Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Atsakyti
jau ir nauji namuciai thumbup.gif

vakar daremes tortilijas 4u.gif farsa pakepinau truputyje aliejaus ir ipyliau kecupo, po to ant "blyno" (ji vos vos pasildziau) dejau farsa, tarkuoto fermentinio surio, svieziu pjaustytu pomidoru, agurku, smulkinto sviezio kopusto, siek tiek majonezo ir siek tiek marinuoto svoguno (vyro pageidavimu biggrin.gif ) ir suviniojau i "vokeli" biggrin.gif
buvo labai skanu thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Musu pietus, vistiena su pievagrybiais smile.gif

user posted image

Vistienos krutinele pakepinam aliejuje i pabaiga dedam svoguna, cesnaka, grybus ax.gif valgem su makaronais smile.gif
Atsakyti
user posted image
musų pietus marinuota veliau folijoi keptą vištienos krūtinelė su ryžiais ir svogūnais smile.gif
Atsakyti
4u.gif

gal kam duonytes mirksiukas.gif ?

user posted image

receptas
Atsakyti
Nu va prasideda vistadieniai lotuliukas.gif Lera, Lalaa wub.gif
Mama tania, kaip ten su ta duonyte?Skaiciau ta receptuka ir vis tik nesupratau.Kur ten ta cukru, druska ir visa kita deti? blush2.gif g.gif
Justina r-kodel tik viena tortilija idejai bigsmile.gif ,manai uzteks cia visoms paragauti? blink.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 13 balandžio 2008 - 20:33
QUOTE(RamuneM @ 2008 04 13, 04:16)
Žinau ne vieną, kurį vietoj manų dėjo miltus ir deja rezultatais nebuvo patenkinta. Aš taip niekada neekspermentavau ir nenoriu  ax.gif

Aš dedu bigsmile.gif Tik ne vienus, o daugmaž per puse su manais arba mažiau ax.gif Ir man taip kur kas labiau patinka negu visai be miltų ax.gif


QUOTE(justina_r @ 2008 04 13, 14:27)
vakar daremes tortilijas  4u.gif 

niam essen.gif


QUOTE(Lera @ 2008 04 13, 19:16)
musų pietus  marinuota veliau folijoi keptą vištienos krūtinelė su ryžiais ir svogūnais  smile.gif

dar kartą niam essen.gif

Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 04 13, 13:27)
jau ir nauji namuciai  thumbup.gif

vakar daremes tortilijas  4u.gif  farsa pakepinau truputyje aliejaus ir ipyliau kecupo, po to ant "blyno" (ji vos vos pasildziau) dejau farsa, tarkuoto fermentinio surio, svieziu pjaustytu pomidoru, agurku, smulkinto sviezio kopusto, siek tiek majonezo ir siek tiek marinuoto svoguno (vyro pageidavimu  biggrin.gif ) ir suviniojau i "vokeli"  biggrin.gif
buvo labai skanu  thumbup.gif

user posted image



labai panasiai siandien as dariau,tik vietoj kopusto idejau truputi svieziu salotu,lydyto surio.Nedejau jokio keciupo ir majonezo,svoguno
Atsakyti
o aš vėl su triušiuku blush2.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(oditele @ 2008 04 14, 00:24)
o receptukas? ax.gif


triušiuka pamarinuoji majoneze su prieskoniais, tada įdedi svogūno plunksnelėm pjaustyto, morku, bulviu, truputi vandes, tada sumaišai ir dedi į toki puoda, nežinau kaip vadinasi, blush2.gif kur orkaitėje kepti ir apie val troškini puode, bet skaniau kai ta puoda dedi ant ugnies, kažkaip minkštesnis buna triušiukas g.gif
Atsakyti
Biški savaitgalio patiekaliukų 4u.gif Lyg tai viskas pažįstama..nieko naujo blush2.gif

user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image






Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 04 13, 21:29)
Justina r-kodel tik viena tortilija idejai bigsmile.gif ,manai uzteks cia visoms paragauti? blink.gif  4u.gif

kita karta pazadu pasitaisyti blush2.gif biggrin.gif cia as norejau musu figuras pasaugoti ir po truputuka tik biggrin.gif beje vakar apie 22 val. juos vel dariau nes mano MB labai uzsinorejo doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Elena nu ir pridarei visokiu skanestu thumbup.gif noreciau tu kiausinuku pusryciams essen.gif
Atsakyti