Įkraunama...
Įkraunama...

EKO(b)logas - ekologiškai švarios žinios (2)

Kvieciu toliai dalinti ekologiskais dziaugsmais ir vargais, atradimais ir suklupimais smile.gif Kad mums, musu vaikams ir Zemei butu geriau 4u.gif

Tiesa, o gal kuriame nors kitame skyrelyje musu tema tiktu labiau, nei "poilsis ir pramogos"-galetume pasiprasyti moderatoriu perkelti, tik nesugalvoju kur g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivaja: 13 balandžio 2008 - 09:24
QUOTE(balta @ 2008 04 13, 10:48)
Gal labiau tiktume forume "Namai"  g.gif
Nors šiaip labiau mums tiktų koks atskiras forumas "Sveikas gyvenimo būdas"  thumbup.gif
Ash visom keturiom uz thumbup.gif
Vat man ishkart klausymas ishkilo del ekologishkos odos (baldai).Norim pirkt baldus , bet girdejau, kad oda yra apdorojima kenksmingom medziagom. Ar ta EKOODA yra nekensminga, ar cia naujovishkas dermatinas? blink.gif
Atsakyti
Na, "namai" ko gero būtų arčiausiai tiesios. Tik jei kelsimės kur, reikia būtinai nuorodas visur palikt, kad būtų galima atsekt seniau dalyvavusiems.

O Vaizelei štai akims paganyt ir seilei pavarvint. Medinių dėžių visgi būną bigsmile.gif
Papildyta:
Garantuot negaliu, bet mano žiniomis EKOoda nieko bendra su ekologija neturi, berods, reiktų šifruot kaip Ekonomiška, o ne EKOlogiška smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienių jūra: 13 balandžio 2008 - 11:32
QUOTE(Beci @ 2008 04 11, 13:36)
Gal kas nors esate atrade sveikiausia vaikams kramtoma guma?


ir mums dabar l.aktualus klausimas, nes einama prekė biggrin.gif o kas ten sudėty aš net žiūrėt nenoriu schmoll.gif nervų gaila ax.gif


QUOTE(Junda @ 2008 04 11, 15:23)
Mergaitės patarkite kokį jums tikusį ir patikusį ekologišką kremą veidui.


nuo tada, kai nupirkau vaikui Logonos baby kremą, visi kiti mano veido kremai rūgsta lentynoj biggrin.gif o aš kai pasitepiau ir išsausėjusios dėmės dingo per vieną naktį bigsmile.gif , tai iškart 5 metais jaunesnė pasijutau biggrin.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 11, 21:04)
doh.gif tikrai neturiu laiko ieskoti to tinklapio, kuriame yra talpinami ivairus zmones klaidinantys tinklapiai - tai sitas cosmetcdatabase -buten ir yra vienas is ju (salia visokiu klaidinanciu laimejimu ir pan.).


ar būtų galima faktų apie tai, kodėl jis yra klaidinantis? ax.gif


QUOTE(aidi @ 2008 04 11, 22:21)
Po to kai perskaiciau ledu sudeti, ir supratau, kad normaliu produktu ten nera, pradejau namie vaikam gaminti ledus, aisku ir patys jais mielai pasmaliziaujame.
Jeigu butu kam aktualu - parasysiu recepta.

Gal gaminat vaikams naminius saldainius, ar zinot kokiu geru saldainiu receptuku?


ačiū už ledų recepta, reiks kažkada išbandyt, tik gąsdina ilgas įsivėlimas į procesą, jei reik 6 kartus permalt blink.gif

Kaip tik rašiau šiom dienom apie maisto gaminimą namie smile.gif ir šiandien vos nenusipirkau garpuodžio, bet nepatiko rankenos, tai ieškosiu patogesnių doh.gif


QUOTE(Raideles @ 2008 04 12, 17:09)
Beje, o ką manot apie Tupperware plastmasę?


plastmasė yra plastmasė, aš jos nekenčiu tongue.gif kaip tik vaikai gavo Tpperware gertuves, džiaugiuosi, kad pamiršta iš jų gert biggrin.gif

QUOTE(daivaja @ 2008 04 12, 18:21)
Ir kaip ne skausminagai isprasot is namu kinietiskus pigius pabaisiukus, kuriu visgi atnesa sveciai arba mociutes--kaip buna pas mus doh.gif


kartais kai žala akivaizdi, pvz esam gavę žaisliuką tokiais aštriais kraštais, kad iš karto tik svečiui išėjus išmečiau. Tą ir darom - maitinam plastiko konteinerius biggrin.gif


QUOTE(lira @ 2008 04 13, 11:19)
Ash visom keturiom uz thumbup.gif
Vat man ishkart klausymas ishkilo del ekologishkos odos (baldai).Norim pirkt baldus , bet girdejau, kad oda yra apdorojima  kenksmingom medziagom. Ar ta EKOODA yra nekensminga, ar cia naujovishkas dermatinas? blink.gif


pirmos temos pačiuose pirmuose lapuose buvau įdėjus nuorodą kokias ženklais žymimi pavojingų medžiagų neturintys baldai. Jei mums reikės, tai pati ieškosiu info ir gilinsiuos, nes po to nežinai, ką kvėpuoji kelis metus blink.gif
Atsakyti
Dėl tų pigių kinietiškų žaislų, tai galit svečių mandagiai paprašyti, maždaug šitaip: jei kiekvieną kartą nešit žaislus, vaikas pradės laukti ne Jūsų, o to, ką atnešate. Jei norit vaikui suteikti džiaugsmą, ateikit pusvalandžiu anksčiau ir pažaiskit su juo. Arba, kad jūsų šeimoj vaikas gauna tik tada kai ilgai apie jį svajoja ir prašo.
Gerai, kad mum tų šiukšlių netempia.
Galima kokių grožybių iš veltinio padaryt arba medžio mirksiukas.gif

