Įkraunama...
Įkraunama...

Keistas elgesys - ką reiškia ir kaip atpratinti?

Vien zo, isigijau katyte. Ji naslaite ir nezinau kada ji atskirta nuo kates. Problema, kad miegodama ji ne tik murkia, bet butinai susiranda mano pirsta, ar ranka, isisiurbia ir zinda. Kitaip nemiega. Galvoju, gal nuo mamos per anksti atskirta ar kas, bet nezinau kaip ja atpratinti - gal kokiu vitaminu.... unsure.gif Patarkit.....
Atsakyti
QUOTE(Padrushka @ 2005 10 22, 18:03)
Vien zo, isigijau katyte. Ji naslaite ir nezinau kada ji atskirta nuo kates. Problema, kad miegodama ji ne tik murkia, bet butinai susiranda mano pirsta, ar ranka, isisiurbia ir zinda. Kitaip nemiega. Galvoju, gal nuo mamos per anksti atskirta ar kas, bet nezinau kaip ja atpratinti - gal kokiu vitaminu.... unsure.gif Patarkit.....

Mūsų katinas darė taip pat, tik žįsdavo kaklą, nieko mes jam nedarėm, kažkur nuo 1,5 metų liovėsi, o šiaip kuo didesnis, tuo rečiau taip darydavo, kol išvis nustojo. Kai mūsiškis būdamas didelis taip elgdavosi, paklausėm veterinaro, kame reikalas, sakė infantilus, kada liausis mokslas negali atsakyti, sakė, kad ir visą gyvenimą taip gali daryti.
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 10 23, 03:15)
Mūsų katinas darė taip pat, tik žįsdavo kaklą, nieko mes jam nedarėm, kažkur nuo 1,5 metų liovėsi, o šiaip kuo didesnis, tuo rečiau taip darydavo, kol išvis nustojo. Kai mūsiškis būdamas didelis taip elgdavosi, paklausėm veterinaro, kame reikalas, sakė infantilus, kada liausis mokslas negali atsakyti, sakė, kad ir visą gyvenimą taip gali daryti.

Maniskis iki siolei taip daro doh.gif , o ypac kur uzuodzia kuno kvapa, pavyzdziui vyro maikiu pazastis zinda tongue.gif , mano naktinius, arba dazniausiai mano bliuzona kambarini, matyt kvapa mano uzuodzia ir nuo pat mazumes ta pati bliuzona zinda doh.gif
Atsakyti
Supratau - prognozes nekokios.
Laukti kol praeis arba nepraeis schmoll.gif
Draugas pasiule nesti katyte i TELEBIMBAM laida - ten yra tokia rubrika "atsisveikinimas su kudikyste" (vaikai ismeta zindukus i stiklaini) . Sako, gal pades. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 10 24, 06:02)
O jums čia problema? Mums tai patikdavo, kai katinas taip vaikiškai elgdavosi  blush2.gif

Man tai irgi netrukdo, o kai vyrui pazastis zysti pradeda, tai dar ir linksmai pasijuokiam tongue.gif , nes pastoviai bezysdamas uzmiega, kaip kudikis koks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 10 23, 21:02)
O jums čia problema? Mums tai patikdavo, kai katinas taip vaikiškai elgdavosi  blush2.gif


