Įkraunama...
Įkraunama...

Kotletai iš kviečių

Gal kuri nors tiksliai zinot kaip gaminti? Kiek atsimenu, mano drauges teta gamindavo, reikia isvirti kviecius (grudus), juos sumalti, prideti riebios virtos mėsos (irgi maltos), prieskoniu ir kepti. Gal kazka praleidau? Skonis toks, kad pirsciukus laiziausi, o dabar nemoku pasidaryt.
Atsakyti
Mes gaminame taip:daigintus kviečius nuplikom verdančiu vandeniu ir sumalam. Į varškę pridedame daug susmulkinto česnako,kiaušinį ir prieskonių(į varškę dedame todėl,kad geriau išsimaišo).Tada viską sumaišome su maltais kviečiais ir kepame ant aliejaus. Įdomiausia,kad visada ruošiame taip pat,o kotletėliai kartais būna labai birūs (bet vistiek labai skanu)
O gal žinote ką nors skanaus su daigintais rugiais.
Atsakyti
na mes darom taip:
3 stiklines kvieciu
3 virtos bulves
1 svogunas
3 riekeles batono
3 kiausiniai
1 saukstas krakmolo
kviecius uzpilam vandeniu is vakaro (galima ir sudaiginti) po to 2 kartus permalam per tanku sieteli, sudedam likusius produktus ir suminkom tesla (gaunasi panasi i kotletu ) darom koltetukus ir kepam ant aliejaus. valgyti su virtom bulvem ir pomidorais, tinka baltas padazas. tik negalima troskinti nes skonis bus kaip virtos duonos ax.gif
Atsakyti
Receptas jau kaip ir yra. Tik va, dabar galviju is kur reik gaut kvieciu g.gif . Teks prasyt, kad is kaimo kas nors parveztu ax.gif
Atsakyti
Prie kviečių kotletukų labai tinka grybų padažas , išbandyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitka @ 2005 04 24, 20:33)
Receptas jau kaip ir yra. Tik va, dabar galviju is kur reik gaut kvieciu g.gif . Teks prasyt, kad is kaimo kas nors parveztu ax.gif

siaip ir parduotuvej yra sudaigintu pirkti, tik turbut pobrangiai g.gif
Atsakyti
Sudaigintu tai yra, bet mazas indelis apie 3 lt kainuoja. Tai kotleciukai gausis brangesni uz mesos kotletus
Atsakyti
O aš darau taip:

Daigintų kviečių (rugių,..) idelis - daigintų, nes sveika smile.gif
Varškės
Kiaušinį įmušu, kad geriau "surištų"
Prieskoniai - nu čia kas ką mėgsta: česnakai, svogūnai, ... aš labai mėgstu krapų pridėti daug arba svogūnų laiškų.

Tada pamatau (dažniausiai taip nutinka), kad varškės per daug pridėjau biggrin.gif ir primaišau avižinių dribsnių, tiek, kad tešla lipni būtų ir kepu - labai skaniai gaunasi wink.gif

O dar dažnai visą tą masę sumaišau su sojų faršu (1 pakuotė), tada kotletukų visai savaitei užtenka, daug baltymų ir vitaminų - žodžiu man taip patinka wink.gif
Atsakyti
Esu siame reikale dar zalia, todel neisivaizduoju, kaip sudaiginti kviecius? blush2.gif
Kiek reikia pilti vandens? Kiek laiko laikyti? Kokioj temperaturoj? Ar reikia uzdengti?
Atsakyti
As tai nedaigintus paverdu,kad but minksti,sumalu su nedideliu gabaleliu kiaulienos lasinuku,imusu kiausini,prieskoniu,miltu siek tiek ir kepu,o be to tikra tiesa,grybu padazas pats tinkamiausias,nieks net neatspeja,kad tai kotletukai is grudu...labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Mama darydavo kvietinius kotletukus (kai kvieciu is kaimo parsivezdavom). Receotuko tiksliai nezinau, bet laaaabai skanu.

O dabar nebr kaimo, nere ir kotletuku. Bet taip cia sugundet, kad reiks ieskot is kur kvieciu gauti ir daryti.
Atsakyti
kvieciu buna pirkti ekologiniame stende, pvz Maximoje
As visai neseniai pirkau smile.gif
Atsakyti