Įkraunama...
Įkraunama...

Šveicarija

Gal kas esate keliavę, gal kas galite pasidalinti įspūdžiais? mirksiukas.gif
Atsakyti
Esame važiavę, bet tik su nuosavu auto thumbup.gif Grožis ir įspūdžiai nerealūs blush2.gif Vienas minusėlis - brangios tai šalelės, ui, brangios verysad.gif Bet jei pasiryžote, būtinai važiuokite - tik pinigėlio truputį daugiau įsidėkite unsure.gif
Atsakyti
Nu Šveicarija man tai super šalis. Dar ir dabar nuolat svajoju ten sugryžti. Teko dvi vasaras ten praleisti, tai ir pamačiau ne taip jau mažai. Super.
Atsakyti
QUOTE(Plunksnė @ 2005 04 25, 21:29)
Aišku  blush2.gif Pasiskaičiau ir aš Novaturo kelionę tą  unsure.gif Man ji kažkokia keistoka pasirodė - nėra įprastinių maršrutų  unsure.gif Gal dėl to ir pigesnė  blush2.gif Jau Novaturas rašo, kad ekspkursijos papildomai kainuos apie 50 Eurų. O Šveicarijos ir 0.3 buteliukas vandens mums kainavo apie 8 Lt  blink.gif Panašiai tiek ir 1 obuolys  unsure.gif



As irgi galiu tik patvirtint: salis nuostabi, gamta neapsakomo grozio, bet jau kainos...Mano vyras uz ledu tris rutuliukus ir coca colos maza buteliuka kavineje 11 euru sumokejo, tai mums pramuse viska smile.gif
Beje, i kalnus keltis tai irgi kainuoja tikrai nemazai. Mes kelemes 3 kartus, i Pilatus, ir Jungfraujoch, tai paskutinysis pramuse viska: 120 euru vienam zmogui smile.gif
Taigi man labai jau keista, kad kelione siulo uz 800 lt...
Atsakyti
QUOTE(Maus @ 2005 06 11, 21:23)
Taigi man labai jau keista, kad kelione siulo uz 800 lt...

Nemanau, kad keista. Juk už kopimą į kalną, ėjimą į muziejų ir pan. reikės pačiam susimokėti. Kiek pastebėjau, dažniausiai tai kainuoja daugiau, nei parašo agentūra. Tad manau, tų 50 eurų tikrai nepakaks.
Atsakyti
Šveicarija iš tikrųjų labai graži šalis, deja Austrijoje man neteko būti. Šveicarijoje buvau jau tris vasaras ir dar grįščiau grįščiau. Buvau pas šveicarę draugę, tai palyginus su kelionių agentūrų organizuojamom kelionėm pamačiau daug daugiau: nacionalinė virtuvė, kalnai ir tik kalnai, jokių senamiesčių, nakvojom kalnų nameliuose, kempinguose, grožėjomės vynuogynais pietinėje Šveicarijos dalyje, kopėm į kalnus. Grožis nerealus. Jei yra noro pasimėgauti labiau kalnais, o ne miestais, tai siūlyčiau pasidomėti Ditmos organizuojamomis kelionėmis į Šveicariją - www.ditma.lt.
Atsakyti
O as gyvenu Sveicarijoje tongue.gif ...Ir kol kas ner grazesnes salies tongue.gif ...Lietuviai apsilanke sako,jog Dievas per daug atseikejo gamtos grozio siai saliai biggrin.gif ...

Labai nustebino kad kopimas i kalnus kainuoja 120euru g.gif ....Mes kopinejam nemokamai biggrin.gif ...Kazkas cia ne taip... blink.gif O Slidineti geriausiai dabar Austrijoje,nes sveicarai uzmigo ant lauru mirksiukas.gif ir deja neinvestuoja i pakelejus

Kas vaziuos i sveicarija...tai zinokit cia kainuos dydzio kaip lt tik frankais biggrin.gif ...t.y viskas dvigubai daugiau blush2.gif
Atsakyti
Ir dar varykit chebra geriau i sveicarija su savo auto...nes pamatysit cia nerealiu vaizdu mirksiukas.gif ...Sveicarija pasizymi pasakiska gamta...o pastatai yra pastatai... ax.gif ...Jei norit ispudingos architekturos varykit i Venezija thumbup.gif ....Ten nerealu...zado neteksit thumbup.gif
Atsakyti
labas
mergaites, ar reikia gauti viza lietuvos pilieciams i sveicarija?
aciu
Atsakyti
Nereikia 4u.gif

Mes vaziavome praeitu metu geguze ir taip pat kaledoms ir nieko nereikejo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karietaite @ 2006 02 15, 13:47)
Nereikia  4u.gif

Mes vaziavome praeitu metu geguze ir taip pat kaledoms ir nieko nereikejo  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Vaziavote autobusu ar savo auto? Idomu kiek trunka kelione vaziuojant savo auto ir ar ne per sunku bus 4 met. vaikui.
Atsakyti
Mes skridome is Edinburgo, bet musu draugai ten gyvenantys mus visur paveziojo. Todel is Lietuvos keliaujant, manau apsimoka sava masina vaizuoti, kad jau vietoje galetum daugiau pamatyti.
O kelione auto gal truktu pora paru, net nzn g.gif O del vaikiuko, tai nelabai zinau ka patarti g.gif jei vaikas keliauninkas, tai kodel gi ne smile.gif
Atsakyti