Įkraunama...
Įkraunama...

Apsisukusi virkštelė - ar žinoma iš anksto

Kieno vaikuciai gime su aplink kakla apsisukusia virkstele - ar tai suzinojote tik vaikui gimus? Ar galima ultragarso pagalba tai suzinoti is anksto?
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2008 04 03, 12:34)
Kieno vaikuciai gime su aplink kakla apsisukusia virkstele - ar tai suzinojote tik vaikui gimus? Ar galima ultragarso pagalba tai suzinoti is anksto?

galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laabeille @ 2008 04 03, 11:34)
Kieno vaikuciai gime su aplink kakla apsisukusia virkstele - ar tai suzinojote tik vaikui gimus? Ar galima ultragarso pagalba tai suzinoti is anksto?

Aš sužinojau tik vaikeliui gimus.

Bet dabar bandysiu per echo teirautis papildomai smile.gif
Atsakyti
man labai idomu kaip galima suzinoti kad apsisukusi virkslele? pazystama vaiksciuojo visus 8 menesius kuo puikiausiai o vaikas buvo apsisukes ir mire, tai kaip tada gydytojai nepastebejo? juolab paskutinis menuo buvo g.gif
man atrodo jeigu matytu tai operuotu , nes vaikas 4 kg buvo
Atsakyti
QUOTE(lialka21 @ 2008 04 03, 13:50)
man labai idomu kaip galima suzinoti kad apsisukusi virkslele? pazystama vaiksciuojo visus 8 menesius kuo puikiausiai o vaikas buvo apsisukes ir mire, tai kaip tada gydytojai nepastebejo? juolab paskutinis menuo buvo  g.gif 
man atrodo jeigu matytu tai operuotu , nes vaikas 4 kg buvo


Va sitas ir baisiausia - juk gali virkstele pasmaugti vaikuti kol per gimdymo takus eina unsure.gif
Atsakyti
Pasak gydytojų apsisukusi virkštelė nėra indikacija cezariui. Nes kiek teko girdėti labai daug kam ji apsisukusi būna. Antras dalykas, gi vaikas juda ir ta virkštelė gali kelis kartus tai apsisukti tai atsisukti. Pvz. mano mažylė gimdymo metu kai įsistatinėjo prisispaudė virkštelę. Ir dėl šios priežasties labai užtruko gimdymas, nes kiek bestumčiau, prispausta virkštelė vis traukė atgal doh.gif na bet per daugiau ne valandą pavyko, jau girdėjau kad vakumą nori imti, bet kažkaip pavyko, plius prakirpo mane smarkiai kad tik greičiau pavyktų išlįsti mažiukei. O tokio dalyko gi nei prieš gimdymą nustatysi, nei ką nors gimdymo metu, kai jau pradėjo slinkti gimdymo taikais, pakeisi. Visa laimė kad viskas sėkmingai baigėsi.
Atsakyti
Taip gali ir per gimdyma apsisukt ax.gif
Atsakyti
Man nustatė echoskopu gal 37 savaitę, kad virkštelė apsisukusi 2 kartus aplink kakliuka. As aisku sunerimavau, bet gydytoja padrasino, kad tai nieko baisaus ir gimdymo metu, pagal situacija bus matyti ka reiks daryti, o iki to laiko stebeti vaisiaus judesius. Ir kai pagimdziau virkstele buvo viena karta apsisukusi, bet vaikas nepriduses ir siaip viskas ok. Sako, kad dar daug kas priklauso nuo ilgio virkštelės.
Atsakyti
QUOTE(lialka21 @ 2008 04 03, 13:50)
man labai idomu kaip galima suzinoti kad apsisukusi virkslele? pazystama vaiksciuojo visus 8 menesius kuo puikiausiai o vaikas buvo apsisukes ir mire, tai kaip tada gydytojai nepastebejo? juolab paskutinis menuo buvo  g.gif 
man atrodo jeigu matytu tai operuotu , nes vaikas 4 kg buvo

paprastai - per echoskopa mato apsisukus ar ne, man 32 savaite pasake, kad apsisukus unsure.gif bet iki gimdymo gali ir atsisukti ir dar kelis kartus apsisukti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 03 balandžio 2008 - 16:18
QUOTE(Laabeille @ 2008 04 03, 13:34)
Kieno vaikuciai gime su aplink kakla apsisukusia virkstele - ar tai suzinojote tik vaikui gimus? Ar galima ultragarso pagalba tai suzinoti is anksto?

Dėl antro vaiko tai nežinau, o va pirmajam tai buvo virkštelė apsisukus aplink kaklą ir juosmenį.
O kaip sužinojau? Darė echo gal 30-32 savaitę, matė, tačiau su akušere susišnekėjo lotyniškai, ta užrašė ir nieko man nesakė. O kai papuolė tie įrašai man į rankas, tai mačiau jau lietuviškai parašyta.
Kad puoliau gydytoją, kodėl man nepasakė.
- Nu pasakyčiau, ir kas iš to? Nei ranką įkišus atsuksi, nei ką pakeisi. O nervų tai prarasi begalvodama... o be to, aš sakiau... lotyniškai... tu girdėjai tongue.gif

ir nebepykstu... nes iš tikro, jeigu nustato apie 30-32 sav, tai ką ten bepakeisi?
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2008 04 04, 08:55)
Dėl antro vaiko tai nežinau, o va pirmajam tai buvo virkštelė apsisukus aplink kaklą ir juosmenį.
O kaip sužinojau? Darė echo gal 30-32 savaitę, matė, tačiau su akušere susišnekėjo lotyniškai, ta užrašė ir nieko man nesakė. O kai papuolė tie įrašai man į rankas, tai mačiau jau lietuviškai parašyta.
Kad puoliau gydytoją, kodėl man nepasakė.
- Nu pasakyčiau, ir kas iš to? Nei ranką įkišus atsuksi, nei ką pakeisi. O nervų tai prarasi begalvodama... o be to, aš sakiau... lotyniškai... tu girdėjai  tongue.gif

ir nebepykstu... nes iš tikro, jeigu nustato apie 30-32 sav, tai ką ten bepakeisi?


o kaip sekesi pagimdyti? naturaliai? ar buvo del virksteles problemu?

beje, gytytoja man atrodo labai ismintinga moteris - stengiasi nestuke.gif apsaugoti nuo nerimo smile.gif
Atsakyti
Mes pirmadieni uzsiregistrave ekoskopijai, reiks paklausti ar neapsisukus,nes paskiaciau ir baisu pasidare g.gif doh.gif
Atsakyti