Įkraunama...
Įkraunama...

Ar moralu ieškot alimentų?

Netyčia pažiūrėjau TV3 pagalbos laidą. Ir pajutau pagarbą vyrui, kuris yra paprastas kaimo žmogelis, aišku, pageriantis, kaip ir visi kaime, bet kai atėjo jauna moteris su dukryte ant rankų jis pasakė, kad kažkaip reikės auginti....Nors iš pradžių dievagojosi, kad tikrai nėra 'pridirbęs' vaikų. O vyrai nealkoholikai, visuomenės gerbiami žmonės reikalauja abortų, o kai to nepadarai ir visdėlto pagimdai vaiką nepasiūlo nei sudilusio skatiko jam išlaikyti...nekalbant apie visa kita.
Norėčiau išgirsti jūsų nuomones apie tai, ar verta save tepti ir per teismus įrodinėt tėvystę ir reikalaut vaiko išlaikymo iš žavaus, solidaus ir pareigingo vyriškio, nors jis buvo griežtai prieš tai, kad gimtų vaikas, bet aš vistiek nesugebėjau pasidaryt aborto cry.gif
Iš principo jis nekaltas - nes, pasirodo, kad jam aš esu ir buvau jam tuščia vieta, bet tas laikas, kai mes buvome kartu buvo pats gražiausias mano gyvenime ir tik tada, kai reikalai pasisuko tokia kryptimi paaiškėjo, kad save gerbiantis vyras gali bedrauti, deklamuoti eiles, rodyti pakankamai aktyvų dėmesį ir gultis į lovą su moterimi, kuri jam nieko nereiškia... doh.gif
Kaip visa tai 'suvirškint'?...Kaip reikėtų kada nors visa tai pasakyt nuostabiam mažyliui, tikram stebuklui? sad.gif
Atsakyti
Tai čia man niaišku - tema ir aprašymai neatitinka. Kodėl neturi būti moralu reikalauti alimentų? O tipo moraliau badaut su vaiku? Negali duot meilės, tegu duoda ką turi, blyn sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 04 26, 10:55)
Tai čia man niaišku - tema ir aprašymai neatitinka. Kodėl neturi būti moralu reikalauti alimentų? O tipo moraliau badaut su vaiku? Negali duot meilės, tegu duoda ką turi, blyn sad.gif

Badaut mes nebadaujam dar, nors tikrai pinigų ne prūdai... Kas bus vėliau - nežino niekas...O dėl moralumo man klausimas kyla tik todėl, kad jis iš karto pasakė: daryk abortą..Šitą jo nuomonę aš žinojau, bet pagimdžiau.Pats pastojimo faktas tikrai buvo netikėtas ir buvo ganėtinai didelis šokas man pačiai, priedo to, dar buvau apkaltinta, kaip aš taip galėjau pastoti, jeigu nebuvo planuota... blush2.gif
Atsakyti
Manau, kad verta, nors aš abejoju, ar pati tai daryčiau. Priklauso nuo daugelio aplinkybių - kiek tave palaiko aplinkiniai, kiek šansų yra kažką prisiteisti, kiek pati esi stipri, etc. Į vyriškio moralę ir sąžinę neapeliuočiau, kaip ir į jo jausmus vaikui. Bet jei kyla minčių užvirti visą šią košę - pirmyn. Palaikančiųjų supermamoj tikrai atsiras. Aaa, dar prisimink, kad priteisti alimentai ir pripažinta tėvystė vyriškiui leis teistis su savo vaiku dėl jo paties išlaikymo senatvėj.
Atsakyti
Kai kalbėjau šiuo klausimu su kunigu, jis pasakė taip: 'yra burna, bus ir duonos...Esate laiminga mama, nes auginate sveiką vaikelį'... 4u.gif o teismo procesai tik pritrauktų prie vaiko visokias tamsias jėgas ir nuo to jis nepasidarytų laimingesnis... verysad.gif
Atsakyti
Tikrasis tėtis PRIVALO rūpintis savo vaiku. Rūpestis, žinoma apima daugybę dalykų, vienas iš jų ir pinigai.
Ką reiškia vaikui pinigai? Labai labai daug. Tai ir vitaminai, kad vaikas augtu sveikas, ir nauji batukai, kad kojyčių nespaustu. Papildomos dailės ir muzikos pamokėlės, galu gale tai geresnis išsilavinimas ir šviesesnė ateitis...
Greičiau jau sakyčiau nemoralu vaikui viso to neduoti.

