Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo kursai

TURIU KLAUSIMA, GAL KAS ZIMO KIEK KAINUOJA PAPILDOMI VAZIAVIMAI VAIRAVIMO MOKYKLOSE? g.gif
Atsakyti
Vilniui tai mazaug 70lt darbo dienomis, savaitgaliais iki 100 net.. cia vaiziavimas pusantros valandos.

kitur yra 50lt + benzinas, kuris ir kainuotu mazdaug iki 20 lt.

gal kur pigiau zinot??? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bamas2 @ 2008 03 27, 11:38)
TURIU KLAUSIMA, GAL KAS ZIMO KIEK KAINUOJA PAPILDOMI VAZIAVIMAI VAIRAVIMO MOKYKLOSE? g.gif

o tau asmeniskai reik tema susikurt?
gi yra apie tai tema http://www.supermama...showtopic=98969
Atsakyti
Taip, man paciai reikia instruktoriaus paslaugu, tik neissivaizduoju kiek kainuoja atejusiems is gatves. Maciau ta tema, bet kad ten Vilniuje, o as gyvenu Kaune.
Atsakyti
Senoji tema stai cia: http://www.supermama...showtopic=20887

Diskutuojam toliau group.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2008 04 10, 07:18)
vakar buvo man pirmosios pagalbos pamoka, tai pašnekėjau su ta direktore, sakė važinėsim savaitgaliais. ir jeigu kas kad vėl jai sakyčiau. nu tai žiūrėsim kaip čia bus. galėtų būti registracija pačioj mokykloj, užsirašyčiau visiems ateinantiems šeštadieniams iš eilės ir ramu būtų.

uhu, butu gerai, jei is karto galetum uzsirasyt g.gif tai dabar sestadieni si vairuosi?
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2008 04 10, 09:16)
uhu, butu gerai, jei is karto galetum uzsirasyt  g.gif tai dabar sestadieni si vairuosi?

nea, šį atseit jau užimta, antradienį važiuosiu, tada ir tarsimės g.gif
Atsakyti
Sveikos,

pagaliau uzsirasiau ir as vairavimo kursams Dorkane thumbup.gif Siandien jau einu i pirma paskaita ir jau gausiu instruktoriu. tik idomu, kada jis mane gales priimti g.gif Jauciu eiles kokios doh.gif

Idomu, koki instruktoriu gausiu? Gal kas man i kompanija Savanoriuose? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2008 04 10, 09:31)
nea, šį atseit jau užimta, antradienį važiuosiu, tada ir tarsimės  g.gif

as tai is pradziu norejau vakarais vazinet, bet irgi daznai uzimta buvo, o ir tamsoj tai kuoliuku nesimato, tai sunku mokytis (diena tikrai daug lengviau), tai paskui pradejau vaiksciot pietu metu (visai salia dirbu), greiciau isvazinejau pamokas.
papasakok kaip tau praeis pamoka ir sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2008 04 10, 09:54)
as tai is pradziu norejau vakarais vazinet, bet irgi daznai uzimta buvo, o ir tamsoj tai kuoliuku nesimato, tai sunku mokytis (diena tikrai daug lengviau), tai paskui pradejau vaiksciot pietu metu (visai salia dirbu), greiciau isvazinejau pamokas.
papasakok kaip tau praeis pamoka ir sekmes  4u.gif

greičiau tai reiškia kad gaudavai porą kartų į savaitė? nors koks skirtumas, ji man šia savaitę net nesiūlė, o užsirašinėjom pirmadienį ir kitos pirmadienio nesiūlė, nes viskas užimta doh.gif tai taip ir važinėsim vieną kartą į savaite turūt ir geriau nėra ko tikėtis. dabar vakarais šviesu, o dienos metu nu vieną kartą galėčiau išsiprašyti iš darbo, bet daugiau tikrai ne schmoll.gif bet iš važinėjimo vakarais irgi turbūt mažai naudos, kamščiuose prastovėsim ir tiek doh.gif ale teks kartais paskaitą paaukojus kamštyje pasėdėt, nes kitaip iki liepos 1d. kursų nepasibaigsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2008 04 10, 10:06)
greičiau tai reiškia kad gaudavai porą kartų į savaitė? nors koks skirtumas, ji man šia savaitę net nesiūlė, o užsirašinėjom pirmadienį ir kitos pirmadienio nesiūlė, nes viskas užimta  doh.gif  tai taip ir važinėsim vieną kartą į savaite turūt ir geriau nėra ko tikėtis. dabar vakarais šviesu, o dienos metu nu vieną kartą galėčiau išsiprašyti iš darbo, bet daugiau tikrai ne  schmoll.gif  bet iš važinėjimo vakarais irgi turbūt mažai naudos, kamščiuose prastovėsim ir tiek  doh.gif  ale teks kartais paskaitą paaukojus kamštyje pasėdėt, nes kitaip iki liepos 1d. kursų nepasibaigsiu  lotuliukas.gif

Taip, per viena savaite pavyko tris pamokas gauti, tai dziaugiausi, jautesi kad mazesne pertrauka, vairavimas gersnis. Kitos pamokos - karta per savaite.
Teko irgi biski kamsciuose pasedet, bet manau ir tai naudinga, ismoksti judet smile.gif ir butinai prasyk kai prasivazinesi, kad veztu regitros keliais, nes pati nepasiulys greiciausiai (as visad pati prasydavau), ji vis sakys, kad reikia gerai vaziuot, norint ten, bet tu prasyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2008 04 10, 10:46)
Taip, per viena savaite pavyko tris pamokas gauti, tai dziaugiausi, jautesi kad mazesne pertrauka, vairavimas gersnis. Kitos pamokos - karta per savaite.
Teko irgi biski kamsciuose pasedet, bet manau ir tai naudinga, ismoksti judet  smile.gif ir butinai prasyk kai prasivazinesi, kad veztu regitros keliais, nes pati nepasiulys greiciausiai (as visad pati prasydavau), ji vis sakys, kad reikia gerai vaziuot, norint ten, bet tu prasyk  mirksiukas.gif

ačiū už patarimus 4u.gif
o aš tai galvoju važiuoti į savo gimtą mietą (Alytų) laikyti egzamino, sakau gal lengviau bus
dabar pažiūrėjau į registraciją, tai tokios išvados: jei iš pirmo karto neišlaikau, tai iki liepos pirmo nebebus prošvaisčių užsiregistuoti dar antrą kartą kad pabandyt verysad.gif nes jeigu leidžia užsiregistruoti vienam kartui, tai po egzamino neišlaikyto geriausiu atveju užsiregistruosiu kitam kartui po mėnesio doh.gif verysad.gif koks šūdas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuiqtis: 10 balandžio 2008 - 10:29