Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

Kadangi užbaigiau senąją temelę, tai teko nauja atidaryt.
Dalinkimes patirtimi toliau 4u.gif
Senoji tema ČIA
Atsakyti
sveikos, gal kas bandet sita aprata is top shop? Celluless vakuuminio masažo prietaisas http://www.topshop.l...t...9&pid=60111 smile.gif
Atsakyti
Naikink nenaikinus tą celiulitą,jei mama jį turi ,turiu ir aš.Daug lemia paveldimumas.Mano ūgis 172cm,o svoris 56kg. Prieš vaiką svėriau 54kg.Ir nuo paauglystės "draugauju"su juo. verysad.gif
Atsakyti
nzn kur jus randat ta anticeliulitini krema vitex...bet panevezyje nei vienoj maximoj jo nera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzeizy @ 2008 03 30, 14:33)
sveikos, gal kas bandet sita aprata is top shop? Celluless vakuuminio masažo prietaisas http://www.topshop.l...t...9&pid=60111  smile.gif


praeitos temos pabaigoje buvo diskutuojama apie ji
Atsakyti
QUOTE(Dzeizy @ 2008 03 30, 14:33)
sveikos, gal kas bandet sita aprata is top shop? Celluless vakuuminio masažo prietaisas http://www.topshop.l...t...9&pid=60111  smile.gif


Diskutavom ir masazo taures temeleje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2008 03 31, 12:59)
Diskutavom ir masazo taures temeleje  4u.gif

bandysiu ieskot... vakar nesekmingai man sekesi rast 1 temoj, tai dar i masazo taures tema keliauju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzeizy @ 2008 04 01, 10:26)
bandysiu ieskot... vakar nesekmingai man sekesi rast 1 temoj, tai dar i masazo taures tema keliauju  smile.gif


Stai cia :
masazo taures

Bet nieko gero nepaskaitysi, nes mes ji isbrokavom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurada: 01 balandžio 2008 - 12:22
as nusipirkau loreal perfectslim su masazuokliu, man padeda, ant vienos kojos jau nera, ant kitos dar truputi matosi, naudoju apie 2 menesius ax.gif
Atsakyti
sveikos,

as naujoke sioje temoje,bet noriu pasidalinti savo patirtimi...pries kelis men pati netikejau,kad gali kas pagelbeti nuo to monstro(celiulito),bet truputis kantrybes ir rezultatai jau gereja ax.gif
naudoju ORIFLAME Swedish spa minerals serijos SLENDER GEL su masazuokliu su spygliais(irgi oriflame) thumbup.gif tepu dukart per diena,gerai itrindama su tuo sepeciu, ir zinokit padeda(aisku dar darau pratimus)...taigi va norit tikekit norit ne
Atsakyti
Norint atsikratyti celiulitu vien tik kremukai ar masazai nepades.Pats laikas butu nustot tiket pasakomis.Reikalingas visas veiksmu paketas:subalansuota dieta,reguliarus sportas,daug skysciu tik jokiu burbuliuku,ir jokio alkoholio bent pora menesiu taip ir ne tik oda lygesne pasidarys,bet ir savijauta pasikeis.Zinoma galima naudoti ir kremukus,bet tik nereikia galvoti jog nusipirkau brangu anticeliulitini krema ir viskas nereikia nei mankstos daryti,nei i sporto sale eiti,valgyt cepelinus ir uzsigert cocacola.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 04 02, 08:45)
Norint atsikratyti celiulitu vien tik kremukai ar masazai nepades.Pats laikas butu nustot tiket pasakomis.Reikalingas visas veiksmu paketas:subalansuota dieta,reguliarus sportas,daug skysciu tik jokiu burbuliuku,ir jokio alkoholio bent pora menesiu taip ir ne tik oda lygesne pasidarys,bet ir savijauta pasikeis.Zinoma galima naudoti ir kremukus,bet tik nereikia galvoti jog nusipirkau brangu anticeliulitini krema ir viskas nereikia nei mankstos daryti,nei i sporto sale eiti,valgyt cepelinus ir uzsigert cocacola.

manau,kad cia nei viena nera tokia naivi manydama jog kremo uztenka...pati sakei,jog reikia viso komplekso veiksmu...cia manau merginos ir renkasi tam,kad pasidalintu patirtimi apie kosmetikos priemones 4u.gif gal as klystu... ax.gif
Atsakyti