Įkraunama...
Įkraunama...

Ka daryti su kate?

Sveikos, gerbiamosios, matytada kokia arsia diskusija sukele balandziai, atbegusi i darba nusprendizua atejo ir mano laikas....Mes turime kate, jau kokius 6 - 7 metus, ji musu seimos narys, bet....kai gime dukra (nors tai jau buvo prie beveik 3 metus) viskas ir prasidejo: ji pradejo myzti i visus kampus, kentem, barem, glostem...po metu mazdaug baigesi, tik retkarciais....kai neseniai persikraustem i kita vieta, ir ji kokiems 3 menesiams buvo palikta su mano mama ankstesniame buste, myzo jai nerealiai....Pries koki menesi, pusantru, pasiemem ja pas save, viskas buvo gerai, bet jau vat 2-3 savaite vel tie myzimai: i kampus, kvapas NEREALNAS, ta kvapa panaikinti yra pakankamai sunku, SMIRDA ZIURIAI....O siandien mano kantrybe truko: atsibundu ryte ir miegamajam jauciu nerealu myzalu kvapa: pagalvojau, gal i bliuda pridare....veliau darydama pusrycius matau, kad nuejo i bliuda, pasidare ten, pagalvojau, kad man tas kvapas kambary matyt pasirode, uzeinu i kambari - nu vel TAS NEPAKENCIAMAS KVAPAS.... Pradejua ieskoti - o gi uz duru, ANT KILIMO, PRIMYZO...., o is kilimo ta kvapa ismusti beveik be sansu....Suprantu kodel ji taip daro: nes dukra v silu svoego vozrasta smile.gif) padaro retkarciais, ypac netycia, kai nespeja dabegti, bet ne ant kilimo, nebent sededama ant puodo prasisioja, kas vakara ir atsitiko...Matyt mano Luli (kates vardas) pamane, kad ji kaip lygiavertis seimos narys turi teise daryti taip pat...Zinau, kas bus toliau, tik blogiua, jei pradejo myzti ant kilimu, taip ir darys, aisku, ne visada, bet darys...Ismesti i lauka, tikrai neismesiu, bet pradejau svarstyti galimybe isvezti ja pas gimine i soda (gyvenamasis namas), bet...Butu idomu isgirsti Jusu nuomone
Atsakyti
Ir tu taip ilgai kenti g.gif , kai yra kur išvežti. Oi pažįstu tą kvapą, nepavydžiu. Jei gyvūnėliai sukelia problemas, tai kam juos laikyti ir nervintis g.gif
Atsakyti
QUOTE(marieana @ 2005 04 20, 09:48)
Mes turime kate, jau kokius 6 - 7 metus, ji musu seimos narys, bet....kai gime dukra  (nors tai jau buvo prie beveik 3 metus) viskas ir prasidejo: ji pradejo myzti i visus kampus, kentem, barem, glostem...

Nu kas gi katę taip auklėja. Nusipirkit inteligentišką, gerai išauklėtą katiną, kad rodytų gerą pavyzdį - iškart pasitemps moteriškė. laugh.gif O jei nepasitemps - tai bent pastos ir ant savo kailio pajus, ką reiškia kai vaikai neklauso, varo bile kur ir išvis...žodžiu va čia tai paauklėtumėt katę blink.gif laugh.gif
Atsakyti
Su kokia dar pasta, karbiniuk? tai kad vyras ana karta jai jau galva apipyle....dabar galvoju, grysiu namo apipilsiu saltu vandeniu, kontrasta gal padarysiu, o tai siutas ima, net namo gryzt nenoriu...SMIRDA GI!!
Atsakyti
QUOTE(marieana @ 2005 04 20, 09:22)
Su kokia dar pasta, karbiniuk? tai kad vyras ana karta jai jau galva apipyle....dabar galvoju, grysiu namo apipilsiu saltu vandeniu, kontrasta gal padarysiu, o tai siutas ima, net namo gryzt nenoriu...SMIRDA GI!!

