Įkraunama...
Įkraunama...

pledukai vaikams

sveikos 4u.gif

perziurejau visas temas ir tokios neradau tai galvoju reikia atidaryti.
dabar esu nestuke.gif ir noreciau savo busimam leliukui numegzti ar nunerti pleduka. manau ir daugiau tokiu nestuke.gif atsiras...
tikiuosi labiau patyrusios mamos ir siaip megejos tures kuo pasidalinti ax.gif

laukiami ivairus ideju pasiulymai tiek megztiem tiek nertiem pledukam. tik butu gerai kad su schemutem butu, nes nu tiek graziu paveiksliuku prisiziurejau o kaip juos paversti apciuopiamu daiktu rankose - neisivaizduoju doh.gif
Atsakyti
Įmetu nuorodėlę, kur SM forume tai buvo aptarinėjama

http://www.supermama...showtopic=20041

Tik ten- ir siūti, ir megzti pledai ir lovatiesės.
Smagu, kad atidarei temutę, skirtą grynai vaikiškiems pledukams. 4u.gif
Papildyta:
Dar yra vienas kitas pledukas vaikiškų drabužėlių temoje.

QUOTE(syu @ 2008 04 08, 14:10)
laukiami ivairus ideju pasiulymai tiek megztiem tiek nertiem pledukam. tik butu gerai kad su schemutem butu, nes nu tiek graziu paveiksliuku prisiziurejau o kaip juos paversti apciuopiamu daiktu rankose - neisivaizduoju  doh.gif


Schemutės jokios nereikia pledukui smile.gif. Na nebent nertam. Standartinis pledukas yra maždaug 110x80 cm.
Aš saviškį mezgiau atskiromis juostomis, 15 cm pločio ir 115 cm ilgio, tada jas tarpusavyje susiuvau. Va taip atrodo, tik dar kampuose bites išsiuvinėjau smile.gif

user posted image

Kitos kiek girdėjau, mezga iškart viso pločio. Bet taip, man rodos, sunkiau, ypač kai einama į antrą mezginio pusę ir jis toks didelis tampa.


Papildyta:
kažkokio nerto pleduko schemutė smile.gif

user posted image

ir dar viena

user posted image

čia tokių pledukų schemutės, kur neriasi iš kvadratėlių, ir po to tarpusavyje tie kvadratėliai susimezga ir gaunasi kažkas panašaus į tai

user posted image
Atsakyti
labai grazus tavo pledukas thumbup.gif

kaip tik norejau jau klaust kokie ismatavimai turetu buti pleduko ale ziuriu jau ir taip parasei ax.gif
tikrai manau kad megzti ji visa vientisa nera lengva g.gif
man labai grazus tie pledukai is kvadrateliu, bet labai grazus ir paprastu istisiniu rasteliu nerti wub.gif oi bus sunku apsispresti koki savo zuikiui suregzt ax.gif
Atsakyti
Turiu prikaupus, tai įdedu visiems
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
tik dėl pledukų, kurių raštai skylėti, tai viena pakomentavo, kad mažiukų piršteliai labai mėgsta ten įsivelti....
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 04 08, 17:52)
tik dėl pledukų, kurių raštai skylėti, tai viena pakomentavo, kad mažiukų piršteliai labai mėgsta ten įsivelti....


o jau kokie grožiai thumbup.gif

syu, negalvojai apie pleduką, iš kurio pasidaro vokelis? Pookelis kaip tik vieną panašų įmetė čia. smile.gif Ir gal žinai, ko laukiesi? Aš tai berniuko... smile.gif

O dėl tų pirštukų įsivėlimo... mano lelius gims šią vasarą, tai pvz. kitą vasarą, kai jam bus metukai, gal visai galėtų tikti ir plonas su skylutėm pledukas jam? Jau bus protingesnis, ir jei ir užsimes ant galvos ar įsivels kaip nors, nieko neatsitiks... rolleyes.gif

Įmesiu dar kelis, kur buvau užsisaugojus kaip idėjas smile.gif

user posted image

user posted image

va šitas tarnavo už idėją mano pledukui smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fox_lady: 08 balandžio 2008 - 18:48
user posted image
akys tik issipute paziurejus tiek grozybiu!!!!

