Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai piešia

Be galo laukiau, kada mano mažoji pradės piešti. Šį pavasarį prasidėjo didysis jos piešimas. Viskas prasidėjo nuo rutuliukų, po to atsirado veidukai ir jau po mėnesio Smiltė piešė linksmus žmogiukus. Dabar supaišo pora piešimo sąsiuvinių per savaitę. Mėgsta piešti paprastu pieštuku, tušinuku. Akvarelės dar nebendėm. Būtų įdomu sužinot ir pamatyt kitų pipiriukų menus biggrin.gif
Štai keli Smiltės piešinukai:
user posted image
Atsakyti
Gėlytė
user posted image
Atsakyti
musu piesinukai, nelabai panasus i jusiskius. Padrikos linijos, rituliukai ir t.t. tongue.gif Jau isbandem akvarele. Labai patiko. O svarbiausia gerai issiplauna. biggrin.gif
Atsakyti
Nu maniškė visai tada ne menininkė... schmoll.gif Apskritai jos visas piešimas yra atskiros linijos, net rutuliukų nemoka nupiešti... sad.gif
Atsakyti
Mano pupa irgi nuo brūkšnių pradėjo smile.gif
Atsakyti
Mano mažoji, piešia su viskuo ant visko ką randa pas mane,akvarelė, guašas, pastelės, angliukas..t.t Gan neblogai gaunasi..dažniausiai piešia rutuliukus, gėlytes..Veržiasi piešti ant didelių lapų patinka su vandeniais dažais, bet po piešimo kaip gražu į vaiką žiūrėti.
Vidurinysis, nepasakyčiau, kad labai savo noru ką darytų, bet jei aš gražiai paprašau piešia.
O didžioji dabar aptingo, bet ką ką moka, bet piešti tai tikrai, nuo trijų metų pradėjo lieti akvarele ir vis dar jai neatsibosta, taip pat leidžiu piešti su viskuo..

Gal surasiu kokių jų piešinių nuotraukyčių ir įdėsiu 4u.gif
Atsakyti
Jurgytės dailininkės darbai panašūs į 3-3,5 metų vaiko. Gabuolė meninikė. O piešti vaikiukai gali nuo tada, kai išmoksta rankytėje ką nors nulaikyti. Žinau, kad vaiko raidos klinikoje dailės terapija taikoma 6 mėnesių kūdikiams. Jie piešia guašu, akvarele. Žinoma su mamyčių ir tėčių pagalba, bet l. linksma. biggrin.gif
Atsakyti
Mano ir dičkė dar tokių nepiešia, bet tai ka ji padaro labai įdomu - pvz. pridėlioja simetriškai brūkšnių, kryžiukų ar rutulikų pilną lapą . Daug darbo ir gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 21 balandžio 2005 - 22:43
mano didysis (jau 4 m) praktishkai nieko konretaus nepieshia. tiesa, su pagaliu ant zhemes yra nubraizhes kazhka panashaus i mashina, bet daile jis mazhai domisi. o mazhius irgi tik braizho po lapa ir tiek (tiesa, pieshia ne tiesias linijas o apskritimus).
Atsakyti
jo jusu vaikuciai tai piesia ant lapu,o mano tai sugalvoja ant sinu mazoji papaisyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2005 04 24, 00:28)
jo jusu vaikuciai tai piesia ant lapu,o mano tai sugalvoja ant sinu mazoji papaisyt doh.gif

Nia nu pas mus lapai irgi tik vienas iš variantų. Šiaip tinka viskas - sienos, durų staktos, net televizorius ir lango stiklas (piešimui su kreidelėm). Tai pati sau radau visai nieko būdą kaip vaškinių ir kitokių kreidelių kūrinius nuo tapetų šiek tiek nuimt - pasiimi plastelininių klijų, susivolioji rutuliuką ir pirmyn per šedevrą. Mums padėjo. rolleyes.gif Aišku nuo flomasterių ar tušinukų pasekmių taip lengvai turbūt neišsisuktume. Užtat todėl (nors ne tik todėl) perkame tik kreideles ir pieštukus. Na kartais dar gauna papiešti guašu ar akvarele ant didesnių lapų. Bet čia jau griežtai prižiūrint procesą. cool.gif
Atsakyti
O kodėl kai kurie vaikai, pvz. mano mergučė, visai nepiešia?
Atsakyti