Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos - melanoma 9

Laba diena, 2007 - 04-16 padaryta žarnyno operacija, nustate melanoma 3 st. padare kolostoma. Atlikau 6 chemoterapijos kursus ,siuo metu imunoterapijai leidžiuos Realderon gydymo pradžioje 18mln. vienetu siuo metu 9, nes kepenu tyrimas suprastejo ir sirdis streikuoja. Kraujo tyrimai geri, bet salutinis poveikis to vaisto nepakeliamas. Dar naudoju fitoterepauto J. Ruolios vaistus. Gal kam sekesi sumazinti salutini poveiki? Gal naudojate dar koki gydymo būda ir sekmingai pasveikote. SIAIP MAN PASISEKE JAU METUKAI IR DAR NEPALIKAU DARBO, KIEK GALEJAU SUSIMAŽINAU./ darbas ne fizinis/ linkiu brangiausio turto SVEIKOTOS sergantiems pasveikti , sveikiems nesutikti tu ligų nei patiems , nei jų artimiesiems. laukių atsiliepimų.
Atsakyti
QUOTE(puregina @ 2008 04 10, 13:49)
Laba diena,  2007 - 04-16 padaryta žarnyno operacija, nustate melanoma 3 st. padare kolostoma. Atlikau 6 chemoterapijos kursus ,siuo metu imunoterapijai leidžiuos Realderon gydymo pradžioje 18mln. vienetu siuo metu 9, nes kepenu tyrimas suprastejo ir sirdis streikuoja. Kraujo tyrimai geri, bet salutinis poveikis to vaisto nepakeliamas. Dar naudoju fitoterepauto J. Ruolios vaistus. Gal kam sekesi sumazinti salutini poveiki?  Gal naudojate dar koki gydymo būda ir sekmingai pasveikote. SIAIP MAN PASISEKE  JAU METUKAI IR DAR NEPALIKAU DARBO, KIEK GALEJAU SUSIMAŽINAU./ darbas ne fizinis/  linkiu brangiausio turto SVEIKOTOS sergantiems pasveikti , sveikiems nesutikti tu ligų nei patiems , nei jų artimiesiems. laukių atsiliepimų.



Mano vyrui pernai sausį nustatė odos melanomą, taip pat ištisus metus naudojo Realdiron, pradžioj vaistų poveikis buvo siaubingas-aukšta temperatūra, kaulų laužymas, galvos skausmas-paskui kažkaip pamažu priprato.Bet neseniai jam nutraukė tuos vaistus, nes pablogėjo kraujo tyrimai-sumažėjo baltųjų kūnelių gamyba, kaip jis man pats sakė, dabar beliko kas tris mėnesius tikrintis. Jis naudojo vaistus tik skausmui mažinti, bet irgi visą tą laiką dirbo, nors kartais ir labai prastai jautėsi.kai naudojo vaistus-buvo labai nervingas, dažnai pykdavomės dėl smulkmenų schmoll.gif Stadija buvo T4N0M0 mediciniškai.Kiek supratau jums melanoma kažkur kitur, tai reti atvejai, kiek domėjausi.
Atsakyti
QUOTE(aire-armante @ 2008 04 20, 20:57)
Mano vyrui pernai sausį nustatė odos melanomą, taip pat ištisus metus naudojo Realdiron, pradžioj vaistų poveikis buvo siaubingas-aukšta temperatūra, kaulų laužymas, galvos skausmas-paskui kažkaip pamažu priprato.Bet neseniai jam nutraukė tuos vaistus, nes pablogėjo kraujo tyrimai-sumažėjo baltųjų kūnelių gamyba, kaip jis man pats sakė, dabar beliko kas tris mėnesius tikrintis. Jis naudojo vaistus tik skausmui mažinti, bet irgi visą tą laiką dirbo, nors kartais ir labai prastai jautėsi.kai naudojo vaistus-buvo labai nervingas, dažnai pykdavomės dėl smulkmenų schmoll.gif  Stadija buvo T4N0M0 mediciniškai.Kiek supratau jums melanoma kažkur kitur, tai reti atvejai, kiek domėjausi.