del "skyletu" tai vat as irgi galvoju kad gal nelabai gerai, nes tikrai vaikutis gali isipainiot g.gif tai manau kad pirma pleduka darysiu kazkokio vientisesnio rasto. ax.gif

turiu dar klausimuka:
jeigu nerti pleduka is kvadrateliu, kaip po to tuos kvadratelius sunerti kartu? kazkaip niekad nemokejau ir net neisivaizduoju kaip tai daroma. cia lyg vienam paveikslely buvo schemute, tik nelabai as supratau ar ten tikrai tai g.gif

o del pleduko-vokelio tai irgi faina ideja siaip, juolab kad mano mazutis gims rugsejo pradzioj tai visa gudi ziema pries akis, gal ir patogu tureti toki pleduka-vokeli. tik neisivaizduoju kaip jis ten padarytas doh.gif nes kaip megzti/nerti vokeli kaip ir aisku, bet kaip padaryt kad butu "universalas" tai nzn blush2.gif gal kas turit minciu?

Papildyta:
QUOTE(Fox_lady @ 2008 04 08, 19:41)
user posted image



man sitas tai laaaaabai patinka, tik jau pries tai kitose temose ji maciau tik visur be aprasymo verysad.gif man dar tooooli iki rankdarbiu gaminimo is galvos ar tiesiog is paveiksliuko... blush2.gif
ir cia jis taip atidziau paziurejus tai kaip kilimelis prie duru padarytas, nu bet gal ivairiai galima sugalvoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syu: 08 balandžio 2008 - 19:02
Syu, deja, dar neišmokau ir aš pleduko kvadratėliais nerti. Tai gal kas kitas patars.. smile.gif. Siūlau pasižiūrėt temoj apie pledus ir lovatieses, ten buvo kelios moterys įdėję savo megztų panašių pledų, tai jei ką, gali mėgint a.ž. parašyt kuriai, gal ir patartų? smile.gif

O pledukas universalas- taigi matosi viskas tam paveikslėlyje smile.gif. Man rodos, tiesiog daromas kraštas su skylutėmis aplink visą pleduką, ir suvarstomas. O dar galima daryti tiesiog knopkytėm susegiojamą, gal net sąlyginai paprasčiau būtų.

O tas be aprašymo - na taip, ten kaip durų kilimėlis padarytas, bet jis toks gražus, kad galėtų ir pledukas iš tokių spalvų būt, manau. Aš galvoju, kad paprasčiausia būtų susirast internete, kaip mezgamos gėlės, tas gėles nunert vašeliu atskirai, ir prisiūt prie jau gatavo pleduko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fox_lady: 09 balandžio 2008 - 10:18
Aš irgi dar niekad nieko iš kvadratų nedariau galima sakyt, bet įsivaizduoju, kad variantų kvadratų sujungimo yra daug. Va pvz tas pledas kur kvadratukai su širdelėm, tai manau, kad sudėta dvi detalės ir sunerta paprastu žemu stulpeliu, kiti var. gali būti tik sukabinama kampuose ir per krašto vidurį, ar suneriama, kaip tam kinietiškam, pynele
Atsakyti
QUOTE(syu @ 2008 04 08, 18:59)
man sitas tai laaaaabai patinka, tik jau pries tai kitose temose ji maciau tik visur be aprasymo  verysad.gif man dar tooooli iki rankdarbiu gaminimo is galvos ar tiesiog is paveiksliuko...  blush2.gif


Aprasymas yra wink.gif Tik deja, anglu kalba cool.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tokom: 09 balandžio 2008 - 19:06
brrr nieko nesupratau tam aprasyme doh.gif
na nieko, gerai cia buvo pasakyta, kad galima megzti vientisa ir po to gelytes tik prisiuti. ax.gif
tik as kadangi nezinau ir nezinosiu kas gims: berniukas ar mergyte, tai vat nezinau ar labai jau man gelytes tinka blink.gif gal geriau kokios zvaigzdutes? jau pradeda po truputi kristalizuotis vaizdas man sioks toks ax.gif

Atsakyti
O man graziausi pledukai kai neriami ar mezgami spalvotomis juostelemis, vientisas ir dar kokiu nors alia "bangeliu" rastu tongue.gif Tada tikrai tiktu tiek mergaitei tiek berniukui ax.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
va, radau puslapeli kur yra daug visokiu nerimo rastu, tai galima tikrai issirinkti kazka jeigu yra noras nerti vientisa pleduka mirksiukas.gif

nerimo rastukai

pirmadieni busiu biskuti mieste, tai reiks nusliauzti iki kokios siulu parduotuves pasiimti siuluiku pledui, nes visas balandas dar kaip minimum nusimato lovytej... doh.gif
Atsakyti