Įkraunama...
Įkraunama...

Svarbiausias vakaras mano gyvenime

pyp-pyp, pyp-pyp... suskamba mobilusis telefonas, pamaniau kas gi Čia? unsure.gif juk pirmadienio vakaras, as gryzusi po paskaitų ir kažko įkyriai ieškojau kompiuterio ekrane... supykstu, jog kazkas isdryso sudrumsti mano ramybe, tokia svarbia akimirka smile.gif paiimu telefona, sms zinute: "sveika, ka veiki si vakara?" blink.gif na kadangi esu stacioke ir nemegstanti tokių nežinomų rašinetojų :lotuliukas: tai aš jam taip negražiai atrašiau ir dar karta taip pat... ir dar, dar, dar... kol jis pasisake esantis mano gero bičiulio grupiokas ir matęs mane per krepsinio varzybas, kurios vyko universitete. Na tas faktas man kraują šiek tiek užvirino rolleyes.gif sužinojau jog neblogas jis žmogus ir nusprendžiau prasiblaškyti, ir net nenujausdama pradėjau ruoštis savo gyvenimo vakarui bigsmile.gif

Pririeda prie mano namu apynaujis BMW blink.gif nagi, nagi galvoju kas gi čia bus, nepatinka man tokie vaikinai su tokiu įvaizdžiu. Pro pravertą langą išgirstu sesk į vidų, lauke juk šalta (buvo vasrio mėn.) Aš nesėdu, sakau "NE" :mmm nepažįstu aš tavęs, bet jis nuoširdžiu žvilgsniu mane pakerejo ir pavyko jam mane "kategorišką kvailelę" įsitempti į mašiną. Važiuojam, kur net nežinau, matau ant panelės juodą karališką šokoladą, seilės tysta, tik apie jį ir svajoju hihihi.gif Veju lauk visas saldžias mintis ir einu prie reikalo, klausiu iš kur tokia mašina? Sako, iš dėdės pasiskolinau, kad tau gerą įvaizdį padaryčiau... buvau priblokšta jo atvirumo :oh o ypač kai vaikinai su gerom mašinom, man niekad nekeldavo žavesio, nes šalia jų sėdėdavo tuščiagalvės blondinės. Atsakiau jog jam nepavyko :oh (siaubas, kaip aš su juo elgiausi unsure.gif ) Atsiduriam kazkokioj grazioj vietoj, kur teka Nemunas ant kalvos ir matosi visas miestas... kažką kalbam, kalbam, kalbam... o aš vis dar mąstau apie tą šokaladą, mąstau, ot koksai, erzina ir neduoda, tuomet pati pasiimsiu. Nagi ir pareiškiu ar čia man? Sako, taip žinoma, JEGA yahoo.gif valgau net nemirksiu, galečiau juo tik ir misti jeigu ne studentiškas gyvenimas... nagi patenkinę mano norą lipam lauk patenkinti kitą, sveikatos priešo, poreikį (kaip supratau dėdės mašiną labai saugojo, nes kitą kartą jau nebegaus merginoms įspūdžiams daryti :lotuliukas: ). Nemoku atidaryti durų, jis pasilenkia iš vairuotojo pusės, man padeda ir gryšdamas bando pabučiuot mane i lupas, bet aš atkišu jam žandą oro_buckis.gif tyla, bet mintyse norečiau pratrūkt juoku...

taip kurį laiką pasibuvę, važiuojam namo, atsisveikinam be bučinių, nes man mano įsitikinimai neleidžia :oh Sugryžusi namo, krentu į lovą ir mąstau, neblogas vaikinas, džentelmenas, romantiškas, nekvailys... bet ne man, mano planai ir tikslai valdo mano gyvenimą, o juose vietos vaikinui dar nėra :mmm bet visada yra kitaip negu nori, žmogau... pavergė jis mane, priešinausi aš tam, bet... gal tai antroji mano širdies puselė su kuria esu jau daugiau nei penkeriu metus, kuris išmokė mane labai daug paprastų ir nuoširdžių dalykų ir kuris mane myli labiau už viską pasaulyje wub.gif (na ir aš jį :geda2: )

ISTORIJOS ESMĖ, NE ROMANTIKA PIRMĄJĮ VAKARĄ, BET VISA TOJI ROMANTIKA KURI BUVO PO JO IR KURI TĘSIASI IKI ŠIŲ DIENŲ...
Atsakyti
labai grazi, paprasta ir nuosirdi istorija, 4u.gif
linkiu Jums abiems karstos ir saldzios meiles... wub.gif
Atsakyti
Labai graži istorija, nieko nebuvo per daug wub.gif
Atsakyti
labai, atrodo, paprasta, bet grazi pazinties istorija. linkiu daug meiles ir supratingumo vienas kito atzvilgiu. duok Diev, kad meile testusis be galo smile.gif
Atsakyti
Dekoju merginos 4u.gif
Atsakyti
gražu , daug prisiminimu išplauke ir užvalde šiurpuliukai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Važiuojam, kur net nežinau....Atsiduriam kazkokioj grazioj vietoj....
Paskaicius siuos zodzius prisiminiau ir as viena grazu vakara, aisku masina nebuvo grazus dedes BMW, o buvo tik paprastas senas raudonas fordukas, bet svarbiausia kaip sake Zunkelis ne masina, o zmones kurie joje sedi, o zmones buvome as ir mano jau tuo metu draugas. Velu vakara isidome mes i masina ir jis man sako: "Vaziojam i viena grazia vietele", as sutikau ir mes nulekem. Tik ziuriu pro langa jau miesto krasta privaziojam, vaziojam pro kazkokius garazus, pirma , antra eile...
Galvoju kame gi cia tas grozis tarp garazu vazinetis, pravaziavus dar viena eile, masina sustoja ir mano draugas sako, kad jau stai atvaziavom... As pakeliu akis ir pries save matau gelezinkeli, atrodytu nieko cia romantisko, bet gelezinkelis yra labai graziai apsviestas, visur pilna lempuciu ir prozektoriu, ta grazi sviesos juosta tesiog suzavejo mane. Visa vakara mes prasnekejome masinoje. Atrodytu nieko cia ispudingo neivyko, bet ta vakara atsimenu iki sios dienos smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Zunkelis, labai grazi istorija.....Linkiu Jums saldzios meiles.... 4u.gif
Atsakyti
Oj, dekui merginos :komanda net nemaniau,kad taip patiks... sugebejimu rasyt rasinius niekad nepasizymejau rolleyes.gif
Atsakyti
grazu wub.gif
Atsakyti
dekoju ax.gif
Atsakyti
Labai grazi ir romantiska istorija... ir .... kazkur labai pazistama..... matyt, tokiu budu susipazine esam ne viena... thumbup.gif
Atsakyti