Įkraunama...
Įkraunama...

Apie įsimylėjusią ramunę

Pasaka apie meilę


wub.gif

Atėjo vasara ir gražioje žalioje pievoje ėmė žydėti įvairios gėlės. Pačioje gražiausioje vietoje, kur labiausiai švietė saulė pražydo ramunė. Jos žiedas buvo baltas, o lapeliai žali, tikra gražuolė. Visos kitos pievų gėlės jai pavydėjo baltapūkio vainiko ir grakštaus liemens. O po pievą laigė ir šėlo Vėjas. Vėjas buvo padūkęs, siūbavo gėles, išdykavo ir pūtė kiek valiojo jo raudoni skruostai. Jis jautėsi jaunas ir stiprus. Kai Vėjas praskriedavo pro Ramunę, tai vargšelei apsisukdavo galvelė. Ji jam pavymui mojavo savo lapeliais ir kvepėjo. Ramunė labai įsimylėjo Vėją. Bet Vėjas buvo tikras savo tėvo Viesulo švarko skverno pamušalas, jis mylėjo visas gėles ir žarstė joms komplimentus. Visas vienodai bučiavo ir glostė.

Ramunė ėmė galvoti, kad jei ji galėtų skristi kartu su Vėju, taip kaip daro plaštakės, tai Vėjas į ją atkreiptų dėmesį. Ji stengėsi judinti savo kotelį ir kraipyti savo gražią baltą karūną, kad tik galėtų atsiplėšti nuo žemės. Kai tik vėjas skriedavo pro ją, ji imdavo tiestis į viršų. Ir vieną dieną jai pavyko, kai Vėjas buvo ypač įsismarkavęs. Jos kotelis nutrūko ir Ramunė nuplasnojo kartu su savo mylimuoju debesų link. Jie sukosi, šoko, vėjas ją mėtė aukštyn žemyn. Ramunė buvo labai laiminga. Bet padūkėlis Vėjas nuskriejo tolyn, o jos baltas žiedelis ėmė kristi žemyn. Ji taip išsigando, kas dabar bus? Ji beviltiškai stengėsi nenukristi, bet žemė sparčiai artėjo. Ramunė užsimerkė ir nesipriešino. Ji buvo labai nusivylusi.

Tuo tarpu per parką ėjo jaunas vyras, vėjas taršė jo plaukus. Jis buvo užsisvajojęs. Ir staiga tiesiai jam į rankas nukrito gėlės žiedas. Jaunasis vyras labai nustebo, ir nežinojo ką su ta gėle daryti. Staiga ant suolelio vyras pamatė sėdinčią jauną moterį ir nusprendė šią gražią gėlę jai padovanoti. Kai Ramunė prasimerkė, pamatė, kad ji yra gražios moters rankose, o šalia sėdi jaunas vyras. Aš savo meilę padovanosiu šiai porai, pamanė ji. Stebuklas įvyko. Po kiek laiko vyras ir moteris susilaukė mažos baltaplaukės dukrelės ir pavadino ją Ramune.

wub.gif wub.gif wub.gif

Piešinio autorė: kregždutė
Atsakyti
Kokia jauki pasakėlė ax.gif
user posted image

Atsakyti
kokia romantiška kvepianti svaigi Meilės pasaka! wub.gif
Atsakyti
mano balsas - šiai Meilės pasakai thumbup.gif
Atsakyti
ooo blink.gif kokia graži pasaka blink.gif Tinka nuo 0-75 metų amžiaus ribose tongue.gif Pabaiga tokia netikėta, galvojau, kad bus moralas pamokantis biggrin.gif biggrin.gif Superpasakėlė thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, čia pirmoji mano pasaka (ir vienintelė). Kaip malonu, kad jums patiko.
Atsakyti
Šaunuolė, Kregždute thumbup.gif . Laaabai graži pasaka wub.gif wub.gif . Aš apakus, o dar ir iliustracija thumbup.gif . SUPER 4u.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaela: 03 gegužės 2005 - 13:50
Labai grazi pasaka wub.gif
Atsakyti
gal pradek kurti siuolaikines pasakas ir isleisk knygele, aa, laabai grazi
Atsakyti
kokia grazi pasaka.... ir pabaiga tikrai netiketa.... wub.gif as kaip visad susigraudinau verysad.gif biggrin.gif

kregzdute.... thumbup.gif labai vykes debiutas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 05 02, 10:54)
mano balsas - šiai Meilės pasakai  thumbup.gif

Ir mano ax.gif Tiek graziu pasaku siame konkurse, bet si sujaudino iki gelmiu, o dar piesinukas koks! wub.gif

P.S. moderatoriai, reiktu atidaryti kurybos skyreli visiems rasantiems, kaip kad yra nuotrauku skyrelis "Stai mes kokie!" Kur viskas butu ne vienoje temoje kaip kad eilerasiai, o pagal autoriu rolleyes.gif
Atsakyti