Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko migdymo ritualai

Pasidarė įdomu, kaip jūs, mamytės/tėveliai užmigdote savo vaikučius vakarais, ar turite kokius nors ritualus?
Pavyzdžiui, aš savo mergytę jau gal nuo kokių 5 mėnesių iki pat šiol migdau duodama jai savo ranką ax.gif Žinoma, prieš tai pabučiuoju, pasakau, kad labai myliu, stipriai apsikabinam, tada paguldau į jos lovelę, sakydama "labanakt'. Tada duodu jai savo ranką, ji ją čiupinėja, glosto, o aš glostau jos delniuką, taip ir užmiega mažulė per kokias 10 minučių smile.gif Ach tiesa, dar neapsieiname be soskytės... blush2.gif Dukrytė ją čiulpia tik užmigdama, dieną jos nebereikia jau nuo 1 metukų. Beje, "jankytės" ji prašo ir kartais nubusdama naktį. Ji apskritai labai mėgsta rankų kontaktą, net ir šiaip dienos metu.
Net nežinau, kada šis mūsų ritualas pasibaiks. O taip norėtųsi pereiti į pasakaitės paskaitymą, šviesos užgesinimą, bučinį, "labanakt" ir išėjimą iš kambario... rolleyes.gif

Pasidalinkite savo patirtimi, kaip užmigdote savo vaikus mirksiukas.gif
Atsakyti
maniskei panasiai rankytes reikia smile.gif Pietu miego tai paguldau i lovyte ir iseinu, pasakau kad pailsetu, paguletu ir uzdarau duris. O vakare, nusiprausiam, pizamyte apsirengiam, atsinesam soskes, nes miega su dviem, viena burnoj, viena rankoj, susirandam kaciuka zaislini (sitas veikejas butinai lovoj turi but), aisku išsibuciuojam, dar eilerastuka as jai toki pasakau visad ir paguldau, uzgesinu sviesa miegame, bet dega koridoriuje, tai ner tamsu kambary, nu ir pasakau, kad einu sutvarkyt vonia po prausynių ar maudynių ir kad manes palauktu, tai kartais nesulaukia ir pati uzmiega, o jei neuzmiega, tai reik duot ranka, ir glostyt jos rankyte kol uzmiega. tas pats ir nakti, jei pabunda, tai reik duot ranka kad uzmigtu smile.gif
Atsakyti
mes nuo pat gimimo pansia rutina turim, zinoma su siokiais tokiais pakitimais, taciau svarbiausia tai, kad gulames visada tuo paciu laiku mirksiukas.gif apie 20val.pasakau kad einam i virsu, tada visiem parodo ate ate, duoda bucki, uzlipa pati i antra auksta, tada prasideda musu ritualai : maudynes, visuomet ant peciuko susildau dideli ranksluosti ir po maudyniu i ji suvynioju dukryte...jai lb patinka, paskui vyksta isbuciavimo ritualas wub.gif apsirengiame pizamyte, tada jau ji zino kad laikas i lovyte, paguldau, ijungiu zaisliuka, kuris sviecia visokius vaizdus ant lubu ir misko osimo melodija, perziagnoju, palinkiu saldziu sapnu ir iseinu...jei likciau kambary neuzmigtu, pripratus uzmigt viena ir taip ja geriausia thumbup.gif as issijungiu kamera, visad paziuriu kaip uzmiega, ir man ramu ziureti kai ji migdosi.tiesa, soskyte irgi musu drauge nakti ir manau kad cia nieko blogo, jai tai asocijuojasi su mieguciu, jei diena paduodu soskyte, ji atsigula kad ir ant grindu ir pradeda migdytis mirksiukas.gif o diena ji man pasako jau kada nori lipti i antra auksta, tad uzlipa, pasiima savo soskyte, paguldau lovyten ir miegutis labai greitai aplanko mirksiukas.gif
as dar kai buvau nescia paziurejau labai gera laida, kad tokie ritualai yra labai geraj maziukui, atlikdami juos nuteikiame, kad jau atejo laikas miegeliui, tad nuo pat gimimo ju laikaiusi.niekada neturejom problemu su mieguciu thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi ilgai maitinau, tai ir užmigdavo papraščiau - su " papuliu" ax.gif . O dabar ir išliko seni ritualai - prausimasis, persirengimas, eilėraštukų sakymas sėdit ant puoduko biggrin.gif, ir atsirado naujų - žaisliukas kartu. Atsigulam abi, apsikabinam ir taip užmiega rolleyes.gif .
Atsakyti
O į mūsų ritualą vis dar įeina pienukas prieš miegą, tai nežinau, kaip čia bus, kai reiks buteliuko atsisakyt unsure.gif
Atsakyti
Mes atsigulam kartu, vaikas ateina prie manęs, atsigula šalia ant pagalvės ir prisiglaudžia. Kitaip neužmigs gyvenime. doh.gif Bandžiau jam pagalvę savo duot, bet jis ir be pagalvės jei guliu irgi ateina ir prisiglaudžia. blush2.gif Nemiega pats. Būtinai manęs reikia. Negali jis be manęs mamyčiukas mažytis mano. wub.gif
Atsakyti
Mūsų priešmieginė procedūra gerokai ilga, bet visiems mums smagi.