laugh.gif aš taip supratau, kad "pastos", tai reiškia, susilauks kačiukų, o ne pastos gaus laugh.gif
Atsakyti
aha, rimta problema, dvi dukrytės žodžiu. Katei reikia psichologo, gal net antidepresantų... Na, meilės istorija su pasėkmėm ( žr. karbynė) irgi padėtų biggrin.gif Jei rimtai, tai klaikuma-smirdi blink.gif , fu, negerai. Nuo kačių aš pagijau taip- kai mano didysis buvo dar toks pusmažis, pirkom turguje katytę , baltu trumpaplaukiu kailiuku, dangiškos žydrynės akim. Svajojau, kaip relaksuosiu ir gydysiu savo pakrikusius nervus, glostydama murkiantį šiltą kamuolį... wub.gif Užaugo 10 kg katinas, uodega kaip šluota, plaukai 10 cm ilgio, akys lūšies-gintarinės. Charakteris kaip mano- nepaglostysi. Nemurkė, o riaumojo. Atidavėm mamai. Kai apdraskė visas sienas ir nebeleisdavo mamai apsimaut pėdkalnių ( turėdavo katiną uždaryt), išnešė mano vaikas tą didžiulį padarą atgal į turgų ir prakalė už dešimt litų kažkokiam ponui. Gražus buvo, beveik baltsis Bengalijos tigras biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Na, dar viena smulkmena- vyras mano katėms, psirodo, alergiškas, ir stipriai. Tai va, dabar myliu šunis smile.gif
Atsakyti
Katinas jau jai nepbepades....deja, sterilizuota ji, mes jai vedem tuos katinus, ji isdraske ne viena seimininke, katinus aplojo, o vis del to bande prisileisti pati pirma, raudona baisiaka toki doh.gif ....O mama, tris paras jie ten tusosi, nieko neisejo, nuo katino kvapo tada is namu issikraustem....vat tada nusprendem ja sterilizuoti, nes morciaia buvo istisai....jetau, kaip verkiau, kai ja sterilizavo cry.gif ...O dabar man jos gaila, nes atiduoti ja kam nors tai sirdis plysta, o matyt kitos iseities neturiu....gal kas nors ka gero patars, a?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 04 20, 09:29)
aha, rimta problema, dvi dukrytės žodžiu. Katei reikia psichologo, gal net antidepresantų... Na, meilės istorija su pasėkmėm ( žr. karbynė) irgi padėtų biggrin.gif  Jei rimtai, tai klaikuma-smirdi blink.gif , fu, negerai. Nuo kačių aš pagijau taip- kai mano didysis buvo dar toks pusmažis, pirkom turguje katytę , baltu trumpaplaukiu kailiuku, dangiškos žydrynės akim. Svajojau, kaip relaksuosiu ir gydysiu savo pakrikusius nervus, glostydama murkiantį šiltą kamuolį... wub.gif Užaugo 10 kg katinas, uodega kaip šluota, plaukai 10 cm ilgio, akys lūšies-gintarinės. Charakteris kaip mano- nepaglostysi. Nemurkė, o riaumojo. Atidavėm mamai. Kai apdraskė visas sienas ir nebeleisdavo mamai apsimaut pėdkalnių ( turėdavo katiną uždaryt), išnešė mano vaikas tą didžiulį padarą atgal į turgų ir prakalė už dešimt litų kažkokiam ponui. Gražus buvo, beveik baltsis Bengalijos tigras biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Na, dar viena smulkmena- vyras mano katėms, psirodo, alergiškas, ir stipriai. Tai va, dabar myliu šunis smile.gif



Sita myzale pirkau uz 15 Lt, tai matyt teks ja irgi kur nesti...maniske tai murksi, glostosi...o as ja uz tai tai gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gatava....
Atsakyti
ne uz glostyma, asku, o uz MYYYYYYZALUS KAMPUOSE.... gun_bandana.gif
Atsakyti
Tadum pirkit iš kaimynų butą - vienam tegu gyvena katė, kitam - jūs. laugh.gif Visi laimingi ir patenkinti. Arba kreipkites į kačių psichologą rolleyes.gif
Atsakyti

Попробуй ей перевезать трубы (в ветеренарии) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiaurė @ 2005 04 20, 10:17)
Попробуй ей перевезать трубы (в ветеренарии) g.gif


ta prasme, ir ka tai duoda, ir kaip tai daroma? nesupratau unsure.gif
Atsakyti