Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atnešė jūsų vyras/vaikinas gėlių po gimdymo?

Apklausa: Ar atnešė jūsų vyras/vaikinas gėlių po gimdymo? (716 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Taip man atnešė puokštę smile.gif smile.gif
Atsakyti
taip, gavau nuo vyro gėlių
Atsakyti
Manau nebuvo tokio vyro kuris savo zmonai po tokios dovanos(vaikucio)geliu nebutu nupirkes mirksiukas.gif
Maniskis atvilko didziule puokste tai akusere liepe isnesti nes vaikuciui negerai tos visos lankytoju gerybes smile.gif
P.S.gramatines klaidas istaisiau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perlute: 05 balandžio 2008 - 13:00
Maniskis nenese - gimdymo namuose is karto ispejo, kad geliu gimdyvems nesti negalima...
Atsakyti
Su abiem panom gavom didziules puokstes. bet juk ar tai svarbiausia? g.gif
Atsakyti
atnese roziu puokste!
Atsakyti
Aš gėlių radau grįžusi namo smile.gif
Atsakyti
Maniskis nenese - gimdymo namuose is karto ispejo, kad geliu gimdyvems nesti negalima...


nesupratau...kodel negalima nestgeliu? g.gif schmoll.gif maniskis atnese didziule puokste,buvo labai malonu... blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Atzygiavo katik iskeptas tevelis pas mane su 30 ruzavu roziu.... wub.gif
Atsakyti
o kam to reikia?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2008 04 05, 20:26)
Maniskis nenese - gimdymo namuose is karto ispejo, kad geliu gimdyvems nesti negalima...


blink.gif tai čia gal apie sovietinius laikus kalbi? blink.gif pusseserė dar tebeguli po gimdymo gimd namuose, tai palata skęsta gėlėse.
Papildyta:
QUOTE(JulieTa @ 2008 04 06, 09:15)
Su abiem panom gavom didziules puokstes. bet juk ar tai svarbiausia?  g.gif


bet kaip malonu tongue.gif apskritai labai malonu ir su proga, ir be jos gėlių gauti wub.gif
Atsakyti
Aš prašiau, kad neneštų, buvome iš anksto susitarę..Neteikiu tam didelės reikšmės, man labiau atmintin įstrigo jo meilės vaikui ir man kupini žodžiai, jo rūpestis, jo pagalba tiek pirmom dienom, tiek iki šiol..O kas iš tų gėlių, nuvys ir į šiukšliadėžę.. doh.gif
Atsakyti