Įkraunama...
Įkraunama...

Niekada nepamiršiu šio žmogaus...

faina istorija smile.gif ,tokie vakarai nepamirstami,kazka panasaus esu patyrus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gigute2 @ 2009 03 17, 23:52)
sie pasakojimai man toki artimi sirdziai ir sielai...et pirma meile, pirmas kartas..tai kas kad tu buvai vedes,dar daugiau kurste aistras, tave taip mylejau, geidziau taves..ahh tie musu vakarai, musu pokalbiu naktys praleistos automobilyje, lig siol man atmintyje..kiekviena karta pagalvojus apie tai perbega siurpuliukai... niekada nepamirsiu taves, tavo juoko... tos paskutines kaledu nakties, kuri man atnese tiek vilciu..bet kartu ir asaru.....
kodel taip ivyko?kodel? tu gali tik vienas tai atsakyt, mano sapnus lankai lik siol, dovanoji bucinius, o as tave galiu lankyti tik kapuose ir dovanoti zvakeles...kodel?
praejo nemazai laiko bet negaliu taves pamirsti,sunku, sunku...... turiu vyra, maziuka berniuka ir isciuose nesioju anraji stebukla, kad ir kokia butu stipri meile vyrui, vaikuciams, bet tau mano sapnu saugotojau amzinai priklausys nors krastelis sirdies.... rolleyes.gif

as suprantu tave nes as irgi turejau toky zmoguty,kuris dabar kapuose,labai noreciau aplankyt bent kapa,bet as esu labai toli nuo jo... verysad.gif todel turiu jy tik prisiminimuose,as taipat turiu seima...esu laimiga,bet negaliu jo pamirst... sad.gif
Atsakyti
geriau nereikia jums susitikti, nes kartais geriau tureti grazius prisiminimus, negu kartu nusivilima blush2.gif
Atsakyti
Perskaiciau ir susigraudinau... Iskilo is atminties pirma meile.... vakarai be jokiu vingrybiu ir dviprasmybiu... Ir susimasciau kodel tuo laiku uzteko guleti pievoje ir ziureti i zvaigzdeta dangu... Kalbetis ir kalbetis..... Dziaugtis bereiksmemis dovanelemis (nupjauto vamzdzio galu kuris buvo ziedas) ir t.t. Dabar norisi daug daugiau...., bet tai nevisada buna romantiska ir paprasta. Kaip sakoma ginealumas slepiasi paprastume, bet to paprastumo siai dienai neuztenka.... KODEL?!


Aciu jog tavo parasyta istorija priverte staptelti ir atsiminti kazka gera, malonaus ir kilnaus kas vel suteikia jegu ir ryzto eiti i prieki, nepaskesti kasdienybes rutinoje...


Taip silta visuje pasidare nors praejo jau 15 ar 16 metu....


Mielosios nera lengva musu kasdienybe, bet raskime laiko nors akimirka sau ir atsiminkime tai kas kelia tik pacius geriausius ir maloniausius jausmus...


Sekmes visoms
Atsakyti
[quote=agno,2008 04 02, 13:38]
keista kai pagalvoju..buvo daug idomių ale romantiškų vakarų,bet jie kažkaip susiliejo į vieną..o tiksliau tie vakarai man gal ir ypatingi,bet tokių ir panašių istorijų čia jau pilna. doh.gif tad papasakosiu šiek tiek kitokius. visam gyvenimui prisiminsiu tris vakarus su žmogumi,kuris nėra/nebuvo mano vyras,vaikinas ar dar kažkas. Tiesiog žmogus,su kuriuo siejo kažkoks keistas paslaptingas ryšys..

Svečiuose pas mane pažinties pradžioje. Kompanija kas miega,kas ką veikia. O mes šnekamės. Radom tris bendrus dalykus. Tad visą vakarą valgėm česnaką užsikąsdami Vilniaus majonezu ir gurkšnojom alų. Anokia čia romantika pasakysit? na,nežinau,man buvo labai gera...

Naktis. Skubu į paskutinį troleibusą namo. Iki stotelės mane lydi tas mano draugas. Imu abejoti ar tikrai spėsiu,o dar labiau abejoju ar noriu namo. Pradeda lyti ir nei šio nei što imame šokti,čia pat gatvėje. Muzika skamba galvoje, o viskas aplinkui išnyko...Į troleibusą,žinoma,nespėjau rolleyes.gif

Dar viena naktis. Vakarėlio pratęsimui keliaujame į draugo tetos namus,kur mūsų laukia draugo pusbrolis su žmona. Kažkur pakeliui tarp stoties ir Liepkalnio įgriūnam į pakelės bulves. Ne ne,ne to ką Jūs pagalvojot lotuliukas.gif Gulėjom bulvių vagoje,galvas užvertę žiūrėjom į aiškias kaip niekad žvaigždes.
Romantika gali buti net bulviu vagoj:D liux:)
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti