Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Sena tema smile.gif
user posted image
Naudingos nuorodos :
NK ir SPK sąrašas, KK sąrašas, BKK sąrašas , vertinimo kriterijai smile.gif
Atsakyti
Vakar neišlaikiau fool.gif sankryžoj užgesau blush2.gif
niekaip su sankaba nesusidraugavau, nes mokiausi su mažiau jautria. Cia man vienai tokia didžiulė problema pasirodė ar ir dar kam nors taip buvo? g.gif ar aš viena tokia žiopla? doh.gif
O šiaip toms, kurios dar tik laikys, tai patariu nebijoti: labai daug kas gąsdina, kad ten pikti egzaminuotojai, bet yra ir super žmonių good.gif gavu tokį, kuris man priminė, kad ir veidrodėlius susireguliuot reikia, kad šviesas įsijungt, rankinį stabdį atleist. Ir šiaip atlaidžiau žiūrėjo. Nekritinę klaidą pažymėjo, nors sankryžoj iš kairės į greitėjimo juostą įsukau doh.gif
Žodžiu viskas yra gerai, iš kito karto išlaikysiu ok.gif tikiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Šaunuolė, kad nenukabini nosies 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvaciux @ 2008 04 13, 22:47)
Vakar neišlaikiau  fool.gif sankryžoj užgesau  blush2.gif
niekaip su sankaba nesusidraugavau, nes mokiausi su mažiau jautria. Cia man vienai tokia didžiulė problema pasirodė ar ir dar kam nors taip buvo?  g.gif  ar aš viena tokia žiopla?  doh.gif
Žodžiu viskas yra gerai, iš kito karto išlaikysiu  ok.gif tikiuosi  biggrin.gif


Šaunuolė, kad taip optimistiškai laikaisi thumbup.gif Žinoma, kad išlaikysi, svarbu, kad supranti, kur klaidą padarei ir dabar žinosi, kad sankaba sankabai nelygu. 4u.gif Beje, ne tu viena tokia, aš ir iš pirmo karto neišlaikiau, nes nesusitvarkiau su man nepažįstama mašina, bet užtat antrąkart nuėjau ir pasakiau sau, kad trūks plyš - aš su automobiliu susitvarkysiu, o ne jis su manim... lotuliukas.gif Taip ir buvo, išlaikiau, svarbu nepasiduot anksčiau laiko thumbup.gif
Oi, kažkokių litanijų prirašiau čia... doh.gif blink.gif 4u.gif
Atsakyti
o aš jau mašiniuką turiu assa.gif ax.gif
Už tat teisių niekaip negaliu gaut lotuliukas.gif
Nu bet kaip nors - dabar toks paskatinimas yra
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2008 04 14, 12:03)
o aš jau mašiniuką turiu  assa.gif  ax.gif
Už tat teisių niekaip negaliu gaut  lotuliukas.gif
Nu bet kaip nors - dabar toks paskatinimas yra

as irgi masina jau turejau iki teisiu biggrin.gif
Gyvaciux kitas kartas sekmingas bus mirksiukas.gif Del egzaminuotoju tai pritariu - tikrai ne visi ten tokie bjaurus smile.gif Visus tris kartus man pakliuvo geri egzaminuotojai thumbup.gif As pirma karta kai laikiau, ant estakados nesugebejau uzvaziuoti doh.gif Toookia paniska baime jauciau, kad tikriausiai pasamoneje norejau, kad tas egzaminas kuo greiciau baigtusi, tai ir baigesi lotuliukas.gif Paskutini karta kai laikiau, sankaba, stabdzius issibandinejau kiek tik galejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2008 04 14, 12:19)
as irgi masina jau turejau iki teisiu biggrin.gif 
Gyvaciux kitas kartas sekmingas bus mirksiukas.gif Del egzaminuotoju tai pritariu - tikrai ne visi ten tokie bjaurus smile.gif Visus tris kartus man pakliuvo geri egzaminuotojai thumbup.gif As pirma karta kai laikiau, ant estakados nesugebejau uzvaziuoti doh.gif  Toookia paniska baime jauciau, kad tikriausiai pasamoneje norejau, kad tas egzaminas kuo greiciau baigtusi, tai ir baigesi lotuliukas.gif Paskutini karta kai laikiau, sankaba, stabdzius issibandinejau kiek tik galejau biggrin.gif


o koki vairuoji?
Atsakyti
QUOTE(Gyvaciux @ 2008 04 13, 23:47)
Vakar neišlaikiau  fool.gif sankryžoj užgesau  blush2.gif
niekaip su sankaba nesusidraugavau, nes mokiausi su mažiau jautria. Cia man vienai tokia didžiulė problema pasirodė ar ir dar kam nors taip buvo?  g.gif  ar aš viena tokia žiopla?  doh.gif
O šiaip toms, kurios dar tik laikys, tai patariu nebijoti: labai daug kas gąsdina, kad ten pikti egzaminuotojai, bet yra ir super žmonių  good.gif gavu tokį, kuris man priminė, kad ir veidrodėlius susireguliuot reikia, kad šviesas įsijungt, rankinį stabdį atleist. Ir šiaip atlaidžiau žiūrėjo. Nekritinę klaidą pažymėjo, nors sankryžoj iš kairės į greitėjimo juostą įsukau  doh.gif
Žodžiu viskas yra gerai, iš kito karto išlaikysiu  ok.gif tikiuosi  biggrin.gif


Saunuole, kad nenusimeni. Po pirmo karto nera ko ir nusiminti biggrin.gif
Kita karta pavyks ir pamatysi koks geras jausmas, kai rankose turi vairuotojo pazymejima ir visas egzaminu vargas jau praeity.
linkiu sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Man irgi buvo papuoles jautrus masiniukas regitroj...Pati buvau nustebinta, kad gestu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sraigiausia: 14 balandžio 2008 - 13:19
sveikutes, as irgi jau ryt laikysiu rankose ta issvajota kortele, islaikiau sestadieni. Ir istikruju labai neissibaidykit, ne visi egzaminuotojai tokie zverys. Man pakliuvo labai geras, supratingas. Aukstyn nosis ir visoms pasiseks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuikiene @ 2008 04 14, 14:28)
sveikutes, as irgi jau ryt laikysiu rankose ta issvajota kortele, islaikiau sestadieni. Ir istikruju labai neissibaidykit, ne visi egzaminuotojai tokie zverys. Man pakliuvo labai geras, supratingas. Aukstyn nosis ir visoms pasiseks 4u.gif



MAn irgi pakliuvo labai fainas egzaminatorius... ax.gif tad ir teorija ir vairavima islaikiau is pirmo karto...svarbiausiai pasitikejimas savimi... thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Man egzaminas dar tik penktadienį,o aš jau panikuoju smile.gif ,o dar vakar su MB po miestą važinėjau,tai su ta jo "drūčke" smile.gif tokia nevalyva pasijutau doh.gif ,ai ,kaip bus taip,dar vieną važiavimą su instruktorium pasiimsiu ir bandysiu.
Atsakyti
QUOTE(adika @ 2008 04 14, 14:38)
Sveikutės 4u.gif  Man egzaminas dar tik penktadienį,o aš jau panikuoju smile.gif ,o dar vakar su MB po miestą važinėjau,tai su ta jo "drūčke" smile.gif tokia nevalyva pasijutau doh.gif ,ai ,kaip bus taip,dar vieną važiavimą su instruktorium pasiimsiu ir bandysiu.



sekmes ir nesijaudink.. 4u.gif svarbiausia kad per pati egza regitroje susiimtum biggrin.gif
Atsakyti