Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių "Avižonio" darželis

Sveikos supermamos, smile.gif

Norėčiau daugiau sužinoti apie Avižonio darželį Šiauliuose. Žinau kad ten specialus darželis vaikučiams, kurie turi problemų su regėjimu. Gal kas ten vedate ar vedėte savo vaikutį? Kokie būtų jūsų atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Negi niekas nieko negirdėjot apie tą darželį? g.gif
Atsakyti
Mes lankom Avižonio regos centrą. Ir galiu pasakyti, kad turbūt kaip ir visur, viskas priklauso nuo to, į kokią grupę papulsit. Lopšelio grupės auklėtojos labai fainos. 4u.gif Geriau nepapulkit į "Obuoliukų" grupę, nes auklėtojos tai ojojoj schmoll.gif Mes buvom papuolę, bet pabėgom, nes jų ugdymo metodai nepatiko mums schmoll.gif Maniau abu su vaiku priprasim, bet nepavyko g.gif Dabar lankom kitą grupę, tai viskas gerai thumbup.gif Beje, direktorė irgi thumbup.gif
Atsakyti
Maniškė lanko šį darželį, esame tikrai labai patenkinti thumbup.gif Kol kas lanko mažiausiųjų grupę- auklėtojos abi ir šeiminkėlė tikrai šaunios, jau dabar pradedu sukti galvą kaip bus rudenį, kai eisime jau į kitą grupę, bet tikiu, kad irgi viskas bus gerai smile.gif
Žinau, kad nuo rudens bus auklėtoja Jolanta, gal kas esate susidūrę? Aš tai visuomet kažkaip visur pozityviai stengiuosi nusiteikti, tikiuosi, kad taip ir bus smile.gif
Niceday, tikrai ramiai leiskite ten savo mažylį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuniuks @ 2008 04 27, 22:31)
Maniškė lanko šį darželį, esame tikrai labai patenkinti thumbup.gif Kol kas lanko mažiausiųjų grupę- auklėtojos abi ir šeiminkėlė tikrai šaunios, jau dabar pradedu sukti galvą kaip bus rudenį, kai eisime jau į kitą grupę, bet tikiu, kad irgi viskas bus gerai smile.gif
Žinau, kad nuo rudens bus auklėtoja Jolanta, gal kas esate susidūrę? Aš tai visuomet kažkaip visur pozityviai stengiuosi nusiteikti, tikiuosi, kad taip ir bus smile.gif 
Niceday, tikrai ramiai leiskite ten savo mažylį 4u.gif




Labai aciu uz nuomones mirksiukas.gif Jau buvau pas darzelio direktore, stovime eileje. Gal nuo rugsejo 1d priims g.gif Labai norime smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,avižoniukų mamos 4u.gif .

Mes antri metai lankome ši darželį,esame labai patenkinti.
Šiemet gausim ir procedūrų įvairių,tai galės mano vaikinas ten užsiiminėti.Gal parėjęs iš daržo bus ramesnis biggrin.gif .

Kaip jums sekasi šiame darželyje,kokios nuotaikos,ar buvot vakar susirinkime wink.gif.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif mes taip pat nuo rudens pradedame lankyti si darzeli ax.gif kolkas atsiliepimu tikrai blogu negirdejau, nes dukterecia lanko sita darzeli ax.gif ziuresim kaip cia viskas bus, bet direktore tikrai super pasirode thumbup.gif
Atsakyti