Įkraunama...
Įkraunama...

Fruttini kūno priežiuros priemonės

Na eurokos parduotuvej pamaciau visa fruttini kolekcia..tai norejau paklausti kaip ji jums? g.gif Kiek usciau tai kvapai skanus-tokie gaivus rolleyes.gif rolleyes.gif ..kiek pastebejau tai kuno losjonu ir kremu kaina tikrai nedidele o kiekis nemazas biggrin.gif biggrin.gif ..tai kaip ji jum? ar tie kuno kremai geri nes labiausiai tai mane jie zavejo.. ax.gif ax.gif
Atsakyti
o as kaip ti ziurejau ka is tos kolekcijos nusipirkus... gera tema uzvedei. smile.gif
drauge sake kad labai skaniai kvepia vysniu kuno balzamas, darmaciau kad yra dideles dezutes kokio tai kuno kremo...
mama turi kuno purskikli su mandarinais tai nuo jo kunas lipnus pasidaro... nors kai kremas gal kitaip?..
Atsakyti
turejau fruttini vyshnini kuno purshkikli. Po keliu kartu naudojimo jau pykino nuo to kvapo fart.gif

bet lupu balzamas su karamele ir migdolais thumbup.gif
Atsakyti
Cia turbut snekat apie ALDO VANDINI? smile.gif
Atsakyti
aha.. smile.gif
nu kaip tik bavau eurokoj tai ir nusipirkau ta vysnine duso zele cool.gif ...is pradziu tai kvapas thumbup.gif thumbup.gif bet daba biski abejoju..kazkoks per saldus man...
bet kiek atsimenu kokosinis ir medaus kvapai buvo irgi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as turiu du lupu balzamus. Vysniu su vanile ir metu su greifurtais. nu tai liuks man jie. esu gavus dovanu purskikli meaus su pien kvapu. na labai saldus, bet ir riebus. truputi per greit po pasipurskimo bliuska uzsivilkau tai issiriebalavo. o viena syk pirkau vienkartine kauke veidui su vysniom ir vanile. nudegino veida, teko ramunelem puse dienos gaivint.
labai geru atsiliepimu apie sveitiklius girdejau. 4u.gif
Atsakyti
Tik duso zele su scrub'u turejau mandarininius kazkokius tai feeeeeeeeee.
Nei kvapas, nei kitkas nepatiko- dar dabar vonioj stovi- vat eisiuir ismesiu lauk, nes tik vieta uzima.
Atsakyti
Man Fruttini peelingas labai patinka,kokosu-bananu kvapo thumbup.gif
Atsakyti
As irgi turiu lupu balzama su vysniom ir vanile.. smile.gif Jau antra pakuote baigiu sunaudoti.. smile.gif Pirma karta parsiveziau is Vokietijos, tai LT dar nebuvo.. smile.gif O po kazkiek laiko atsirado, tai iskart vel nusipirkau.. smile.gif
Super!!
Taip pat naudoju veido sveitikli sausai odai, ir veido kauke saisai odai.. smile.gif Irgi SUPER!!! smile.gif Man tikrai patinka smile.gif
Tik tie visokie kiti tepalai kunui ir t.t. man nelabai, nes sakykit ka norit, kvapas tikrai astrus, ir jis skanus tik tol, kol pauostei is pakuotes ir uzdarius padejai.. smile.gif Bet issimozojus tas kvapas tikrai niekur nedingsta.. smile.gif Zodziu astrumas tai tikrai jaucias.. smile.gif Feee.. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
tikrai labaiteisingai pastebeta, kad kvepia tik tol kol uostai pakuote atidarius smile.gif
o kai pvz tokia stipriai kvepiancia duso zele kaip karameline ar kokosine praustis kasryta, tai manau 3 dienos ir nebepatiktu.. schmoll.gif
o metu kvapo tai is viso kazkox nesusipratimas blink.gif
Atsakyti
KOKIOS KAINOS ŠIOS KOSMETIKOS? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Kainos tikrai nėra tokios jau didelės - iki 20 lt, o ir kiekis nemažas. Bet pritariu visoms pasisakiusioms, kad kvapas labai jau intensyvus, ypač vyšnių, tai po ilgesnio naudojimo pradeda erzinti.
Atsakyti