Įkraunama...
Įkraunama...

Džiugas

kada dar buvau nestuke.gif sapnavau varda Marijus(taip man liepe ji pavadinti popiezius lotuliukas.gif )tai su vyru ir buvome sugalvoje 2 vardus Marijus arba Dziugas..kai gime lelius nebuvo net abejones, dar gimdykloj ant stalo vienbalsiai nutarem- Dziugas. taciau mano tetis suregavo taip:kaimietiskas vardas blink.gif daug kas juokesi...maniau tai iprastas, grazus, man gana vyriskas, zemaitiskas vardas....ka manote jus?
Atsakyti
kad kaimietiškas negaliu teigti, bet labai kažin biggrin.gif man jis atrodo labai megaitiškas, skystas kažkoks, lepūnėliškas, žodžiu negražus schmoll.gif
Atsakyti
o koks tada turetu buti vyriskas vardas?
Atsakyti
O man labai grazus lietuviskas ir tvirtas vardas. Zymiai stipresnis uz Kajus/Majus ir pan.
Gerai, kad dar ir retas, bet zinomas. Man tai labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2008 04 11, 11:33)
O man labai grazus lietuviskas ir tvirtas vardas. Zymiai stipresnis uz Kajus/Majus ir pan.
Gerai, kad dar ir retas, bet zinomas. Man tai labai labai  wub.gif

labai aciu 4u.gif
Atsakyti
visai nekaimietiškas ax.gif ir ne moteriškas 4u.gif 4u.gif man lb gražus vardas,o kiekvienas vertina pagal savo išprūsimo laipsnį 4u.gif
Šiaip,dar galiu pasakyti,kad vardas visiems neįtiks rolleyes.gif Pvz. mano močiutės kaimynei kaimietiški vardai: Rūta, Rasa, Ramunė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Evi @ 2008 04 11, 11:33)
O man labai grazus lietuviskas ir tvirtas vardas. Zymiai stipresnis uz Kajus/Majus ir pan.
Gerai, kad dar ir retas, bet zinomas. Man tai labai labai  wub.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man patinka smile.gif . Kad kaimietiškas tikrai nepasakyčiau schmoll.gif blink.gif Tik biškį kyla asociacijos su sūriu "Džiugas" blush2.gif
Atsakyti
Savo berniuką prieš šešerius metus pavadinau Džiugu, nes tai buvo vienas iš trumpesnių ir retesnių, beje, lietuviškų, vardų. Na tai iš pradžių iš tėvų ir uošvių pusės nebuvo didelio susižavėjimo šiuo vardu doh.gif , bet paskiau priprato ir pasidarė visai normalus vardas bigsmile.gif na, man svarbiausia, kad šį vardą galiu pailginti, o , jokiu būdu, nesutrumpinti. dabar laukiuosi antro vaikelio, tai tikrai duosiu trumpą gražų vardą, kad negalėtų jo niekas trumpinti. Na o mano Džiugas ne visąlaik būna džiugus biggrin.gif , ožiai irgi apsilanko doh.gif .
Aš manau, kad Džiugas yra puikus vardas. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzlute @ 2008 04 11, 10:44)
o koks tada turetu buti vyriskas vardas?

jonas, tomas, marius, ignas, etc. rolleyes.gif
Atsakyti
Puikus vardas. Mano favoritas is berniukiškų vardų - kai laukiausi. Vyrui nepatiko - dėl surio ir del kaimynes šunio, kurį ji Džiugu pavadino doh.gif
Atsakyti
Labai gražus vardas wub.gif Tvirtas, vyriškas, lietuviškas. Tikrai nematau jame nieko kaimietiško ar moteriško schmoll.gif Puikiai pasirinkot su vyru thumbup.gif
Atsakyti