Įkraunama...
Įkraunama...

"Apsiraminsi gal? Man rytoj į darbą..."

O gimdyti turėjau "ant" Naujųjų metų...tačiau ir Naujieji praėjo ir dar pora dienų,o kaip nekruta reikalai,taip nekruta. kadangi paskutinėmis dienomis teko pakeisti numatytus gimdymo namus ir gydytoją-tai nuvažiavau pas savo naująjį aiškintis situacijos. Sausio 5 dieną atvažiavau i audienciją į AK,paklausė tonus,pakrapštinėjo ir paleido namo su mintim kad jau greit gryšiu. Važiuoju sau autobusu (vietos,aišku,niekas neužleido,nors pilvas per puse autobuso buvo ),jaučiu kažkokius neaiškius skausmus,bet nurašau viską pakrapštymui. užtat baisiai užsimanau kinietiškos virtuvės paskanauti . taigi,parvažiuoju ir visi namiškiai išlekiam pagaliukintis į centrą essen.gif jaučiu,kad savijautėlė vis keistėja,bet nuožmiai sudoroju baklažaną kažkokiame tai ten padaže ir keliaujam namo. Namie pradedu vis dažniau dirsčioti į laikrodį,skaičiuoti ir repetuoti susinepatoginimą jei teks naktį skambinti gydytojui blush2.gif visgi kažkaip užmiegu. Po valandos pabundu nuo nejuokingai smagių skausmų ir pagulėjusi dar valandą,kad įsitikinti ir be reikalo neskelbti aliarmo,keliuosi ir bandau ruoštis puoštis šventei. Tyliai,kaip tai įmanoma tokioje situacijoje,nuslenku į vonią praustis. Išlindusi iš vinios baladoju į duris tėvui,kuris akimirksniu pradėjo ruoštis išvažiavimui. Keturiom užsikabaroju laiptais į antrą aukštą ir rengiuosi. Pusė kojinės-saaaarėmis-visa kojinė-saaaarėmis-kelnės ojojojojoj-saaaarėmis-kelnės-sarėmis-kelnės-sarėmis...zodžiu,rengiausi laaaabai ilgai doh.gif pribrendo reikalas žadinti vyrą doh.gif o tą pažadinti yra pasaulinė kančia. purtau. nieko. sarėmis. dar purtau. nesikelia. sarėmis,dejuoju. purtau ir rėkiu ant jo. pasikelia. pažiūri. "Apsiraminsi gal...? Man rytoj į darbą!..." ir toliau miega. sarėmis. as apakus. vel sarėmis. nu neeeee,galvoju,prisidarei kartu,tai jau būk malonus atsikelk ir gimdyk bash.gif pagaliau atsikėlė,tarp sarėmių komanduoju ką dar įmesti į tašę. 03.30 nakties. skambinu gydytojui,iš mano sarėminės kalbos supranta,kad jau paslo pajehala,sutariam po pusvalandžio susitikti ligoninej thumbup.gif kol davažiavom už kiekvieną prakeiktą duobę kelyje iškeikiau savivaldybę,kelininkus,nekokybišką asfaltą ir viską ką imanoma..
4.00 skambinam i AK duris,priima maloni moteriškė,patikra,dokumentų pildymas. ateina gydytojas,apžiūra. sarėmiai kas dvi min.
5.00 gimdykla. Epidurą? Epidurąąąą!!!!!! Ir staigiai!!!! Badė badė badė badė...o pataikyti negali...ir taip pusę val...vyrui neatleikė nervai-išėjo į koridorių doh.gif pagaliau pataiko ir ateina poilsis vacation4.gif guliu,šypsausi kaip durnelė biggrin.gif anesteziologė ateina patikrinti ar viskas gerai,sakau "jūs mano angelas...". juokiasi. o man vienodai lotuliukas.gif
staiga atsidaro durys ir gymdykla jau pilna žmonių blink.gif velnias,galvoju,a vakarėlis koks? g.gif pasirodo iš to gimdymo džiaugsmo pasirašiau bet ką ir su dideliu džiaugsmu mane aplankė studentai blink.gif pamačius vyro veido išraišką tuo momentu vos nuo stalo nenukritau lotuliukas.gif
staiga rojus ėmė kažkur dinginėti,atėjo nerimas kur,kur gi tas mano angelas su vaistais? bet čia visas kortas sumaišė gydytojas: "gimdom". Nu,gimdom tai gimdom rolleyes.gif
kaip tikra skautė vykdau įsakymus-stumiam-kvėpuojam-stumiam-kvepuojam...tik vat tai akušerei,kuri man daužė per koją rėkdama ":stumk",buvau gatava iš lašelinės paleisti blink.gif pačiu laiku gydytojas patraukė tą mimrą ir apsiėjom be aukų.
nelabai aiškiai,bet suvokiu,kad misija įvykdyta. Tik kodėl tylu? kur mano žvirbliukas? kodėl pilna palata chalatuotų prigužėjo? klausiamas žvilgsnis į vyrą.pasikeliu.matau šurmulį prie kažkokio aparato....siaubo apimta sustingau...
kolektyvinis palengvėjimo atsidusimas. ir..vienas du trys važiuojam-vuaaaaaaaaa!!!!! mano žvirbliukas pirmą kartą pademonstravo savo vokalinius sugebėjimus ir saugiai atkeliavo šalia manęs wub.gif mano žvirbliukas.....
Atsakyti
šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Va cia tai pasakojimas smile.gif))))) be jokiu bu meeee myliu, apsiseileju. Puikuma biggrin.gif
Atsakyti
nu tikra saunuole...tik va nesupratau berniukas ar mergaite? 4u.gif
Atsakyti
Nu fanai parašei lotuliukas.gif
Sėkmės augant 4u.gif
Atsakyti
Na aš nenorėčiau, kad gimdyme studentai dalyvautų schmoll.gif Bet istorija šauni thumbup.gif Aukite dideli ir sveiki 4u.gif
Atsakyti
nju ir atrodo kas cia tokio pagimdyt ax.gif saunuole 4u.gif
Atsakyti
4u.gif saunuole mamyte thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(florenn @ 2008 03 30, 16:20)
nu tikra saunuole...tik va nesupratau berniukas ar mergaite? 4u.gif


bernužėlis biggrin.gif
Atsakyti
Aukit sveiki 4u.gif
Atsakyti
labai gražiai parašyta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Aukit sveiki wub.gif
Atsakyti
kaip faaaina, sveikinu 4u.gif
Atsakyti