Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija - 2

Dalinomės patirtimi pirmoje temoje dalinkimės ir antroje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 14 balandžio 2008 - 15:27
netycia googlinau kuriamoji vizualizacija ir kas man labai patiko sporto portale rastas straipsnis bigsmile.gif

http://www.sportopsi...tent/view/29/2/

P.S. ziuriu moderatoriai prastai dirba unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2008 04 15, 09:46)
netycia googlinau kuriamoji vizualizacija ir kas man labai patiko sporto portale rastas straipsnis  bigsmile.gif

http://www.sportopsi...tent/view/29/2/


geras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2008 04 15, 09:46)
netycia googlinau kuriamoji vizualizacija ir kas man labai patiko sporto portale rastas straipsnis  bigsmile.gif

http://www.sportopsi...tent/view/29/2/


Tikrai thumbup.gif straipsnis. Įdomu, kad "medicininiai tyrimai yra parodę, jog jei sugebėsite įsivaizduoti, kaip gyja jūsų sužeista kūno vieta, pats gijimas vyks greičiau. Jeigu galėsite įsivaizduoti kraujo cirkuliaciją ir šilumos pojūtį sužeistoje vietoje, ji gis greičiau, nes ir iš tikro toje vietoje bus geresnė kraujo cirkuliacija ir didesnė temperatūra."
Atsakyti
Gerbiamos kritikės, noriu paklausti Jūsų nuomonės šiuo klausimu help.gif
Šiandien ieškodama atsakymo (vis dar ieškau blush2.gif ), pažaidžiau taip- atsiverčiau Lazarevo 12 knygą, bet kur užtamsinau pastraipą ir skaitau blink.gif Jis rašo, kad ateitį kurti reikia ne per mintis, o per meilę, keistis taip, kad mylėtume bet ką bet kokiu atveju.Homo sapiens įvardijamas kaip mąstantis žmogus, o norint pasikeisti reikia tapti mylinčiu žmogumi. Atseit, velnias irgi mąsto, bet nemyli.

Taigi, mielos damos, išeitų, kad visos vizualizacijos.............. mega_shok.gif
Atsakyti
Pradžių pradžia...Pradžioje buvo žodis, t.y. mintis. Ir ta mintis kūrė meilę...
O paskui jau pagal Lazarevą lotuliukas.gif
Uups, išsišokau, lyg būčiau kritikė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staiga: 15 balandžio 2008 - 14:29
Gal ne į temą, bet girdėjau gandą, kad tas žodis buvo mantra, o ne mintis rolleyes.gif
Ar įmanoma sukurti mintim meilę? ji jau yra. o kai meilė, tada ir mintys geros, pozityvios. Pav., tave myliu ir visada gerai galvoju lotuliukas.gif
Atsakyti
Barsukėle, vizualizuoti juk galima mylint...
Atsakyti
Ar kažnam pabažnam suprantama kas per velns ta mantra yra. O mintis, ji ir Afrikoj mintis.
Mantra išgaunama tam tikru dažniu vibracija, ir tik mantraujant, dūzgiant nieko gražaus nesugalvojus manau nieko ir nesigaus.
Šiaip materializacija vyksta pozityvios minties pagalba. Tai visas procesas, visuma.Vsio.
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 04 15, 15:25)
Gerbiamos kritikės, noriu paklausti Jūsų nuomonės šiuo klausimu help.gif
Šiandien ieškodama atsakymo (vis dar ieškau blush2.gif ), pažaidžiau taip- atsiverčiau Lazarevo 12 knygą, bet kur užtamsinau pastraipą ir skaitau blink.gif Jis rašo, kad ateitį kurti reikia ne per mintis, o per meilę, keistis taip, kad mylėtume bet ką bet kokiu atveju.Homo sapiens įvardijamas kaip mąstantis žmogus, o norint pasikeisti reikia tapti mylinčiu žmogumi. Atseit, velnias irgi mąsto, bet nemyli. 

Taigi, mielos damos, išeitų, kad visos vizualizacijos.............. mega_shok.gif

Aš tiesiog 100% įsitikinusi, kad be pasitikėjimo Dievu (Aukščiausiom jėgom, visuotiniu protu ar kaip bepavadintum) visos vizualizacijos ir žaidimas savo mintimis - tuščias reikalas. Jei ir veikia, nes toks dėsnis, tai kažin, ar neatneša daugiau bėdų, negu laimės. Juk jei gausi vizualizuotą milijoną... prisiminkim pasakojimus apie išlošusius milijonus loterijose: dauguma jų degradavo, išmirė ar atsidūrė visiškame dugne. Žmogui žalinga gauti tai, ko dar nepasiruošusi priimti to siela. Na gal jūs kitaip manot, tik išsakiau tai, kuo pati tikiu.
Atsakyti
"Anastasijoje" įstrigo man parašyti žodžiai, jais ir vadovaujuosi: "kol mysli svetly, duša i pomysly čisty..." Man asmeniškai to gana. Išbandžiau.
Atsakyti
O koks kitas kriterijus be meilės nurodo, kad mintys švarios? Čia klausimas ax.gif
Atsakyti