Įkraunama...
Įkraunama...

Atlikėjas - choras bažnyčioje

Atsiprasau jei jau buvo panasi tema. Norejau paklausti patyrusiu ar susidurusiu merginu su sia smulkmenele. Noreciau, kad baznycioje pasibaigus ceremonijai ar atlikejas, ar nedidelis choras atliktu pageidaujama giesme ("daina"). Gal kas jau turejo si malonuma ir gali pasiulyti atlikeja ar chora, buciau labai dekinga uz kontaktus.
Atsakyti
QUOTE(Sagre @ 2008 03 27, 15:00)
Atsiprasau jei jau buvo panasi tema. Norejau paklausti patyrusiu ar susidurusiu merginu su sia smulkmenele. Noreciau, kad baznycioje pasibaigus ceremonijai ar atlikejas, ar nedidelis choras atliktu pageidaujama giesme ("daina"). Gal kas jau turejo si malonuma ir gali pasiulyti atlikeja ar chora, buciau labai dekinga uz kontaktus.




vaje, is pradziu supratau, jog nori kad baznycioje dainuotu atlikejas Choras is buvusiu ZAS'u doh.gif tai net issigandau lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Pirmiausia tai siulyciau pasiklausti arba kunigelio arba jo padejejo ar padejojos, Baznyciose paprastai buna chorai ir daznai suaugusiuju ir vaiku-paaugliu. Tai nereiketu nieko kito ieskoti, o dainuoja tai jie gana gerai...
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2008 03 27, 15:04)
vaje, is pradziu supratau, jog nori kad baznycioje dainuotu atlikejas Choras is buvusiu ZAS'u doh.gif  tai net issigandau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Pirmiausia tai siulyciau pasiklausti arba kunigelio arba jo padejejo ar padejojos, Baznyciose paprastai buna chorai ir daznai suaugusiuju ir vaiku-paaugliu. Tai  nereiketu nieko kito ieskoti, o dainuoja tai jie gana gerai...


perskaiciusi savo parasyta antraste pati supratau, kad nesamone parasiau : ))))
buvau savo baznycioje, per verbu sekmadieni, ten dainavo LRT choras, tai labai graziai skambejo... bet dabar pagalvojau, kad dar graziau butu, jei koks nors operos solistas sudainuotu.. tik va iskur ji gaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sagre @ 2008 03 27, 13:00)
Atsiprasau jei jau buvo panasi tema. Norejau paklausti patyrusiu ar susidurusiu merginu su sia smulkmenele. Noreciau, kad baznycioje pasibaigus ceremonijai ar atlikejas, ar nedidelis choras atliktu pageidaujama giesme ("daina"). Gal kas jau turejo si malonuma ir gali pasiulyti atlikeja ar chora, buciau labai dekinga uz kontaktus.

kadangi mes pasirinkom ilga ceremonija,nuo pradziu iki galo su visom misom tai choras giedos visa ta laika cool.gif
Atsakyti
na operos solistas tai ziauriai daug kainuos g.gif bet siaip reiketu gal paziureti koki vaiku chora... ju juk tikrai nemazai yra, man tai labai grazu kai dainuoja vaikuciai wub.gif
Beje kuriam mieste tau to atlikejo-choro reikia ( lotuliukas.gif sorry bet as vis Chora is ZAS'u isivaizduoju dainuojanti baznycioje lotuliukas.gif )
Atsakyti
As pati kazkada dainavau tam LRT vaiku chore, bet tada dar niekas i vestuves nekviesdavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
taciau pries pora metu dalyvavau drauges vestuvese, ir jai organizatoriai uzsake sita chora. aisku mergaiciu ten buvo nedaug, gal iki 20, sustojo priesais altoriu, atsisukusios i zmones ir keleta giesmiu giedojo.
o dar plius buvo smuikininkas uzsakytas, tai zinokit buvo - nerealiai grazu, nes sugraudino kazkaip.
Kontaktu reiktu i-nete paieskot. Jei nerasit, parasyk i AZ as paieskosiu, kazkur dar tureciau turet.
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2008 03 27, 21:02)
na operos solistas tai ziauriai daug kainuos g.gif  bet siaip reiketu gal paziureti koki vaiku chora... ju juk tikrai nemazai yra, man tai labai grazu kai dainuoja vaikuciai wub.gif 
Beje kuriam mieste tau to atlikejo-choro reikia ( lotuliukas.gif  sorry bet as vis Chora is ZAS'u isivaizduoju dainuojanti baznycioje lotuliukas.gif )