Papildyta:
QUOTE(puregina @ 2008 05 01, 20:23)

paskaiciau Jūsų beda
Atsakyti
QUOTE(puregina @ 2008 05 01, 20:27)
[b]Papildyta:[/


Man sumazino Realderon doze iki 9 mln. vnt ir paliko toliau su savaites pertrauka leistis tuos vaistus. , ir kad reiketu tris metus juos naudoti. As dar lankausi ir pas fitoterapautą J.Ruolę onkologiniam, Vilniuje. Pas ji reikia siuntimo ,israso skiria zolelių vastus derinyje su Realderonu ,okai baigsiu Realderonu gydymą ,tai toliau tęs gydyma augaliniais vaistais. pabandykit pas sita gydytoja apilankyti. Ir man dar chemoterepaute sake valgyti morku su aliejum. Man su nervais sunku paciai save įvertinti, bet lyg tai nekonfliktuoju. Man ta ligele buvo įsikūrus tiesiojoje zarnoje, as tokių ligonių ir nesutikau , odaktarai sako ,kad labai retai ,kad tokioje vietoje būtų, bet nepasirinksi. prisiskaičiau apie tą melanomą, ir nerandu sirdziai atgaivos. baisi liga ir gydymas , bet reik tiketi kad viskas bus gerai, juk negali visi ismirt. Man operaciją dare Vilniuje , o gydymas ir tyrimai Klaipedoje. geguzes šeštą ziures kompiuteriu bus jau tie trys menesiai. Jauciuosi normaliai. Man kraujas yra normos ribose tik va sirdis ir kepenys pakitę. Linkiu Jums stiprybes , o ligoniui sveikatos.
Atsakyti
QUOTE(puregina @ 2008 05 01, 21:09)
Man sumazino Realderon  doze iki 9 mln. vnt ir paliko toliau su savaites pertrauka leistis tuos vaistus.  ,  ir kad reiketu tris metus juos naudoti. As dar lankausi ir pas   fitoterapautą J.Ruolę onkologiniam, Vilniuje. Pas ji reikia siuntimo ,israso skiria zolelių vastus derinyje su Realderonu ,okai baigsiu  Realderonu gydymą ,tai toliau tęs gydyma augaliniais vaistais. pabandykit pas sita gydytoja apilankyti. Ir man dar chemoterepaute sake valgyti morku su aliejum. Man su nervais sunku paciai save įvertinti, bet lyg tai nekonfliktuoju. Man ta ligele buvo įsikūrus tiesiojoje zarnoje, as tokių ligonių ir nesutikau , odaktarai sako ,kad labai retai ,kad tokioje vietoje būtų, bet nepasirinksi.  prisiskaičiau apie tą melanomą, ir nerandu sirdziai atgaivos. baisi liga ir gydymas , bet reik tiketi kad viskas bus gerai, juk negali visi ismirt. Man operaciją dare Vilniuje , o gydymas ir tyrimai Klaipedoje. geguzes šeštą ziures kompiuteriu bus jau tie trys menesiai. Jauciuosi normaliai. Man kraujas  yra normos ribose tik va sirdis ir kepenys pakitę. Linkiu Jums stiprybes , o ligoniui sveikatos.


Seniai buvau prisijungusi, nes kiek pažiūrėdavau, tiek jūsų atsakymo nebūdavo.Ir jam kalbėjo kad reiks leistis vaistus mažiausiai du metus, bet nutraukė po metų, dėl pablogėjusių kraujo tyrimų.Buvome praeitą trečiadienį kauno onkologiniame-tai paskyrė gerti enzimus-lyg taip vadinasi, bet jei reiks patikslinsiu pavadinimą-po tris tabletes tris kartus per menesį, jų poveikis kaip ir interferono-imuninės sistemos stiprinimas.Nustojus leistis interferoną, pagerėjo vyro ir apetitas or nuotaika pagerėjo, ekoskopu tikrinasi kas tris mėnesius-nu ir tikimės, kad viskas ptraeityje ir jums linkiu sveikatos ir stiprybes ir parašysiu dabar dažniau, kadangi atsiliepėte.

Pataisau: po tris tabletes tris kartus per diena ir taip tris menesius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aire-armante: 20 gegužės 2008 - 14:57
QUOTE(aire-armante @ 2008 05 20, 15:50)
Seniai buvau prisijungusi, nes kiek pažiūrėdavau, tiek jūsų atsakymo nebūdavo.Ir jam kalbėjo kad reiks leistis vaistus mažiausiai du metus, bet nutraukė po metų, dėl pablogėjusių kraujo tyrimų.Buvome praeitą trečiadienį kauno onkologiniame-tai paskyrė gerti enzimus-lyg taip vadinasi, bet jei reiks patikslinsiu pavadinimą-po tris tabletes tris kartus per menesį, jų poveikis kaip ir interferono-imuninės sistemos stiprinimas.Nustojus leistis interferoną, pagerėjo vyro ir apetitas or nuotaika pagerėjo, ekoskopu tikrinasi kas tris mėnesius-nu ir tikimės, kad viskas ptraeityje ir jums linkiu sveikatos ir stiprybes ir parašysiu dabar dažniau, kadangi atsiliepėte.