man tai problema, nes as ja noriu pasiimti i lova miegoti, bet tas jos zindimas pakankamai garsus ir ne toks jau malonus.
gaunasi taip: arba miegu as arba ji. arba miegam atskirai sad.gif
Atsakyti
Sveikos kaciu myletojos,
Noreciau patarimo del savo katinuko. Taigi, turiu Kornvalio reksu veisles kaciuka, jam 2,5 men. Pas mane jis jau 2 savaites.
Kaciukas yra vyriskos lyties. Pries kokia savaite pradejo keistai elgtis. Vos tik as atsigulu miegoti arba ryte kokia 6 val. jis pradeda garsiai murkti ir isigabina i mano oda (i rankos,veido, kaklo) ir pradeda kaip kokia soske zisti. Ir kartu letenelemis ta vieta minkyt. Man labai keistas jo elgesys. Bet zinokit VISISKAI NEIMANOMA MIEGOTI ir tas kaciukas niu labai lenda. Tenka net uzdaryti ji koridoriuje, o tada jis miaukia.
Na mano versija butu, jog as jam kaip mama ir primenu jam mamos "papa". Bet bijau kad neiprastu taip daryt, nes as nejaukiai jauciuosi ir visai negaliu miegot.
Ka daryt, patarkit!!
Atsakyti
Žaisti mažiukas nori, meilės ir šilumos nori. Paglostyk ,padūk ir viskas biggrin.gif Ryte gal išalkęs būna. Nieko keisto čia nematau, visi taip daro mirksiukas.gif
Atsakyti
Visiška tiesa. Gali būti, kad per anksti nuo mamytės atitrauktas. O ir šiaip tokiems mažiams reikia dar šilumos ir meilės mamiškos. Galiu tik pasakyti, kad praeis. Bet sunku iš pradžių (o ir vėliau visko bus). Tiesiog, prieš įsigyjant bet kokį gyvūną, reikia numatyti, kad problemų bus. Nesvarbu, koks tai gyvūnas: katė, šuo, žiurkėnas ar pan. Reikia žiūrėti į tai atsakingai.
Atsakyti
QUOTE(gravel @ 2006 07 28, 10:50)
Visiška tiesa. Gali būti, kad per anksti nuo mamytės atitrauktas. O ir šiaip tokiems mažiams reikia dar šilumos ir meilės mamiškos. Galiu tik pasakyti, kad praeis. Bet sunku iš pradžių (o ir vėliau visko bus). Tiesiog, prieš įsigyjant bet kokį gyvūną, reikia numatyti, kad problemų bus. Nesvarbu, koks tai gyvūnas: katė, šuo, žiurkėnas ar pan. Reikia žiūrėti į tai atsakingai.


noreciau patarimu o ne pedagogikos
Atsakyti
Nereikia įsižeisti. Aš irgi taip kvailai pradėjau. Nieko nežinojau, nenusimaniau. Viskas savu laiku ateina.
Nori patarimų? Įsigyk dar vieną tokios pat veislės katiną. Turėjai žinoti, kad Kornvalio reksai nemėgsta vienatvės, negali išbūti vieni ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Atene82 @ 2006 07 28, 09:59)
Sveikos kaciu myletojos,
Noreciau patarimo del savo katinuko. Taigi, turiu Kornvalio reksu veisles kaciuka, jam 2,5 men. Pas mane jis jau 2 savaites.
Kaciukas yra vyriskos lyties. Pries kokia savaite pradejo keistai elgtis. Vos tik as atsigulu miegoti arba ryte kokia 6 val. jis pradeda garsiai murkti ir isigabina i mano oda (i rankos,veido, kaklo) ir pradeda kaip kokia soske zisti. Ir kartu letenelemis ta vieta minkyt. Man labai keistas jo elgesys. Bet zinokit VISISKAI NEIMANOMA MIEGOTI ir tas kaciukas niu labai lenda. Tenka net uzdaryti ji koridoriuje, o tada jis miaukia.
Na mano versija butu, jog as jam kaip mama ir primenu jam mamos "papa". Bet bijau kad neiprastu taip daryt, nes as nejaukiai jauciuosi ir visai negaliu miegot.
Ka daryt, patarkit!!


visiskai normalu!
smile.gif
mano katiniuks irgi sitaip daro, ir nors jam 6 menesiai jau, jis vis tiek labai mielai minko mano pilva ir pazindzia karts nuo karto. bet po truputi isauga.
as savo katineli paemiau 1 menesio- tad jam ypac jauciasi tas mamos trukumas.
nera ko cia issigasti, jam rytais tiesiog pasidaro salta, ir jsi sitaip mamyte prisimena smile.gif
tad po kiek laiko vis mazes mazes, bet vat koleges katinele jau 2 metai, o ji vis tiek minko lotuliukas.gif
man tai miela labai kaip jis murkdamas taip daro smile.gif o paskui po kiek laiko atsigula ant rankos ir murkia murkia be perstojo, bet matyt jam taip malonu vargsiukui, nes gi reikia jam meiles daug smile.gif
Atsakyti