Įkraunama...
Įkraunama...

Mokamas skiepas nuo vėjaraupių

sveikos,mamytės,mums labai rekomendavo skiepą nuo vėjaraupių.visada maniau,kad persirgti šia vaikiška liga yra gerai,bet mus patikino,kad nieko čia gero,šią ligą lydi herpės virusas ir dar daugybė padarinių ir komplikacijų,o pasiskiepijus jeigu ir susirgsim tai tik lengva forma,tai kažkaip ir suabejojau... blink.gif kokia jūsų nuomonė.
beje,perskaičiau temą seną apie vėjaraupius,bet taip ir neaišku kas geriau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gwaida: 18 balandžio 2008 - 12:06
Žinai, aš saviškį paskiepijau prieš 2,5 metų, kai 4 buvo suėję, pradėjus lankyti darželį.....Irgi gydytoja labai rekomendavo......
Dabar sergam vėjaraupiais, tik beria nedaug ir tempės kaip ir nėra, vakar 37 buvo.
Šiandien jau 4-a diena, bet jau nuo vakar daugiau neberia ir jaučiasi gerai, bet vistiek - karantinas 10 dienų biggrin.gif
Tai ir suprask, kas geriau..... Sako geriau kai mažiukas praserga, nes kuo didesnis tuo komplikacijos didesnės.................
Atsakyti
Mums irgi gydytoja labai rekomendavo, tai kažkaip daug negalvojau ir paskiepijom.. o po to vakare kaip pasiskaičiau atsiliepimus ir kokios komplikacijos būna, tai net bloga pasidarė.... dabar būčiau neskiepijus..bet kas padaryta, tas padaryta. Po skiepo imunintetas tik 10 metų, tai net nežinau, ar verta dėl to rizikuoti, nes bet koks skiepas yra rizika.
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2008 04 20, 16:23)
Tai ir suprask, kas geriau..... Sako geriau kai mažiukas praserga, nes kuo didesnis tuo komplikacijos didesnės.................

Būna įvairiai, žinau suaugusiųjų kurie labai lengvai prasirgo, žinau vaikų kurie labai sunkiai sirgo. Tik didesenė tikimybė, kad vaikai lengviau sirgs.
Aš tai apsisprendžiau, kad mergaičių iki 15 metų tai tikrai neskiepysiu.
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2008 04 20, 15:23)
Žinai, aš saviškį paskiepijau prieš 2,5 metų, kai 4 buvo suėję, pradėjus lankyti darželį.....Irgi gydytoja labai rekomendavo......
Dabar sergam vėjaraupiais, tik beria nedaug ir tempės kaip ir nėra, vakar 37 buvo.
Šiandien jau 4-a diena, bet jau nuo vakar daugiau neberia ir jaučiasi gerai, bet vistiek - karantinas 10 dienų biggrin.gif
Tai ir suprask, kas geriau..... Sako geriau kai mažiukas praserga, nes kuo didesnis tuo komplikacijos didesnės.................

paskiepyjot ir sirgot? g.gif
O jūs skiepyjot jau registruotu skiepu ar dalyvavot klinikiniame tyrime?
Ar tikrai imunitetas tik 10 metų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Acne @ 2008 04 29, 15:55)
paskiepyjot ir sirgot?  g.gif
O jūs skiepyjot jau registruotu skiepu ar dalyvavot klinikiniame tyrime?
Ar tikrai imunitetas tik 10 metų?  g.gif


skiepas neapsaugo nuo ligos 100 %. yra tikimybe sirgti, tiesiog sergama lengviau. o pats skiepas galioja 15a metu. nors dar neishaugo karta, kuri pradeta skiepyti, kad taip tiksliai galima butu teigti. veliau reikalinga revakcinacija.

nesuprantu sito skiepo, tiksliau kodel mamos taip puola skiepyti. tai vaikishka liga, kuria vaikysteje geriau persirgti. komplikacijos vaikishkame amzhiuje tera 1%. tuo tarpu suaugusiems procentas ishauga iki 20. dabar paskiepydami mazha vaika automatishkai perkeliate ji i 20% rizikos grupe. apie skiepus galima butu galvoti jei iki paauglystes nepersirgo ar veliau. kam trucyti vaikus?
Atsakyti
tai kad protas vaikšto iš paskos verysad.gif
Būčiau aš tada žinojusi, ką man taip gražiai siūlo gerb. medikės... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Acne @ 2008 04 30, 10:55)
tai kad protas vaikšto iš paskos  verysad.gif
Būčiau aš tada žinojusi, ką man taip gražiai siūlo gerb. medikės...  schmoll.gif


jusu atveju meginciau dalyvauti vejaraupiu vakareliuose. ta prasme, kad jei zinote, kad serga draugu vaikai, prashykites i svecius, kad vaikas galetu kontaktuoti. galbut pasiseks ir persirgs, net ir paskiepyta. persirgus organizmas igaus imuniteta visam gyvenimui. kitu atveju, teks nepamirshti revakcinuoti.
Atsakyti
Paskaičiau Jūsų atsiliepimus ir visiškai pasimečiau. Norėjau savo vyresnėlę skiepyt doh.gif

Ką man patartumėt daryt. Turiu dvi mergytes, vienai 3 metukai, kitai 9 mėn. Nuo rugsėjo vyresnioji pradės lankyti darželį, tai ir bijau, kad parneš į namus vėjaraupius ir užkrės sesutę. Negana to vyras irgi nėra sirgęs, tad turėčiau ne du, o tris vaikus namuose. Pati esu persirgus.

Mūsų vaikų gyd rekomendavo pirmiausia pasiskiepyt vyrui, nes jam, kaip vyresniam būt sunkiau persirgt ir neaišku, kokios būt komplikacijos ir tt. ptiu ptiu ptiu. Tai dabar aiškinamės ar tikrai nėra sirgęs. nes mums kaip sakė, suaugusiam skiepas 160lt. Jei vistik sirgęs ir pasiskiepys, blogo nieko nenutiks, ale pinigėliai "katu pad hvost".

Gal ir gerai būs\tų, jei merginos persirgtų, bet vat vistiek bijau unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Santi @ 2008 05 03, 16:15)
Ką man patartumėt daryt.

aš patarčiau padaryti vyrui kraujo tyrimą ir nustatyt ar jis turi vėjaraupių antikūnių, jei ne- tada galima pagalvot ir apie skiepą mirksiukas.gif o mergaitės aš neskiepyčiau schmoll.gif tegu perserga naturaliai... vaikystėje... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Green.apple @ 2008 05 03, 21:56)
aš patarčiau padaryti vyrui kraujo tyrimą ir nustatyt ar jis turi vėjaraupių antikūnių, jei ne- tada galima pagalvot ir apie skiepą mirksiukas.gif  o mergaitės aš neskiepyčiau  schmoll.gif tegu perserga naturaliai... vaikystėje...  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif ir as mergaiciu neskiepyciau iki paauglystes. jei iki tol nepersirgs, tada pagalvociau apie skiepa.
Atsakyti
QUOTE(Acne @ 2008 04 29, 16:55)
paskiepyjot ir sirgot?  g.gif


irgi skiepijomės, ir sirgom cool.gif forma, žinoma, lengva, bet vistiek pikta buvo protest.gif
Atsakyti