gif biggrin.gif ,bet va vis niekaip negali atsisveikinti su jom,baby bornu atsikratem,o situ niekaip negalim.Dabar kaip pagalvoju,tai kruva pinigu velniai zino kam investuota biggrin.gif ka jus manot,ar patinka jusu mergaitems sitos leles,o gal jau ju mada paseno?parasykit savo nuomone 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu jau kad mada jų praėjus tai tikrai ne. Maniškei tuoj bus 7 metai, bet kai prieš kokius pusantrų metų ta manija prasidėjo, tai baigtis lig šiol negali. Matyt įtakos tam turi ir tai, kad darželyje dauguma mergaičių jas turi, susitaria atsinešti jas į grupes, na ir prasideda-pas mane tokia, o pas mane va kokia, o jau kokia Austėjos Bratz... Ramiai net pro parduotuvę negalime praeiti, reik užeiti pasižiūrėti, ar kokių naujovių neatsirado... bigsmile.gif
Na, o kaina, tai čia jau atskira tema. Kai pasižiūriu, tai netgi kažkada ,,ant bangos" buvusios Barbės kainuoja mažiau. Keista ir tai, kad Bratz rūbeliai kainuoja beveik tiek pat, kiek ir pati lėlė. Bet kaina matyt aktuali tik tėvams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paulapaula @ 2008 03 25, 23:31)
labas mamytes,lyg ir neradau tokios temeles apie leles bratz.Mano dukrai jau 11 metu,bratz manija jau lyg ir praejus,bet neleidzia nei vienos leles niekur isnest,stovi kruva bratz,bratz salomas,laikrodis,masina,lova,visas lagaminas,baisu,lentynose renka dulkes  doh.gif  biggrin.gif ,bet va vis niekaip negali atsisveikinti su jom,baby bornu atsikratem,o situ niekaip negalim.Dabar kaip pagalvoju,tai kruva pinigu velniai zino kam investuota  biggrin.gif ka jus manot,ar patinka jusu mergaitems sitos leles,o gal jau ju mada paseno?parasykit savo nuomone  4u.gif  biggrin.gif

o kodėl jum taip knieti atsikratyt? blink.gif
Atsakyti
oj tikrai mada dar nepraejus, ant "bangos" jos dabar biggrin.gif maniske ir pora bratz'iu turi tai rubeliu komplektuka dar nupirkom zaidzia sau patenkinta su bratz'em ir su barbem smile.gif tik LT brangios jos mes parsivezem is nervegijos pirkom per atkcija tai per pus maziau sumokejom nei Lietuvos parduotuvese, ir dabar laukiam kol ateis pora bratz kidz is UK ten ir dvi nupirkau biskuti pigiau nei viena tokia pati LT parduotuveje thumbup.gif labai dar noreciau savo princesei bratz autobusiuko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2008 03 26, 14:00)
o kodėl jum taip knieti atsikratyt?  blink.gif

atsikratyti tikrai noriu,nes maziuko zaislu pilni kampai,o dar situ pilnos lentynos,jau dali ir ant spintos sudejau,o zaisti tai niekas nezaidzia doh.gif ,kai reikia dulkes lentynose valyti tai bunu pikta kaip suo rolleyes.gif ,jau velniai zino kiek laiko i rankas nebuvo nieko paemus,siaip ji labai pas mane uzsiemus,stipriai sportuoja,bet visa laisva laika praleidzia prie kompo arba su klasiokem,tai ledo arenoj,tai kine ir kazkaip jau tu leliu visai nereikia biggrin.gifo ne vien tik jos bratz,dar visokiu gi velniu pilna doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paulapaula: 26 kovo 2008 - 14:13
QUOTE(paulapaula @ 2008 03 26, 15:10)
atsikratyti tikrai noriu,nes maziuko zaislu pilni kampai,o dar situ pilnos lentynos,jau dali ir ant spintos sudejau,o zaisti tai niekas nezaidzia  doh.gif ,kai reikia dulkes lentynose valyti tai bunu pikta kaip suo  rolleyes.gif ,jau velniai zino kiek laiko i rankas nebuvo nieko paemus,siaip ji labai pas mane uzsiemus,stipriai sportuoja,bet visa laisva laika praleidzia prie kompo arba su klasiokem,tai ledo arenoj,tai kine ir kazkaip jau tu leliu visai nereikia  biggrin.gifo ne vien tik jos bratz,dar visokiu gi velniu pilna  doh.gif  biggrin.gif

tai va,mamyte,kai dukrele pramogauja ne namie,tai ir surinkit tas leles,gal cia forume kas nupirks,o uz tuos pinigelius gautus,savo panelei pasiulykit kita daikta nupirkt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 03 27, 16:42)
tai va,mamyte,kai dukrele pramogauja ne namie,tai ir surinkit tas leles,gal cia forume kas nupirks,o uz tuos pinigelius gautus,savo panelei pasiulykit kita daikta nupirkt mirksiukas.gif

visiskai sutinku drinks_cheers.gif susitarti su dukryte reikia kad uz tuos pinigelius ka nors kita gales nusipirkti 4u.gif mes ir taip darem bigsmile.gif
Atsakyti
o aš dar sakyčiau neskubėkit tų lėlių atsikratinėt. tegu dar pasidžiaugia. nes po metų kitų pati jas tikrai šveis lauk
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2008 03 27, 17:24)
o aš dar sakyčiau neskubėkit tų lėlių atsikratinėt. tegu dar pasidžiaugia. nes po metų kitų pati jas tikrai šveis lauk

drinks_cheers.gif ,tai va ir as taip galvoju,kol dar nori tegu stovi,ar taip ar taip pinigai i bala,gal jau cia paskutinis pasispardymas lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Jei kam reikes leiu , prieduku ir dideliu priedu i az .
Atsakyti
ko taip mazai pasisakanciu g.gif ,gal tikrai mada praejo g.gif ,nes mes jau kokie 5 metai,kaupem leliu bratz atsargas biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
as manau kad jos nevertos tokiu pinigu blush2.gif dukterecia per kalėdas gavo 3 bratz'es, tai pazaide gal savaite kokia ir padejo i kampa doh.gif
Atsakyti