Įkraunama...
Įkraunama...

Mečiau gerti KT

Laba diena mielos esamos ir busimos mamos,

Pati pries menesi meciau gerti KT. Noreciau kad sioje temoje padiskutuotume, pasidalintume savo patirtimi kaip jauciames nebegerdamos KT
Atsakyti
as ir neseniai meciau thumbup.gif tikiuosi, pasijusiu geriau, nukris tie nereikalingi keli kg ir spuogu nepadauges g.gif kol geriau KT, nuolat spuogai vargino ant nugaros ir krutines doh.gif
Atsakyti
Na as jau ir sulaukiau savo pirmuju mmm tai kol kas nieko blogo nepajutau, tik gal PMSas stipresnis ir mmm gausesnes
Atsakyti
QUOTE(wwwlaima @ 2008 04 15, 09:37)
as ir neseniai meciau thumbup.gif tikiuosi, pasijusiu geriau, nukris tie nereikalingi keli kg ir spuogu nepadauges g.gif kol geriau KT, nuolat spuogai vargino ant nugaros ir krutines doh.gif


O del kilogramu tai man ne krust dar gal net keli priaugo doh.gif
Atsakyti
KT geriu nedarydama pertrauku kas menesi, nes vienas labai zinomas daktaras ant LT pasake man- o kam tau reikia mmm? jei jau geri tai gerk-pertauka visiskai nebutina daryti kas men vien tam kad pamatytum tas mmm. Metus pageriu be pertrauku- pora men negeriu. atseit stebiu kaip organizmas reaguoja i visa tai- grynai del smalsumo savo. ir taip kokie 4 metai gal jau. ka galiu pasakyti- mmm prasideda antra ir trecia men. po nutraukimo KT tiesiog vos ne ta pacia valanda ta pacia diena. labai negausios tarp kitko ir lengvos. nors visa gyvenima budavo ziaurus skausmai ir vos ne 14 dienu mmm. ginekologiniu kazkokiu bedu per tuos metus - anei jokio uzdegimo ar dar kokio bieso. ai- geriu Jeanine. Bet cia gal man taip tinka viskas. Tai man nutraukus kokiem 3 menesiams anei vieno salutinio pozymio nebuna. visiskai jokio skirtumo nei savijautos, nei svorio, nei dar kieno tai atzvilgiu. Nepriaugau nei vieno KG del KT...tai viskas kol kas tenkina- tiek su KT tiek jas nutraukus.
Atsakyti
Aš KT nutraukiau prieš beveik 3 metus - tai pokyčiai buvo tokie
*****ciklas pasidarė nereguliarus bei atsirado rusvų išskyrų g.gif
*****mm tapo ne tokios gausios thumbup.gif
*****prasidėjo pilvo skausmai prieš mm g.gif
*****sumažėjo krūtinė doh.gif verysad.gif
*****pasibaigė tinimai prieš mm thumbup.gif
*****pastoti neišėjo
Dabar 3 mėn. turėsiu naudoti jearine dėl tepliojimų bei cistos, išgėriau 2 pakuotes - pasikeitimai
******gausesnės mm g.gif
***** didesnė krūtinė thumbup.gif [tik skausminga kartais verysad.gif ]
*****ciklas reguliarus thumbup.gif
*******prasidėjo tinimai doh.gif
******kartais pykina doh.gif
******padidėjęs apetitas, kurį reikia tramdyti doh.gif
******atsirado spuogelių doh.gif
taigi, dar mėnesiuką pagersiu ir gal gandrai aplankys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2008 04 15, 18:36)
Aš KT nutraukiau prieš beveik 3 metus - tai pokyčiai buvo tokie
*****ciklas pasidarė nereguliarus bei atsirado rusvų išskyrų g.gif
*****mm tapo ne tokios gausios  thumbup.gif
*****prasidėjo pilvo skausmai prieš mm g.gif
*****sumažėjo krūtinė  doh.gif  verysad.gif
*****pasibaigė tinimai prieš mm thumbup.gif
*****pastoti neišėjo
Dabar 3 mėn. turėsiu naudoti jearine dėl tepliojimų bei cistos, išgėriau 2 pakuotes - pasikeitimai
******gausesnės mm g.gif
***** didesnė krūtinė thumbup.gif [tik skausminga kartais verysad.gif ]
*****ciklas reguliarus thumbup.gif
*******prasidėjo tinimai doh.gif
******kartais pykina doh.gif
******padidėjęs apetitas, kurį reikia tramdyti doh.gif
******atsirado spuogelių doh.gif
taigi, dar mėnesiuką pagersiu ir gal gandrai aplankys mirksiukas.gif


Tai va va prasom visa puokste doh.gif o as dar tik menesi negeriu, bet labai dideliu pasikeitimu nera
Atsakyti
As taip pat nutraukiau KT gerima,bet kolkas nieko blogo nejauciu...Noriu,kad aplankytu gandrai,gal pasiseks nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(monasoviene @ 2008 04 16, 07:48)
As taip pat nutraukiau KT gerima,bet kolkas nieko blogo nejauciu...Noriu,kad aplankytu gandrai,gal pasiseks nestuke.gif


Kiek zinau pirmas menuo po KT metimo pats vaisingiausias buna thumbup.gif nors is kitos puses kai kurios ginekologes sako kad geriau palaukti bent tris menesius ir tik tada planuoti vaikuti
Atsakyti
As irgi iš neseniai metusių būrio mirksiukas.gif

Pasikeitimai po KT metimo: riebesnė oda (buvau išsausėjusi), net spuogeliai pradeda pulti, minus keli kg, ilgesnės mmm, nebežiovauju kai MB prisiliečia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simon@ @ 2008 04 16, 11:05)
As irgi iš neseniai metusių būrio mirksiukas.gif

Pasikeitimai po KT metimo: riebesnė oda (buvau išsausėjusi), net spuogeliai pradeda pulti, minus keli kg, ilgesnės mmm, nebežiovauju kai MB prisiliečia  bigsmile.gif


Na ir nesigaili kad metei? as tai visai nesigailiu, nors vaikelio dar neplanuojam, bet as jau pavargau nuo ju 5 metus geriau, pasitarem su MB ir nutarem kad kitaip saugosimes
Atsakyti
QUOTE(amesteja @ 2008 04 16, 13:56)
Na ir nesigaili kad metei? as tai visai nesigailiu, nors vaikelio dar neplanuojam, bet as jau pavargau nuo ju 5 metus geriau, pasitarem su MB ir nutarem kad kitaip saugosimes


schmoll.gif kolkas nesigailiu, jeigu ką vėl grįšiu. O jei užkibs antras - ne tragedija blush2.gif Džiaugsimės bigsmile.gif
Svarbiausia vėl normali motera lovoj patapau biggrin.gif O ne snaudžianti sachara blush2.gif
Atsakyti