Įkraunama...
Įkraunama...

Lindex

Ne kartą pirkau savo vaikinukui drabužėlių iš Lindex parduotuvės. Likau be galo patenkinta kokybe ir kaina thumbup.gif Nieks nenusiburbuliavo, neišbluko thumbup.gif Aš esu pirkusi berniukui iki metukų - bodžiukus, kojinytes su neslystančiu paduku, šiaip kojinytes... Įdomu būtų pasidalinti patirtimi - kokius dar kuri maytė yra pirkusi rūbelius savo dukrytei ar sūneliui, kuo likote patenkintos, o kuo nusivylėte...
Šiandien, kiek žinau, turi atidaryti Lindex parduotuvę Vilniaus Akropolyje. Gal kuri mamytė pabuvojo jau ten, ar yra skyrius vaikučiams? Gal kokios ypatingos nuolaidos atidarymo proga? 4u.gif
Atsakyti
Iš Lindex esu pirkusi vaikams maikutes ilgom rankovėm. Kokybe likau patenkinta thumbup.gif Maikutės, nei pabluko, nei nusiburbuliavo, nei išsitampė. Tik tiek, kad bent jau vyresniems berniukams, tai nelabai ką ten gražaus yra pirkti doh.gif
Atsakyti
nemažai pirkau rūbelių dukrytei Lindex, labai patiko. Kokybiški rūbeliai, gerai nešiojasi, spalvos ryškios thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2008 04 10, 15:12)
Iš Lindex esu pirkusi vaikams maikutes ilgom rankovėm. Kokybe likau patenkinta  thumbup.gif Maikutės, nei pabluko, nei nusiburbuliavo, nei išsitampė. Tik tiek, kad bent jau vyresniems berniukams, tai nelabai ką ten gražaus yra pirkti  doh.gif


rimtai, vyresniems nėra verysad.gif O jau čia nuo kokio amžiaus vyresni? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2008 04 10, 15:38)
rimtai, vyresniems nėra verysad.gif  O jau čia nuo kokio amžiaus vyresni? blush2.gif  4u.gif

Na, juk žmonių skoniai skirias, tai kas man atrodo negražu, kitai gali būti labai gražu. Pvz. savo septynmečiui visiškai nerandu ką ten pirkti, o ir jaunėliui nelabai kas yra g.gif Man trūksta ryškesnių spalvų berniukų kolekcijose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2008 04 10, 16:43)
Na, juk žmonių skoniai skirias, tai kas man atrodo negražu, kitai gali būti labai gražu. Pvz. savo septynmečiui visiškai nerandu ką ten pirkti, o ir jaunėliui nelabai kas yra  g.gif Man trūksta ryškesnių spalvų berniukų kolekcijose  smile.gif


na, taip, iš tiesų, ne visų vienodi skoniai biggrin.gif Aš kolkas savo mažiukui ten daug ką gražaus randu, neaišku ar ilgai dar rasiu bigsmile.gif
Atsakyti
man irgi patinka Lindex rubeliai vaikams...
labai fainai, kad savo mergaitei galiu rasti ne vien tik rozinius rubus, man ju rubu koloritas labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Vakar aplankiau naujai atidarytą Lindex parduotuvę Vilniaus Akropolyje. Oho, erdvi labai labai, nepalyginsi su Lindex parduotuve Gedimino 9. Vaikiukų rūbeliai taip erdviai sukabinti, nereikia brautis, o ir tiek daug, tiek įvairių man pasirodė thumbup.gif Nupirkau savo mažiukui labai fainą ryškių spalvyčių trumpomis rankovėmis bodžiuką, bus artėjančiai vasarėlei thumbup.gif Žodžiu, man tikrai patiko thumbup.gif O šiaip tos spalvytės labai keičiasi, priklausomai nuo kolekcijos, man kartais būna išvis ten vos keli rūbeliai patinka, o kartais tikrai nemažai thumbup.gif O kolekcijas galite pažiūrėti www.lindex.com - beveik viską tą patį matydavau ir Vilniaus Lindex'e thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, o Lindex Kaune yra?
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 04 11, 18:12)
Mergaites, o Lindex Kaune yra?


va Kaune tai negirdėjau, mano manymu nėra schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Esu savo vyresneliui pirkusi keleta marskineliu ilgom rankovem, tai visai nieko, nors dar tvirtos nuomones apie tuos rubus neturiu smile.gif
Reiks nulekt i ta nauja parduotuve, gal ka grazaus rasiu savo suneliam bigsmile.gif
Atsakyti
Zaviuosi vaikiskais Lindex rubeliais wub.gif Ir kokybiski ir atrodo graziai, stilingai...
Pasidemonstruokit mamytes kokius grozius vaikuciams is ten pirkot bigsmile.gif

Tik va, sau as ten nieko nerandu schmoll.gif
Atsakyti