na jo zas tikrai gerai atrodytu, ypac su daina palanga mociuciu : )))
man reiktu Vilniuje, Sv. Jonu baznycioje.. vaiku choras man irgi labai patinka, tik va net nezinau koki imti, girdejau kaip gieda LRT choras.. tai super.. va reik kazkaip su juo susisiekti.
Atsakyti
QUOTE(Sagre @ 2008 04 08, 11:25)
na jo zas tikrai gerai atrodytu, ypac su daina palanga mociuciu : )))
man reiktu Vilniuje, Sv. Jonu baznycioje.. vaiku choras man irgi labai patinka, tik va net nezinau koki imti, girdejau kaip gieda LRT choras.. tai super.. va reik kazkaip su juo susisiekti.



tik butinai pranesk kaip sekasi.

Man Sv Jonu Baznycia tai wub.gif wub.gif ir pati buciau ja pasirinkusi, jei vestuves butume kele Vilniuj.

Choras ten super atrodys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2008 04 08, 11:40)
tik butinai pranesk kaip sekasi.

Man Sv Jonu Baznycia tai  wub.gif  wub.gif   ir pati buciau ja pasirinkusi, jei vestuves butume kele Vilniuj.

Choras ten super atrodys thumbup.gif


jep pranesiu butinai ! va dabar darbe turedama laisva minute ieskausi ju kontaktu, tik nelabai sekasi..
Sv. Jonu baznycia man irgi superine, aisku didziaja dali zavesio jai suteikia kunigas (bent jau man), labai nuosirdus zmogus..
savo visoms poroms, kurias tuoks sia vasara panoro pravesti "pamokeles", toki dalyka girdziu pirma karta.. teko jau trijose sudalyvauti, tai labai patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sagre: 08 balandžio 2008 - 10:45
Aciu estakadai uz numeriuka. Bet pasirodo Choras atostogauja nuo liepos 9 dienos, o man ju reik liepos 12 d., dar tiksliai nieko man negalejo pazadeti, bet sake paskambinti ketvirtadieni.. gal ir gausis, kad padainuotu kelias daineles.... tikiuosi : )
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2008 04 08, 11:40)
Man Sv Jonu Baznycia tai  wub.gif  wub.gif  ir pati buciau ja pasirinkusi, jei vestuves butume kele Vilniuj.


Mums irgi is pradziu Jonu baznycia atrode kazkas nerealaus, bet realiai tai... galiu pasakyti, kad tai buvo vienintelis dalykas, kuris nuvyle per vestuves. Ziurek, kad pries savaite nepranestu, kad per vestuves i kiemeli ivaziuoti neleis ir sveciams sampana teks ant gatves gerti, kad vestuviu ryta beeinant rengtis issvajotosios sukneles nepaskambintu vargonininkas ir nepaklaustu, ar bus reikalingos vargonininko paslaugos, nes jei jos bus reikalingos, paieskok dar 80 Lt i vokeli.. Na, ir dar daug dalykeliu buvo, kuriuos skaudu prisiminti - norejosi tik, kad greiciau viskas baigtusi..
Tikiuosi, tau taip neatsitiks, bet issiaiskink, kad paskui soko neapturetum.
Sekmes ir laimes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalna @ 2008 04 15, 11:37)
Mums irgi is pradziu Jonu baznycia atrode kazkas nerealaus, bet realiai tai... galiu pasakyti, kad tai buvo vienintelis dalykas, kuris nuvyle per vestuves. Ziurek, kad pries savaite nepranestu, kad per vestuves i kiemeli ivaziuoti neleis ir sveciams sampana teks ant gatves gerti, kad vestuviu ryta beeinant rengtis issvajotosios sukneles nepaskambintu vargonininkas ir nepaklaustu, ar bus reikalingos vargonininko paslaugos, nes jei jos bus reikalingos, paieskok dar 80 Lt i vokeli.. Na, ir dar daug dalykeliu buvo, kuriuos skaudu prisiminti - norejosi tik, kad greiciau viskas baigtusi..
Tikiuosi, tau taip neatsitiks, bet issiaiskink, kad paskui soko neapturetum.
Sekmes ir laimes 4u.gif


ogo, nieko sau.. is taves pirmos tokius komentarus girdziu ir jie tikrai nenudziugino:( reiks kazkaip viska megint issiaiskinti...
Atsakyti