Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai ir soliariumai Šiauliuose

Labas mamytes kaip manot kur siauliuose geriau eit i soliariuma? koki krema su bronzatoriumi patartumet ar esat meginusios ka patarumet
Atsakyti
Na, manau, jog geriausi tai turbut butu Camba, bei Sun Safari.
Bet pati siandiena esu uzsirasiusi i Saule, nes turiu nuolaida 20% tai sakau reikia isnaudoti:)
Atsakyti
ax.gif o kazin kaip labamba
Atsakyti
O gal kas nors jau naujam "Tropiku sala" lankėtės??? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monada: 07 gegužės 2005 - 23:06
La Bamba, vienas is geresniu;) manau..
o kur tas naujas soliariumas Tropiku sala, yra?
Sauleje siandiena buvau, bet..netgi uzsirasiusi, turejau pralaukti puse val..ir kazkaip nesudare didelio ispudzio.
Atsakyti
SVEIKUTES,AS EINU I "JUSTE" GARDINO GAYVEJ.MAN VISAI PATINKA-YRA STOVIMAS,GULIMAS 1LT MIN,IR YRA KAZKOKS NAUJAS GULIMAS GAL TURBO TAI TEN 1.20MIN.BET AS EINU I STOVIMA,O KREMA TEPU TIK PO DEGINIMOSI,NES PASTEBEJAU,KAD SU KREMU LECIAU DEGU g.gif .NORS ZINAU,KAD ODAI TAI NESVEIKA nono.gif
Atsakyti
As kartais einu i Tropiku sala, man labai patinka, nes ten stovimas geras smile.gif
Atsakyti
O kur yra ta "Tropiku Sala"?
Atsakyti
Priešais Didždvario gimnaziją, jis nesenai atsidarė, ten regis antram aukšte, kur E-5 Mode. Aš kaip tik į stovimą ir norėčiau nueit pasikaitint. Kiek kainuoja "Tropikų saloj" 1 min?
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2005 05 08, 13:38)
Priešais Didždvario gimnaziją, jis nesenai atsidarė, ten regis antram aukšte, kur E-5 Mode. Aš kaip tik į stovimą ir norėčiau nueit pasikaitint. Kiek kainuoja "Tropikų saloj" 1 min?



Iki siol buvo 30 % nuolaida, tai as uz 10 min sumokejau 9.10 lt. Bet kita savaite nezinau ar dar bus, o kainos kazkur 1.30 lt viena min .
Atsakyti
Sun Safari randasi virs Pegaso?Gavao 20%nuolaidele,o kiek tenkainuoja 1 min?Mat renkuosi turiuir Auroroje 15 % betir nezinau kiek kainuoja,gal kas zinot ,kur geriau lekt? smile.gif
Atsakyti
Noriu atgaivinti tema 4u.gif
Saiulietes,i koki soliariuma einate?I koki patartumete eiti?
Dekoju 4u.gif
Atsakyti