Įkraunama...
Įkraunama...

Padangos. Viskas apie jas

QUOTE(susidomejus @ 2015 01 07, 16:48)
60 uz viena smile.gif
195/65/R15  4u.gif
Tokių išmatavimų padangos nebrangios, jei 60€ skiriate, tai sunku bus išsirinkti, nes pasirinkimas bus milžiniskas, tame tarpe ir prestižinių gamintojų.
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2015 01 07, 01:59)
M+S rašoma tiek ant žieminių, tiek universalių padangų.

Papildyta:
Tai reiškia, kad neslidu pas jus. Nes universalios padangos ant slidaus kelio prieš tikras žiemines labai liūdnai atrodo.



gali but, kad sniegas ne toks snieguotas, ir ledas ne toks leduotas lotuliukas.gif
Vakar pirmas meginimas buvo isvaziuoti is nenukasto kiemo. Vaziuoti per dalimis gerai nuvalyta, dalimis sniego/ledo lopai kelia. Nelekiau greit, neciuoziau.

Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2015 01 07, 17:11)
Tokių išmatavimų padangos nebrangios, jei 60€ skiriate, tai sunku bus išsirinkti, nes pasirinkimas bus milžiniskas, tame tarpe ir prestižinių gamintojų.

tai rinksimes geresnes tada 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 07 sausio 2015 - 21:54
QUOTE(Taurė @ 2015 01 07, 17:56)
gali but, kad sniegas ne toks snieguotas, ir ledas ne toks leduotas  lotuliukas.gif
Vakar pirmas meginimas buvo isvaziuoti is nenukasto kiemo. Vaziuoti per dalimis gerai nuvalyta, dalimis sniego/ledo lopai kelia. Nelekiau greit, neciuoziau.

Na taip. Mes Lietuvoje gyvendami nieko nežinome apie sniegą ir ledą. Tik amerikiečiai žino. Dar jie žino, kad ir all season padangos puikiai žiemos sąlygoms tinka. Tik vat paskui būna taip:
https://www.youtube....h?v=xrJuigh2aCc

Na ir dar krūva visi related videos...

Čia vat dar pasižiūrėkite, labai akivaizdžiai skirtumai matomi:
https://www.youtube....h?v=L2wTg0l3_wI

Atsakyti
Aš nesuprantu, negi amerikiečiai neperka žieminių padangų? Prabangioms didžiulėms mašinoms pinigo užtenka, o dviems padangų komplektams - ne? g.gif
Atsakyti
Tikrai taip. Ten absoliuti dauguma važinėja su all season (t.y. universaliomis) padangomis. Dalis mano, kad all season yra labai gerai, dalis mano, kad padangų gamintojai juos išdurti ir papildomai pinigų nuplėšti nori, dalis galvoja, kad galingas AWD yra panacėja...

Ir tik retas keistuolis entuziastas turi vasarinių ir žieminių padangų komplektus.

p.s. čia aš kalbu apie tokias valstijas, kur žiema būna, nes kokioje Floridoj tai jiems nei žieminės, nei all-season aplamai neaktualios wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valkata: 09 sausio 2015 - 09:44
Keistuoliai. Su piečiau esančiomis valstijomis viskas suprantama - pas juos žemos temperatūros ir sniegas būna retai, bet juk pilna žmonių, gyvenančių panašioje klimato zonoje, kaip ir mes.
Atsakyti
aš su universaliom atvažinėjau ne vieną žiemą, tuomet dar dirbau gerokai už miesto, tai tfu tfu, be jokių nuotykių net per visišką plikledį, iš tikro tai aišku, kad žymiai geriau yra sezonui skirtos, dabar taip ir darau, bet universalios turbūt ne tiek neefektyvios žiemą, kiek greit sueina vasarą, migom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 09 sausio 2015 - 12:23
QUOTE(Little feet @ 2015 01 09, 09:11)
Aš nesuprantu, negi amerikiečiai neperka žieminių padangų? Prabangioms didžiulėms mašinoms pinigo užtenka, o dviems padangų komplektams - ne?  g.gif

Jei nėra pas juos tokio reikalavimo, tai ir neperka. Kažkada pas mus irgi nebuvo, tai ir žiemą važinėdavo su vasarinėm.
Atsakyti
Kažkada pas mus buvo labai sunkus metas, o ir mašinų buvo mažai. JAV yra automobilių šalis, pakankamai turtinga šalis, besirenkanti pakankamai brangias mašinas, todėl keistas taupymas išoje vietoje. Ne reikalavimai turėtų rūpėti, o nuosavas saugumas. Aš turėčiau atskiras padangas net jei ir pas mus reikalavimo nebūtų.
Atsakyti
Na as asmeniskai perku devetas ir tik geru gamintoju padangas. Tikrai noretusi isbandyti naujas padangas ant savo automobilio, tik gaila kad biudzetas neleidzia..
Atsakyti
QUOTE(robiz159 @ 2015 01 15, 19:32)
Na as asmeniskai perku devetas ir tik geru gamintoju padangas. Tikrai noretusi isbandyti naujas padangas ant savo automobilio, tik gaila kad biudzetas neleidzia..

Mano nuomone bent jau žiemines geriau pirkti naujas, nesvarbu, kad modelis neprestižinis. Nes ant žieminių padangų labai jaučiasi kur ji nauja, o kur jau kelis sezonus pavažinėta...
Atsakyti