Pataisau: po tris tabletes tris kartus per diena ir taip tris menesius.


LABA DIENA, turejau problemų buvo rimtai apsirgus mama, nebepriejau prie kompiuterio. susidomejau Jūms paskirtais vaistais , kai galesit patikslinkit pavadinimą . Man padarė kompiuteriu ir rodo limfmazgi augliuką . Tai 26 gegužes vykstu į Kauno klinikas pasitislinimui ,tirs magnetiniu rezonansu, o antradienį važiuoju į Vilniu pas operavusi shirurga konsultacijai ir paklausiu apie enzymus.Šiaip jaučiuosi normaliai, gal viskas bus gerai . ačiū , kad pasidalinate gydymosi patirtimi.Sekmes JUMS.
Atsakyti
QUOTE(puregina @ 2008 05 21, 16:24)
LABA DIENA, turejau problemų buvo rimtai apsirgus mama, nebepriejau prie kompiuterio. susidomejau Jūms paskirtais vaistais , kai galesit patikslinkit pavadinimą . Man padarė kompiuteriu ir rodo limfmazgi augliuką . Tai 26 gegužes vykstu į Kauno klinikas pasitislinimui ,tirs magnetiniu rezonansu, o antradienį važiuoju į Vilniu pas operavusi shirurga konsultacijai ir paklausiu apie enzymus.Šiaip jaučiuosi normaliai, gal viskas bus gerai . ačiū , kad pasidalinate gydymosi patirtimi.Sekmes JUMS.

mano vyras kaip ir sakiau dirbantis-dirba jis norvegijoje statybose, dirba lauke, pastoviai sauleje-ten manau ir susirgo, nes pradzioje ant smilkinio atsirado mazytis apgamiukas, o jis toks sviesiaodis, idega raudonai visada, dar nesioja akinius ir tas apgamiukas buvo ties akiniu kojele ir tryne ta apgamiuka, jis pradejo augti, as kai tokia visko bijau-sakau eik pasitikrinti, o jis pas mus paniskai bijo gydytoju-neklause manes, nuejo pasidare kitus akinius, kad kojele butu virs apgamo ir isvaziavo vel i Norvegija rugseji, gryzo jis pries kaledas ir kai pamaciau jo apgama, net issigandau-buvo uzauges trigubai, paskui jis pasake, kad dar buvo ji uzpleses ir baisiai kraujavo, tada jau as ji rimtai supanikavau -tada ir nuejo pas gydytoja, nors gydytojas nieko pradziai blogo neitare, bet rezultatai tokie, kokius ir turime verysad.gif Buvau as girdejus apie sia liga, bet nedaug, kiek zinau dabar-isnarsiau visa interneta ieskodama bet kokios informacijos, baisiai issigandau kai perskaiciau, bet dabar susiemiau i rankas, juk turiu zmogu palaikyti, negaliu panikuoti. nu ir laikomes abu taip, siandien islydejau ji vel i Norvegija, ryt vakare jis bus jau ten, tada paprasysiu, kad parasytu tikra vaistu pavadinima nuo dezutes, tada pasidomesite ar jums tokie tiks. Pamatysite ir jam ir jums viskas bus gerai, as is visos sirdies to jums linkiu.
Atsakyti
thumbup.gif Labutis, skaitau kad ta liga atsiranda įvairiausiose kūno vietose sunku patiket ir atrodo gana nekaltai bet...aktyvi.as pirmadieni ruosiuos tyrimui , taip neramu nenorių tų opeacijų, tai apsiraminu sode.tai si karta tiek.gero savaitgalio.
Atsakyti
QUOTE(puregina @ 2008 05 24, 12:30)
thumbup.gif Labutis, skaitau kad ta liga atsiranda įvairiausiose kūno vietose sunku patiket ir atrodo gana nekaltai bet...aktyvi.as pirmadieni ruosiuos tyrimui , taip neramu nenorių tų opeacijų, tai apsiraminu sode.tai si karta tiek.gero savaitgalio.