Tai tik mano pasamprotavimai.
Savo gyvenime aš pasirinkau kitą variantą. man svarbiau ramybė, nei sumauti pora šimtų litų. Geriau, jau jų negauti nei paskui nuolatos girdėti grasinimus, keiksmažodžius (beje, blogiausia tai, kad juos girdžiu ne tik aš - bendradarbiai, artimieji) O ir mes kol kas nebadaujam, ačiū dievui.
Atsakyti
O man kilo kitas klausimas: o kodel visdelto "musu" "vyrai" tokie MENKYSTOS ??? Didziuojasi, kad turi kiausinius, taciau kai ateina laikas prisiimti atsakomybe uz savo veiksmus ir poelgius, atsakymas buna vienas: as nekaltas, tai ji pati taip norejo ... Gal as kazko nesuprantu ????? g.gif
Atsakyti
Tiesa, dar vienas klausimelis pamastymui: kodel, kai vyras nebenori moters, jam nebereikia ir JOS vaiku (nors tie vaikai Yra ir jo taip pat) ????
Atsakyti
QUOTE(baltoji @ 2005 04 26, 11:56)
O man kilo kitas klausimas: o kodel visdelto "musu" "vyrai" tokie MENKYSTOS ??? Didziuojasi, kad turi kiausinius, taciau kai ateina laikas prisiimti atsakomybe uz savo veiksmus ir poelgius, atsakymas buna vienas: as nekaltas, tai ji pati taip norejo ... Gal as kazko nesuprantu ????? g.gif

Man tai baisiausia tai, kad aš būdama pakankamai garbaus smile.gif amžiaus nesugebėjau 'pramatyt' koks tipas atsigulė su manim į lovą... cry.gif aišku, buvo dar įvairių niuansų, kurių čia geriau neminėsiu...taip pagailo savęs ir pastoviai smerkiu save ir graužiu už tai...O jaučiuosi tai turbūt panašiai, kaip kokia valkatėlė alokoholikė, kuri aplamai nežino nuo ko pastojo... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nashle: 26 balandžio 2005 - 11:07
verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nashle: 26 balandžio 2005 - 11:05
Visi mes darom klaidas smile.gif Jei nebutu klaidu, nebutu ir vaiku (juokauju) smile.gif Bet sugebet prisiimti atsakomybe uz poelgius, stai kur, mano nuomone, yra vertybe. As suprantu, kad tie 50 m. "okupacijos" gerokai pakirto vertybiu sistema musuose, bet tikrai nemanau, kad pareikalaut bent jau finansinio islaikymo vaikui, yra amoralu ar kazkas gedingo. Manau, uzteks galetis vyru, nes nera jie tokie bejegiai vargseliai !!!! Stai, issiliejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nashle @ 2005 04 26, 11:04)
O jaučiuosi tai turbūt panašiai,  kaip kokia valkatėlė alokoholikė, kuri aplamai nežino nuo ko pastojo... verysad.gif

Eeei, tik baik su tokiom nuomonėm apie save - ką mes turėtume galvoti apie tave, jei pati save tuo laikai? Užtenka, kad visi aplinkui laiko asocialėm, tai dar ir pačios pradėkim apie save taip šnekėt smile.gif Jei manai, kad tau reikia 'tėvelio' pinigų ir turi šansų juos pasiimti - valio, pirmyn. O jei supranti, kad ramybė yra vertingesnė nei tie keli šimtai litukų per mėnesį - irgi pagarbos verta nuomonė... Nuspręsti turėsi pati, o mes tik palaikysim tave, kad ir koks sprendimas būtų. Papasakok daugiau savo istoriją - ar tėvas matęs savo vaiką, ar jis vedęs ir turi legalių vaikų? Gal tai dar vienas Prudnikovas ar Pabedinskas? smile.gif
Atsakyti