Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienis Klaipėdoje, jos apylinkėse

Nelabai pažystu Klaipėda. O neužilgo sūnelio bus gimtadienis 4u.gif . Vienerius ir dvejus metukus atšventėm namuose. Na, o trečius norėčiau kur nors kavinėje. Lauksiu jūsų pasiūlymų. Parašykit ir kiek maždaug kainuoja. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(eva @ 2005 06 04, 16:33)
redulka, tai sakyk kur švęsit nes ir man artėja galvos skausmas tik mums metais mažiau bus:4u:

Sveika. Mes šventėm McDonalde, visiems vaikams labai patiko thumbup.gif , dalyvavo gimtadienyje nuo 3m.amžiaus iki 13m. amžiaus vaikų. Ir nei vienas nepasakė, kad nepatiko. Ir visai nebrangu.Reikėjo sumokėti tik už maistą.Tortą savo vežėmės.Ir dar vaikučiai gavo dovanų.
Buvo dar viena vieta Palangoje Čili picerijoje, ten irgi smagu vaikams, bet mūsų nepriėmė, ne šį savaitgalį buvo atidarymas.
GERO JUMS GIMTADIENIO !!! 4u.gif
Atsakyti
O ka daryti jei norime svesti Klaipedoje? g.gif atrodo kad si rudeni be McDonalds vaiku nera kur nuvest.... net Euroopa uzsidare
Atsakyti
Sveikutes. nejaugi be McDonalds Klaipedoje daugiau nera vietu svesti? Gal ir smagu ten vaikams, bet labai nesinori pratinti ju prie tokio maisto. mano sunui bus 4 metukai, sveciai bus panasaus amziaus (nuo 3 iki 5 metu) ir gimtadienis spalio 8 d. gal kas turi ideju?
Atsakyti
Sveiki,
gal galit patart kur galima svest gimtadienius Klaipedoje? Mano mergaitei siemet sukaks 11 metu, noretusi kazko naujo, bet apart baulingo ir macdonaldo Klaipedoje nieko nezinau blush2.gif
Atsakyti
Niu jo visos tyli, vadinasi is tikro Klaipedoje nera kur svest vaiku gimtadienius blush2.gif
Atsakyti
Niu va nei viena neraso, tai as pati susirinkau informacija ir galiu pasidalinti su jumis:
Gimtadienio šventes Klaipėdos lėlių teatras organizuoja. Gali pasiūlyti tokius variantus:
1. Gimtadienį organizuoti Klaipėdos lėlių teatre (Vežėjų g. 4). Galime rodyti spektaklį, o po spektaklio personažas 30 min. užsiima su gimtadienio dalyviais (galima valgyti tortą, gerti arbatą). Gimtadienio kaina 600 Lt.
2. Gimtadienis Jūsų pasirinktoje vietoje. Lėlių teatro personažai (asiliukas Nulėpausis ir Kiškis Drąsuolis) ir jų programa 45 min. Gimtadienio kaina - 350 Lt. + kuro išlaidos (jei gimtadienis ne Klaipėdos mieste).

UAB Meno artele organizuoja vaiku gimtadienius. Kurdami programa atsizvelgia i vaiko pageidavimus- mano, kad vaikai- didziausi kritikai, tad mums svarbiausia kokia svente jiems butu priimtiniausia. Galime suorganizuoti ne tik programa, bet ir vieta, vaises, karaoke, diskoteka ir pan. 11- os metu jubilijatui- klouno nepasiulysi, jam jau reiktu- linksmo- teminio vakarelio, kuri vestu Karlsonas, Bambucio ( jei tai butu havajietisko tipo vakaras) , piratas- ar tiesiog draugas, kuris iesko gimtadienio sventes. Pirmiausia- paklauskit jubilijato- ko jis noretu, tada butu paprasciau kazka konkretesnio pasiulyti.
Kaina- kaip suprantat- priklauso nuo paslaugu kiekio.
Sventes vedejo kaina 1 val. 200 Lt.
Paprasciau butu- jei jus turite numate konkrecia suma- mes tuomet orientuojames- kokias paslaugas galime jums pasiulyti.
Kiek dar zinau gimtadienius galima svesti delfinariume 4u.gif
Atsakyti
Jei neklystu Čili picoje galima smagiai atšveti. Pačiam vaikui leidžia išsikepti picą
Atsakyti
Akropolyje "Euroopa", ten dar galima. Vaikams patinka ten....
Atsakyti
Man irgi aktualu. Kita menesi mano mergaitei sukaks 11 metu.
Tai taip pat pradedu sukti galvele.
Atsakyti
O jei 11-metei su draugėmis padovanotumėt šventę su šokių pamoka jai ir jos draugėms? sakyčiau, būtų gan originalu. jei sudomino, rašykit a.ž., bus smagu jums padėt wink.gif
Atsakyti
Na mano vaikinui bus 13 ir irgi nezinau, boulingas buvo ir jau jiems neidomu, Cili irgi, sokiai tai atkrenta o kas dar g.gif
Atsakyti