Ingalp, pigiausios daugkartinės sauskelnės Lt yra www.ekomama.lt Tik jei sugalvosi totsbots pirkti, tai siūlyčiau su knopkėm, lipukai nelabai patogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xskix: 13 balandžio 2008 - 15:22
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 13, 15:30)
i

Kaip tik rašiau šiom dienom apie maisto gaminimą namie  smile.gif ir šiandien vos nenusipirkau garpuodžio, bet nepatiko rankenos, tai ieškosiu patogesnių  doh.gif
:


O kur tokia grazuole keptuve gavai ? Ir as tokios noriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2008 04 13, 16:06)
Aš naudoju dabar Alterra prausiamąsias putas su mėtomis – nu nesikandžioja.
Bet sudėties po vieną netikrinau – patikėjau, kad natūralios.

O kur perki jas? Skamba neblogai bigsmile.gif
Atsakyti
paskaitykit kokios fainos baterijos: http://www.ekoblogas.info/

galvoju, kad reikėtų nusipirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(xskix @ 2008 04 13, 16:20)
Ingalp, pigiausios daugkartinės sauskelnės Lt yra www.ekomama.lt Tik jei sugalvosi totsbots pirkti, tai siūlyčiau su knopkėm, lipukai nelabai patogu.

tai kad aš norėjau tų ekologiškų vienkartinių, berods moltex vadinasi g.gif . daugkartinių kaip ir nebereikia mums, nes jau nemažas vaikas, gali ir su paprastais triusikėliai pabūt. bet vat sunkiai mums sekasi prie puoduko priprast doh.gif . namie tai dar gali pakeist šlapias kelnes, bet va į lauką arba naktį mirtinai reikia sauskelnių. tai norėjau nusipirkt ekologiškas, suyrančias. bet kai pamačiau kainą - apie 120 lt už paką blink.gif , tai atšoko biški fantazija biggrin.gif , na negalim kol kas sau to leist verysad.gif

beje, ačiū už nuorodą, nes ten ir tos vienkartinės žymiai pigesnės, tik vat pristatymo išlaidos doh.gif , reikia kooperuotis su kuom nors unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 13 balandžio 2008 - 15:46
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 13, 15:30)


o kur radote neklijuotos medienos lentele pirkt ax.gif as tik Kaziuko mugej maciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xskix @ 2008 04 13, 15:20)
Tik jei sugalvosi totsbots pirkti, tai siūlyčiau su knopkėm, lipukai nelabai patogu.


o kodėl, man pvz l.patogu smile.gif


QUOTE(daivaja @ 2008 04 13, 15:26)
O kur tokia grazuole keptuve gavai ? Ir as tokios noriu blush2.gif


mano bloge ant tos keptuvės yra nuoroda tiesiai į Hobbyhall puslapį mirksiukas.gif

QUOTE(ingalp @ 2008 04 13, 15:39)
tai kad aš norėjau tų ekologiškų vienkartinių, berods moltex vadinasi g.gif . daugkartinių kaip ir nebereikia mums, nes jau nemažas vaikas, gali ir su paprastais triusikėliai pabūt. bet vat sunkiai mums sekasi prie puoduko priprast doh.gif . namie tai dar gali pakeist šlapias kelnes, bet va į lauką arba naktį mirtinai reikia sauskelnių. tai norėjau nusipirkt ekologiškas, suyrančias. bet kai pamačiau kainą - apie 120 lt už paką  blink.gif , tai atšoko biški fantazija  biggrin.gif , na negalim kol kas sau to leist  verysad.gif

beje, ačiū už nuorodą, nes ten ir tos vienkartinės žymiai pigesnės, tik vat pristatymo išlaidos doh.gif , reikia kooperuotis su kuom nors unsure.gif


www.ekomama.lt yra ir moltex. Beje, skaičiuojant 1 vnt., visi tie Pampers ir panašūs ne pigiau schmoll.gif

QUOTE(agnuta @ 2008 04 13, 16:01)
o kur radote neklijuotos medienos lentele pirkt ax.gif as tik Kaziuko mugej maciau 4u.gif


vat nepamenu, senukuose ar maximoj g.gif rinkausi iš l. didelio kiekio ir radau vieną tokią mažutę thumbup.gif

QUOTE(agnuta @ 2008 04 13, 16:09)
Logonos, Santes sampunai tikrai pazymeti zenkliuku, kad sertifikuoti ax.gif


o aš apsižiūrėjau, kad Sante balzamas iš Bioboutique pas mane be sertifikato... ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif kiek prisnekejot thumbup.gif

QUOTE(ingalp @ 2008 04 13, 15:39)
tai kad aš norėjau tų ekologiškų vienkartinių

pabandyk Bambo, kaip tik praeitoj temoj kalbejom, ir kainos netaip baisiai skamba doh.gif


QUOTE(agnuta @ 2008 04 13, 16:45)
as sito ir nesuprantu g.gif kodel kai kurie gaminiai pazymeti situo zenklu, o kai kurie ne. nes bendrai tai tiek Weleda, tiek Logona, tiek Sante yra sertifikuoti kaip naturalios kosmetikos gamintojai. ju sarasas cia: http://www.kontrolli...l_cosmetics.htm


va cia man irgi galai nesueina, mol pagamini viena koki svaru produkteli, gauni sertifikata, pakliuni i sarasa, o toliau stampuoji ta pati s.... kaip ir visi kiti doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opusas: 13 balandžio 2008 - 21:02