Kai vaikai apsirengia pižamas, atsigulam visi 4 į mūsų lovą - tėvelis, mamytė, dukrytė ir sūnelis.

Abu jie gali pasirinkti po knygelę. Dažniausiai vieną knygelę paskaito vyras, kitą aš, kartais abi vienas kuris iš mūsų. Didžiausias džiaugsmas tai pasaka "iš galvos" (vietoj knygelių, kai būna laiko). Čia jau mano vyro specializacija. Man fantazijos pritruksta ką tai labai išradingo suregzti. Užkliūvu už "ir tada... ėėė" smile.gif

Po knygelių - kutenimo sesija. O jeigu dar prigalvojam, kad jie turi užsimerkti ir laukti, kol dideli vorai ant jų nusileis... Jie net klykia iš malonumo, dar prie jų neprisilietus. (malonumo laukimas gal net malonesnis už patį malonumą)

O tada jau kaip dvi strėlės į lovas. Ir abiems dar padainuojam porą dainelių. Lopšinių ar kitų mėgstamų.

Durys užsidaro, ir dažniausiai įsivyrauja tyla ir ramybė. Nors kartais dar pasigirsta gailus balselis "aš taip noriu gerti..."

Vaikai tam ir vaikai, kad vis bandytų ištempti ribas, o mes tam ir tėvai, kad jas vėl nustatytume smile.gif

Saldžių sapnų.
Atsakyti
mūritualas labai paprastas paguldau į lovytę užkloju ir išeinu iš kambario uždarau duris ir viskas bigsmile.gif taip jau nuo gimimo miegam tai sūnelis niekur kitur neužmiega tik savo lovytėje aišku dar bučkis prieš tai būna wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssanta: 31 kovo 2008 - 21:49
nu jus tikros fainuoles, kurios ismokot savarankiskai vaikus uzmigti mano tai tik su papuku uzmiega, kartais su filmuku, bet , kad vienas uzmigtu g.gif na gal jis to neismoko, todel, kad savo kambario neturi g.gif
Atsakyti
Musu dukryte tai uzmiega tik jei mes jai nugaryte glostom.... kartais sumano keltis, sesti, stotis, tai siek tiek tuo paciu prilaikom, kad guletu ir vel glostom svelniai nuagryte wub.gif tiesa butinai pasiema i rankas kaldrytes kampa arba kokia paklodyte duodu, tai ja suspaudzia tarp rankyciu.... o jei buna jau labai labai pavargus, tai tik paguldai i lovyte, ji ant soniuko, akytes uzmerkia ir dar siek tiek paniuniuoja - hmmm hmmm hmmm (melodija vos ne kaip aaa pupa:) ) ir jau miega bigsmile.gif
Atsakyti
Savo mazaji nuo 4menesiu uzmigdau su ijungta radija, kai uzmiega isjungiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalyte:) @ 2008 04 01, 10:26)
nu jus tikros fainuoles, kurios ismokot savarankiskai vaikus uzmigti mano tai tik su papuku uzmiega, kartais su filmuku, bet , kad vienas uzmigtu g.gif na gal jis to neismoko, todel, kad savo kambario neturi g.gif

4u.gif tikra tiesa, vaikuciai uzmigti vieni ismogsta mirksiukas.gif svarbiausia kad nereikia ant ranku supti kokias 2 val.ir nesioti, o visi kiti migdymo ritualai man atrodo labai mieli mirksiukas.gif 4u.gif as kartais net noreciau saviske pasupti ar paniuniuoti dainele kokia, bet kur tau, is jos zvilgsnio galima suprasti - mama isjunk greiciau sviesa rolleyes.gif visada sukalbu maldele, taj tiek dar gali iskesti, o paskui - palikite mane ramybej lotuliukas.gif gero miegelio visiem 4u.gif
Atsakyti