Įkraunama...
Įkraunama...

nėštumas ir motociklas...

sveikos mamytės, 4u.gif
norėjau išgirsti jūsų nuomonę wub.gif
kaip manote, ar nėštukė gali važiuoti motociklu? bigsmile.gif gal skamba ir ne kaip... nes va mes su vyru esam nusipirkę "Britvą" ir man be proto norisi su ja važiuoti, turiu svec aprangą ir t.t. blush2.gif neketinu su ja kaip sakant "Lakstyti", tiesiog lengvai pasivėžinti po miesta, ar kur kitur, nevažiuojant dideliu greičiu schmoll.gif
tiesiog įdomu išgirsti jūsų nuomonę : gal kam nors pasitaikė tokia situacija, ir kaip manot ar tai nepakenktu vaikiukui wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sigsmk @ 2008 04 12, 17:53)
sveikos mamytės,  4u.gif
norėjau išgirsti jūsų nuomonę  wub.gif
kaip manote, ar nėštukė gali važiuoti motociklu?  bigsmile.gif gal skamba ir ne kaip... nes va mes su vyru esam nusipirkę "Britvą" ir man be proto norisi su ja važiuoti, turiu svec aprangą ir t.t.  blush2.gif  neketinu su ja kaip sakant "Lakstyti", tiesiog lengvai pasivėžinti po miesta, ar kur kitur, nevažiuojant dideliu greičiu  schmoll.gif
tiesiog įdomu išgirsti jūsų nuomonę : gal kam nors pasitaikė tokia situacija, ir kaip manot ar tai nepakenktu vaikiukui  wub.gif  wub.gif

as vaziavau, bet dar ne pilvuko nesimate ir nieko mazyle sveika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistee @ 2008 04 12, 17:11)
as vaziavau, bet dar ne pilvuko nesimate ir nieko mazyle sveika  thumbup.gif


ačiū aistee už palaikyma, imk 4u.gif va man irgi dar net pilvuko nesimato, nestuke.gif sakau iki kokio 3-4 mėn jeui gerai jausiuos ir pilvuko nesimatys, gal galėsiu pasivežint truputuka... 4u.gif
Atsakyti
na as nevazinejau ankstyvame nestume, bet dabar labai gailiuosi, nes toki malonuma praleidau...
vyras turi motocikla (ne britva) tai su juo vazineja kai tik geras oras, o as namie viena lieku ax.gif , taciau viena diena kai pilvukui buvo 6,5men sedau ir as ant jo tongue.gif , truputi lengvai paveziojo, tai taip gera buvo rolleyes.gif .... bet galiu pasakyti, kad jei greitis buvo didesnis nei 80 km/val- tai jau nelabai kaip jauciausi, taip pat gerai buvo vaziuoti tik lygiu keliu, visi zvyrkeliai ir blogas plentas nelabai tiko...
tad tik karta pasimegavau siuo malonumu ax.gif thumbup.gif ...
daugiau ant moco nesedau, bijojau rizikuoti... nes mazylis vis tik auksciau visu malonumu nestuke.gif wub.gif ...
Atsakyti
Nemanau,kad turetu pakenkti,jeigu as visdar dvirati minu thumbup.gif
Atsakyti
pakenkt aisku nepakenks, bet nepamirsk, kad atsakai dabar ir uz ta maza gyvybe tavyje, neduok Dieve kas nutiktu (turiu omeny nelaiminga atsitikima), uzgrauztum save turbut... unsure.gif
Atsakyti
Na taip,nelaimes atveju,tikrai sau neatleistum,bet,kai pagalvoji,tos nelaimes ant kiekvieno kampo tykoti gali,bet juk nesedesi namie,siekdamas ju isvengti g.gif
Atsakyti
pritariu tam ,kad nezinosi kur tos nelaimes uz kokio kampo laukia drinks_cheers.gif , taciau manau vis tik reikia jau mums atideti tuos visus pasivazinejimus mocu ar dviraciu, spesim ax.gif ... o jei galima kazkiek save apsaugoti-tai ir saugokim mirksiukas.gif ... ir visai nebutina namie sedeti lotuliukas.gif ...
Atsakyti
O man akusere dviraciu vaziuot netgi rekomendavo,sake daryti tai iki tol,kol pati gerai jauciuos,nes ragino kuo daugiau judeti smile.gif Zinoma,nelekiu kaip begalvos
Atsakyti
QUOTE(linausius @ 2008 08 05, 19:31)
O man akusere dviraciu vaziuot netgi rekomendavo,sake daryti tai iki tol,kol pati gerai jauciuos,nes ragino kuo daugiau judeti smile.gif Zinoma,nelekiu kaip begalvos


man irgi bet tai buvo seniai jau
Atsakyti
Viskas priklauso nuo pačios norų, savijautos ir nusiteikimo. Jeigu bijai- geriau nesėsk, nes gali kas nors ir nutikti. Aš važinėjau tol, kol tilpau į odinius drabužius ir kol tilpau sėdėti ant antros sėdynės smile.gif Galiu pasakyti tik tiek, kad buvo labai faina. Šiaip mane pykindavo pirmais mėnesiais, bet jeigu važiuodavom mocu- bloga nė karto nebuvo, o vat su mašina būdavo ne taip gera ...
Atsakyti
Prieš savaitę keliavom motociklu į Lenkiją. Šiandien mums pilvelyje jau 2 mėn. Bijojau, kad nepykintų, bet to nenutiko. Manau, kad tokiu būdu keliauti reikia "su protu". Juokavau, kad dar negimęs vaikiukas jau pabuvojo ir ant karuselių (tada dar nežinojau, kad laukiuosi) ir pakeliavo motociklu. Negaliu pasakyti, kad nuovargio nejaučiau - pavargau, bet man patiko pati kelionė. Viešbutyje tiesiog anksčiau atsiguliau ir ryte jaučiausi puikiai.
Atsakyti