Įkraunama...
Įkraunama...

Celluless vakuuminio masažo prietaisas

Tai va, beziurint tv akis uzkliuvo uz sio prietaiselio reklamos http://www.topshop.l...t...9&pid=60111 . idomu gal jau kas uzsisaket ar ketinat, pasidalinkit ispudziais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nicollette: 03 balandžio 2008 - 23:32
Va ir as galvoju apie ta aparaciuka,gal visai ir nieko butu isigyti g.gif
Atsakyti
vau ... sudomino bigsmile.gif reikes buvaryt i pati Topshop'a, realiai si daikta apziuret bigsmile.gif
Atsakyti
Ash jau uzsisakiau smile.gif,
Kaune Topshope atvesh tik uz dvieju menesiu, bent jau taip sake. O man atsius uz menesio, parasysiu tada ispudzius.
Atsakyti
sutaupysite nusipirkusios paprastas masazo taures- principas tas pats. siuo metu darausi vakuumini masaza, dariausi ir anticeliulitini ranku, dar naudoju gumines taures. ranku masazas nepadeda! vakuuminis super, bet sutaupysit pinigu nusipirkusios pora masazo tauriu po 6Lt. tik nereik tingeti pazaisti su jomis 4u.gif
Atsakyti
man kazkada masaziste aiskino kad masaza reik daryt butinai gulint kad viskas kur reik nuteketu . tai idomu kaip su siuo aparaciuku ar tos sankaupos nenueis tik i kita vieta
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 04 05, 09:44)
man kazkada masaziste aiskino kad masaza reik daryt butinai gulint kad viskas kur reik nuteketu . tai idomu kaip su siuo aparaciuku ar tos sankaupos nenueis tik i kita vieta


Įdomu kur galėtų nueiti. negi į kelius ar į blauzdas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(royal @ 2008 04 05, 09:36)
sutaupysite nusipirkusios paprastas masazo taures- principas tas pats. siuo metu darausi vakuumini masaza, dariausi ir anticeliulitini ranku, dar naudoju gumines taures. ranku masazas nepadeda! vakuuminis super, bet sutaupysit pinigu nusipirkusios pora masazo tauriu po 6Lt. tik nereik tingeti pazaisti su jomis  4u.gif

suintrigavo, o kaip atrodo tos taures, ir kur ju pirkt ieskot? aciux jei nepatingesit brukstelt 4u.gif ax.gif
Atsakyti
cia forume kazkurioj temoj buvo kalbeta apie si prietaisa.moteris skambino i top shop ir ten paaiskino to prietaiso veikima.sake kad nesireguliuoja vakuumo stiprumas,todel manau neverta jo pirkti nes juk kiekvieno zmogaus organizmas skirtingas.vienam tinka stipresnis kitam silpnesnis vakuumas.ir be to gi pripras oda prie vienodo vakuumo tada reik po truputi ji stiprinti o kadangi cia neimanoma jo sustiprinti tai gaunasi snipstas ir pinigu ismetimas.matete reklamoje koks tas vakuumas silpnas?vos pakeliama oda tai geriau su kokiu masazuokliu pasimasazuot gal net didesne nauda butu...o tos taures vakuumines tikrai geros ir kaina nesikandzioja ir vakuuma gali reguliuoti.va tos taures kaip atrodo taures
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovila: 06 balandžio 2008 - 09:55
kur tas taures galima nusipirkt ir kaip jas naudot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicollette @ 2008 04 06, 10:58)
kur tas taures galima nusipirkt ir kaip jas naudot?  g.gif



bandyk ieskoti kur visokias ezoterines, rusiskas prekes prekiauja. Jei kauniete esi, tai ju buna gelezinkelio stoties pozemines perejos kazkurioj krautuvleje - 1 vnt/ 5 lt smile.gif
Vilniuje esu girdejusi, kad buna turguose (tik ju pavadinimu nebepamenu doh.gif , nes ne vilniete esu ax.gif )
Atsakyti
As jau antra diena kaip masazuojuosi su celluless, reguliuojasi ten stiprumas, gal ja ne taip informavo arba ne taip suprato, ten tame topshope jie patys nelabai ka zino smile.gif nu fainai taip gerai jauciuosi pasimasazavusi 4u.gif
Atsakyti