laba diena sužinojau jums tų vaistukų konkretų pavadinima WOBENZYM , paklauskit gal ir jums tokie tiks. Aš vyrui sakiau,kad kai turės galimybę prieiti prie interneto ir pats su jumis pabendrautų.Jei jis neišdrys, bendrausime mes thumbup.gif Ir aš jus labai stengsiuosi palaikyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aire-armante @ 2008 05 25, 21:55)
laba diena sužinojau jums tų vaistukų konkretų pavadinima WOBENZYM , paklauskit gal ir jums tokie tiks. Aš vyrui sakiau,kad kai turės galimybę prieiti prie interneto ir pats su jumis pabendrautų.Jei jis neišdrys, bendrausime mes thumbup.gif Ir aš jus labai stengsiuosi palaikyti 4u.gif


Labutis, dekoju už informaciją, ir gerą žodį , grįžau is tyrimų padare magnetinį rerezonansą tik aprašymas bus treciadieny, tai išsispręs mano likimas . Pirmadieny būsiu Kaune , ir su atsakymais vyksiu į Vilnių , nes man tolimas kelias taip dažnai važineti po realderono nera sveikatos. siaip as gyvenu Plungeje. Dar prisiskaičiau raso onkologe iš Vilniaus, yra toks raudonųjų vynuogių ekstraktas kapsulese seklos ir luobelė aconitum firma gaminą .ir tai yra nuo melanomos ir antioksidantas. As nusipirkau ir pradejau naudoti. o prancūzai geria raudoną vyną ir pas jų melanoma labai reta liga , o Lietuvoje kunigų sergančiu melanoma gydytoja raso ,kad nesutiko. Tad gydykimes vynuogem. SVEIKATOS IR GERŲ NUOTAIKŲ. Bendraukim, kai sužinosiu koką naujieną apie gydymosi būdus ,būtinai informuosiu. Man tai atrodo ,kad čia mus suveda beda su kuria reik gyvent ir tikrai reik išdrįst . aš pradžioje skaičiau ką kiti raso , o dabar
ir pati parasau iki.
Atsakyti
QUOTE(puregina @ 2008 05 27, 14:18)
Labutis, dekoju už informaciją, ir gerą žodį , grįžau is tyrimų padare  magnetinį rerezonansą tik aprašymas bus treciadieny,  tai  išsispręs mano likimas . Pirmadieny  būsiu Kaune , ir su atsakymais  vyksiu į Vilnių , nes man tolimas kelias taip dažnai važineti po  realderono nera sveikatos. siaip as gyvenu Plungeje. Dar prisiskaičiau  raso onkologe iš Vilniaus, yra toks raudonųjų vynuogių ekstraktas kapsulese seklos ir luobelė  aconitum firma gaminą .ir tai yra nuo melanomos  ir antioksidantas.  As nusipirkau ir pradejau naudoti. o prancūzai geria raudoną vyną ir pas jų melanoma labai reta liga , o Lietuvoje kunigų sergančiu melanoma gydytoja  raso ,kad  nesutiko. Tad gydykimes vynuogem.  SVEIKATOS IR GERŲ NUOTAIKŲ. Bendraukim, kai  sužinosiu koką naujieną apie gydymosi būdus ,būtinai informuosiu. Man tai atrodo ,kad čia mus suveda beda su kuria reik gyvent ir tikrai reik išdrįst . aš pradžioje skaičiau ką kiti raso , o dabar
ir  pati parasau iki.


Viskas bus gerai su jūsų rezultatais-aš tikiuosi, kad jie bus geri Jums 4u.gif Jo ir aš skaičiau ir apie Prancūzus ir apie kunigus, kai ieškojau informacijos apie šią ligą.O vyrui pasakysiu, kad irgi panaudotų tas vynuogių kapsules.
Atsakyti
sveiki , as j au po antros po oprecijos padare birzelio penkta.kaipadare rezonansa magn.parode kiek jau isplites trys zidiniai sesi auggliukai. tai dar vienas piuvis su siulais negaliu atsisesti tai gulom lovoje ir rasau.as namuose . paprasiau enzymu tai parekomendavo ,,wobe mugos,,obrangumas simtas tabl. penki simtai dvylika lt. , oper diena reikia dvylikos.nusipirkau trupuciuka po triju men darytiis magn. rezonansa ir ziures a padeda .naujienos man asmeniskai nieko linksmo. jums linkiu grazios vasaros sventes . IKI.
Atsakyti