Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

Tęsiam... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondie @ 2008 04 03, 14:28)
Tęsiam...  4u.gif


o kur dareisi veido valyma? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 03 balandžio 2008 - 14:20
QUOTE(agnuta @ 2008 04 03, 14:20)
o kur dareisi veido valyma? ax.gif


Dariausi pas kosmetologę Valeriją, Domaševičiaus g. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Turiu ir as baisiai problematiska oda. Nors man jau gerokai virs 20, bet ir spuogais baisiai beria, ir inkstirai, ir riebi ir kemsasi. Gal galetumete parekomenduoti kokia gera su tuom kovoti padedancia kosmetologe? Kad ir mitybos klausimais pakonsultuotu, gal paaiskintu kokios priezastys gali buti tokiu problemu, ir del kosmetikos parekomenduotu ir prieziuros namuose?
Siaip jau daug ju esu bandziusi, bet kuo toliau tuo maziau jos bepadeda... sad.gif O pavasaris, noris susitvarkyti oda. Anksciau man sakydavo, kad problema yra giliau, ne odos, gal tyrimus kokius pasidaryti. Nebezinau jau ko ir griebtis...
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kinderiuke @ 2008 04 06, 13:32)
Sveikos mergaites. Turiu ir as baisiai problematiska oda. Nors man jau gerokai virs 20, bet ir spuogais baisiai beria, ir inkstirai, ir riebi ir kemsasi. Gal galetumete parekomenduoti kokia gera su tuom kovoti padedancia kosmetologe? Kad ir mitybos klausimais pakonsultuotu, gal paaiskintu kokios priezastys gali buti tokiu problemu, ir del kosmetikos parekomenduotu ir prieziuros namuose?
Siaip jau daug ju esu bandziusi, bet kuo toliau tuo maziau jos bepadeda... sad.gif O pavasaris, noris susitvarkyti oda. Anksciau man sakydavo, kad problema yra giliau, ne odos, gal tyrimus kokius pasidaryti. Nebezinau jau ko ir griebtis...
Aciu  4u.gif


Aš patarčiau ne pas kosmetologę eit, nes jos vis tiek ir ne visos ir tą medicininį išsilavinimą turi, o be to, gali siūlyti kosmetiką ne tą, kurios gal būt reikia, o tiesiog tą, su kuria konkrečiai dirba pati kosmetologė. blush2.gif Siulau kažkur pas dermatologą užsirašyti - padarytų tyrimus, išrašytų vaistų, jei jų reikia ir t.t 4u.gif
Atsakyti
O dermatologas tai cia per seimos gydytoja? Kazkaip man ju irgi baisoka. Mano draugei kazkada tai nugyde biski, prirase tepalu kazkokiu, kurie nudegino oda ir vaistu, kurie nepadejo... g.gif
O gal kokia konkrecia dermatologe gali kas parekomenduoti?

QUOTE(Blondie @ 2008 04 06, 14:40)
Aš patarčiau ne pas kosmetologę eit, nes jos vis tiek ir ne visos ir tą medicininį išsilavinimą turi, o be to, gali siūlyti kosmetiką ne tą, kurios gal būt reikia, o tiesiog tą, su kuria konkrečiai dirba pati kosmetologė.  blush2.gif  Siulau kažkur pas dermatologą užsirašyti - padarytų tyrimus, išrašytų vaistų, jei jų reikia ir t.t  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Blondie @ 2008 04 03, 16:36)
Dariausi pas kosmetologę Valeriją, Domaševičiaus g.  4u.gif


Blondie, kaip tavo oda po keliu dienu? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 06 balandžio 2008 - 14:36
QUOTE(agnuta @ 2008 04 06, 14:35)
Blondie, kaip tavo oda po keliu dienu? ax.gif


Negaliu atsidžiaugti... wub.gif Mažyčiai 'šašiukai', kurie buvo užsidėję po tų tokių gilių inkštirų išvalymo, labai gražiai 'nuėjo' blush2.gif Dar buvau užsidėjusi maitinančią kaukę porą kartų - tai irgi manau padėjo greičiau normalizuotis odytei. Žodžiu, rezultatas toks, apie kokį ir svajojau thumbup.gif Nebėr nė vieno inkštiro (net su didinančiu veidrodžiu nerandu lotuliukas.gif ), oda lygi assa.gif
Atsakyti
buvau pries gera savaitele pas dermatologe N. Rostova, na apziurejo,israse losjona ir pudra parekomendavo kad nekimstu poru + gydytu 4u.gif na siandien jau as grazesne blush2.gif wub.gif ji dirba virsuliskese. jei kas noretu koordinaciu,galiu i az parasyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cinnamone @ 2008 04 06, 18:52)
buvau pries gera savaitele pas dermatologe N. Rostova, na apziurejo,israse losjona ir pudra parekomendavo kad nekimstu poru + gydytu 4u.gif  na siandien jau as grazesne blush2.gif  wub.gif  ji dirba virsuliskese. jei kas noretu koordinaciu,galiu i az parasyti mirksiukas.gif

o kokią pudrą? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madam Butterfly: 07 balandžio 2008 - 15:11
QUOTE(cinnamone @ 2008 04 06, 18:52)
buvau pries gera savaitele pas dermatologe N. Rostova, na apziurejo,israse losjona ir pudra parekomendavo kad nekimstu poru + gydytu 4u.gif  na siandien jau as grazesne blush2.gif  wub.gif  ji dirba virsuliskese. jei kas noretu koordinaciu,galiu i az parasyti mirksiukas.gif



pas rostova gydziausia, pries kokius 10 metu blush2.gif man poveikio nebuvo, israse kelis losjonus ir dar toki ruda smirdanti krema, kuri reikejo teptis tiesiai ant spuogu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 04 08, 11:21)
pas rostova gydziausia, pries kokius 10 metu blush2.gif man poveikio nebuvo, israse kelis losjonus ir dar toki ruda smirdanti krema, kuri reikejo teptis tiesiai ant spuogu ax.gif

as dabar gydausi, o tiksliau tik profilaktiskai uzeinu pas ja karta i menesiuka, man super, isgyde veiduka, duoda geru patarimu. rekomenduoju visiems mirksiukas.gif
Atsakyti